چگونه به نگه داشتن امن با استفاده از ابزار قدرت

[ad_1]

برای هر کسی که با استفاده از ابزارهای درست داشتن تجهیزات ایمنی و آگاهی از روش های ایمنی در هنگام استفاده از ابزار قدرت مهم است. ابزارهای بسیار خطرناک است اگر شما آگاه هستند از اقدامات ایمنی درگیر هنگامی که با استفاده از آنها. شما نیاز به تمرکز در هنگام استفاده از ابزار قدرت به عنوان بر خلاف ابزار دست قدرت ابزار را می توانید نگه دارید زمانی که شما نمی خواهید آنها را به. در اینجا برخی از عوامل ضروری مبتدیان و کاربران به طور کلی نیاز به حساب آورد.

اولین چیزی که به مرتب کردن بر اساس است که اولا حمل کیت کمک های اولیه با شما در هنگام کار با ابزار قدرت است. ضروری است در کارگاه خود را به یکی از نزدیک به شما ملزم به خودتان آسیب در برخی از راه و حتی اگر آن چیزی است که مانند یک برش بهتر است به کمک های اولیه ،

شما باید نگه داشتن چشم خود را امن با پوشیدن دنده محافظ چشم. عینک های مهم برای جلوگیری از هر گونه سست, گرد و غبار و یا باقی مانده آسیب رساندن به چشم خود را. این باقی مانده معمولا در شما سریع می آید و پس از خاک اره چوب را می توان با پرت به طور مستقیم به چشم خود و در برخی موارد می تواند به طور دائم تسلیم وجود دارد. است که چرا عینک یک تکه مهم از تجهیزات ایمنی شما باید پوشیدن در هنگام کار با این نوع ابزار است.

گوش همچنین نیاز به حفاظت از وقتی که با صدای بلند با استفاده از noisey ابزار. صدا از ابزار قدرت و به خصوص به شدت با صدای بلند آنهایی که مثل مته می تواند به طور جدی آسیب شنوایی خود را اگر شما درست در کنار آنها هستند و با پوشیدن هر گونه محافظ فوم گوش. این گوش نیست و هزینه بسیار است و باید پوشیده برای کاهش بالا دسیبل سطح از پر سر و صدا ابزار.

یک قطعه از تجهیزات برای محافظت از شما را از پرواز باقی مانده است یک ذره ، این خوب است به خصوص برای متوقف کردن شما استنشاق گرد و غبار می آید که از برش چوب. ذرات ماسک نیز مهم است به عنوان آن را جلوگیری از گرد و غبار را از رسیدن به بینی خود را و یا رفتن به دهان خود و ماسک باید فیلتر هر گونه باقی مانده شما ممکن است استنشاق.

دستکش های حفاظتی نیز باید. مطمئن شوید که بیش از حد وجود دارد بدون لباس شما پوشیدن که به طور بالقوه می تواند در تجهیزات. نیاز به حفاظت از انگشتان دست خود را بسیار مهم است به عنوان وجود دارد بسیاری از حوادث شایع که در آن مردم به طور تصادفی قطع انگشت خود را با توجه به حواس پرتی یا عدم تمرکز است. شما همچنین نیاز به حفاظت از انگشتان دست با ساخت مطمئن شوید که آنها در ارتباط با هر گونه تیغه و این را می توان با ساخت مطمئن شوید که تیغه ها دیگر فعال هنگامی که به پایان رسید. این نیز می تواند کمک ترک در ایمنی کنترل تنظیمات که برخی از ابزار قدرت اند.

وجود دارد دیگر راه های ساده برای امن نگه دارید با استفاده از ابزار قدرت است. پوشیدن پیراهن آستین می توانید محافظت از اسلحه و کفش گره خورده است که می تواند به محافظت در برابر هر گونه سقوط اشیاء سنگین. شما باید یک تلفن دستی شما باید یک حادثه و نیاز به رفتن به بیمارستان. یکی دیگر از نکته ضروری است که مطمئن شوید که شما در واقع وقت خود را صرف یادگیری چگونگی استفاده از این تجهیزات است. آن را نمی خواهد صدمه دیده را به زمان و خواندن دستورالعمل در مورد چگونه به استفاده از هر قطعه از تجهیزات. به طور کلی اقدامات احتیاطی مطمئن شوید که ابزار قرار دادن دور با خیال راحت و هیچ چیز در سمت چپ چسبیده و یا شل در طبقه.

این نکات ضروری و ابزار را امن نگه داشتن شما در هنگام کار. با حفاظت از چشم و گوش و در صورت داشتن کمک های اولیه با پوشیدن دستکش و آگاه بودن از نحوه استفاده از ابزار قدرت به طور موثر شما می توانید احساس امن تر در هنگام استفاده از ابزار قدرت است.

[ad_2]