چگونه لباس های شسته شده از شرکت خود را پیگیری منسوجات?

[ad_1]

چگونه یک بیمارستان خدمات با مشتریان متعدد پیگیری از تمام تماس های ورودی و خروجی موارد به اطمینان حاصل شود که آنها را به سمت راست امکانات و در شیوه ای کارآمد? تکنولوژی رشد کرده است به طور فزاینده ای پیچیده در چند دهه گذشته. سیستم های ردیابی به ویژه مهم در هنگام برخورد با اقلام منحصر به فرد مانند شخصی آزمایشگاه کت یا لباس, لباس, لباس پزشکی به عنوان سرویس رختشویی خواهد بود.

وجود دارد دو نوع اصلی از سیستم های شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) و نوار برنامه نویسی. RFID تکنولوژی مورد استفاده در این میکروچیپ وارد حیوانات خانگی به طوری که می توان آنها را شناسایی و به خانه بازگشت و اگر آنها را از دست داد. پس از RFID است مدرن تر و کارآمد یکی از ما را به تمرکز بیشتر توجه ما بر روی چگونه است که با این نسخهها کار در ردیابی لباس های شسته شده.

سیستم های RFID

در یک سیستم RFID tag یا تراشه متصل به هر یک حوله, ورق, پوشاک یا مورد دیگر. در برخی موارد آنها نصب شده توسط سازنده. در دیگر موارد توسط برچسب لباس های شسته شده. برچسب ها/تراشه در دسترس هستند با فرکانس پایین (LF) فرکانس بالا (HF) و یا فوق العاده فرکانس بالا (UHF) باند های رادیویی. برچسب ها قوی و در عین حال نازک پوشش پلاستیکی است که با دخالت نمی آیتم استفاده کنید اما می توانید مقاومت در برابر سخت رختشویی تجاری فرآیندهای است که با استفاده از آب بسیار داغ و مواد شیمیایی تا صدها نفر از شستشو.

چگونه RFID ردیابی آثار

آنتن مربوط به خوانندگان قرار داده شده در مکان های که در آن موارد تصویب شده و یا ذخیره شده در نقاط کلیدی در طول زمان خود را در سرویس رختشویی. این شامل ورودی خاکی کتانی سطل تمیز کتانی مانع و قفسه. کل مخازن از منسوجات می تواند اسکن شده در یک زمان. خواننده است که در ارتباط با یک سیستم نرم افزاری است که جمع آوری و مدیریت داده ها. این سیستم همچنین اجازه می دهد تا لباس های شسته شده به موجودی آن هتل و رستوران و بیمارستان منسوجات به سرعت و با دقت با کمی نیروی انسانی مورد نیاز است.

بار کد و برچسب زدن

نوار برنامه نویسی یک خانه ساده تر از تکنولوژی RFID است. آن است که به طور کلی کمتر گران قیمت اما نه به عنوان کارآمد برای ردیابی مقادیر زیادی از موجودی. بار کد و برچسب زدن به سیستم است که اساسا چه چیزی در فروشگاه برای آوردن قیمت و اطلاعات دیگر در مورد ما خرید و ثبت اطلاعات در هر مورد مانند زمانی که از آن صادر شد که چگونه بسیاری از بار آن پردازش شده است و از آخرین باری که در تبدیل.

RFID در مقابل نوار برنامه نویسی

  • بار کد و برچسب زدن معمولا نیاز به برچسب مورد به درون خط دید خواننده و بنابراین مستلزم آن است که یک کارمند وجود دارد به کار خواننده است. اکثر خوانندگان RFID باقی می ماند در یک محل ثابت و موارد را می توان به عنوان خوانده شده حتی اگر آنها به طور مستقیم در مقابل آن. کارکنان عمل نمی خوان.
  • نوار کدهای می توانید به عنوان خوانده شده فقط در یک مورد در یک زمان در حالی که در سیستم های RFID می توانید به خواندن برچسب های مختلف به طور همزمان.
  • تگ های RFID را می توان به عنوان خوانده شده در مقدار مسافت های بیشتر (تا بیش از یک صد متری) به عنوان مخالف به حدود پنج متری برای یک بار کد.
  • خوانندگان RFID می تواند جزئیات بسیار سریع تر – چند صد یا چند دسته در هر ثانیه است.
  • یک کد میله ای است فقط خواندنی در حالی که اکثر تگ های RFID می تواند خواندن و نوشتن به این معنی که اطلاعات جدید نوشته شده است می تواند بیش از اطلاعات موجود. آن چیزی است که مانند تفاوت بین خواندن/نوشتن سی دی و قابل خواندن هستند.
  • تگ های RFID می تواند شناسایی هر یک از برچسب مورد به صورت جداگانه در حالی که اکثر بارکد تنها می تواند در شناسایی این نوع از آیتم استفاده کنید.

برخی از بزرگ رختشویی شرکت های مانند کسانی که مسئولیت رسیدگی پزشکی و منسوجات برای چندین بیمارستان و قرار دادن دو تگ های RFID و برچسب بارکد بر روی هر یک از اقلام خود را. نوار کد وجود دارد به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه در مورد RFID سیستم نتواند به خواندن یک آیتم. اما تگ های RFID هستند نزدیک به 100 ٪ دقیق است.

چگونه ردیابی را بهبود می بخشد و خدمات خشکشویی

سیستم های ردیابی بهبود بهره وری و کاهش زمان و تلاش های درگیر در پردازش حمل و نقل و دریافت در یک مرکز رختشویی. آنها اجازه می دهد صاحبان کسب و کار برای پیگیری هر مورد در موجودی خود را از خرید برای کهنه کردن. آنها ارائه موجودی دقیق به طوری که لباس های شسته شده شرکت هرگز به اجرا کوتاه از بهداشت و درمان و منسوجات و سفره و یا هر مورد به آنها رسیدگی است. پیشرفته تر سیستم های ردیابی حتی می توانید تولید حسابداری گزارش هنگامی که آیتم های در حال عرضه به مشتریان است.

به عنوان استیو Kallenbach یک عضو سابق آمریکا رختشویی اخبار پانل از کارشناسان یادداشت “اگر شما خوب آشتی فرآیندهای هر یک از این سیستم ها تنها اجازه خواهد داد که شما را به می دانم آنچه را از دست رفته!” اما سیستم های ردیابی می تواند یک راه طولانی به سوی کمک به پزشکی و خدمات خشکشویی و لباسشویی شرکت به کار موثر تر است.

[ad_2]