چیزهایی که باید در مورد درمارولر باید بدانید

درمارولر یک غلطک است که بر روی سطح آن سوزن های ریز و ظریفی قرار گرفته است. بنابراین تعداد منافذی که در این روش بر سطح پوست ایجاد می شوند، به نسبت روش دستی بسیار زیادتر بوده و نتیجه بهتری می دهد. درمارولر تیتانیومی «ZGTS» (میکرونیدلینگ خانگی دستی) غلطکی است که روی سطح آن 192 عدد سوزن ظریف تیتانیومی وجود دارد. با چرخش و حرکت دستگاه درمارولر بر روی پوست ، منافذ کوچکی بر روی پوست به وجود می آید که سبب می شود پوست جهت بازسازی خود و این منافذ ریز به تولید کلاژن با سرعت و شدت بیشتری بپردازد.

سوراخ هایی که سوزن ها در پوست به وجود می آورند ریز هستند و به صورت سطحی در هستند. درمارولر از سوزن های 0.1 تا 0.2 میلی متری تشکیل شده است که سبب ایجاد مسیرهای میکرو در پوست شده و باعث نفوذ بهتر محصولات مراقبتی در آن می شود. استفاده منظم از درمارولر سبب می شود چین و چروک های پوستی کاهش پیدا کند. قابل استفاده روزانه برای رفع چین و چروک، کک و مک و سفید کردن صورت . عارضه های درمارولر در صورت رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی کردن درمارولر و پوست بسیار اندک می باشد. با حرکت کردن این غلطک بر روی پوست، سوزن ها باعث ایجاد سوراخ های ریزی می شوند که پوست را تحریک به کلاژن سازی می کند.

با افزایش کلاژن سازی پوست سبب جوان سازی و درخشندگی پوست می شود. در بعضی حالات قادرید همان روز نخست استفاده ، به سبب سفتی و قوام ایجاد شده در پوست تاثیرات آن را مشاهده می نمایید. با این کار هم سبب تحریک و تولید کلاژن در لایه های میانی پوست می شود که سبب بازسازی و زیباسازی و جوان سازی پوست خواهد شد و هم موجب می گردد فرآورده های تقویتی و درمانی و بازسازی پوست به آسانی به درون لایه های زیرین و عمیق پوست وارد شوند.

استفاده از درمارولر هم به صورت مجزا و به تنهایی و هم در کنار ترکیبات ، سرم ها و داروهای تقویتی و درمانی پوست امکان پذیر است. در عصر حاضر بهره گیری از متدهای جدید ، سریع و پیشرفته زیباسازی و جوان سازی پوست ، جهت رفع و بازسازی مثمر مشکلات پوستی ، عوارض جانبی اندک ، هزینه کمتر و نتایج رضایت بخش و دراز مدت بیشتر از دیگر متدهای درمانی زیبایی قدیمی مد نظر است. با استفاده از این سوزن ، از شر ترک های پوستی خلاص شوید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت درمارولر zgts.