چگونه به صفحه نمایش چاپ تی شرت

[ad_1]

آن سخت است به یاد بگیرند که چگونه به صفحه نمایش چاپ تی شرت. گام به گام دستورالعمل هستند و نه پیچیده و می تواند در حالی که به استاد. مطمئن شوید که به عنوان خوانده شده تا در این روند شما می خواهید به استفاده از و به تحقیق انواع کیت صنایع دستی است که به شما کمک در این فرآیند است. در اینجا چند راهنمایی ساده برای حفظ در ذهن در حالی که طراحی صفحه نمایش چاپ تی شرت.

نقشه از یک برنامه بازی

آیا چیزهایی اول اول! شما نیاز به دستورالعمل و یا دستی از روی صفحه نمایش چاپ. بعد از خرید یا جمع آوری کیت و هر گونه وسایل اضافی شما نیاز دارید. سپس با روشن کردن یک محل کار که در آن شما می توانید غیر روحانی کردن منابع خود را و خود را اتاق به ایجاد تی شرت. مطمئن شوید که بسیاری از اضافی روزنامه به خط این منطقه کار می کنند و در صورتی که شما نیاز به پاک کردن هر گونه رنگ بیش از حد و یا جوهر است.

انتخاب طراحی

تمرکز اصلی روی صفحه نمایش چاپ پیراهن طراحی شده است که به عنوان نقطه کانونی برای تی شرت. شما هم می توانید ردیابی طرح های که شما در پیدا کردن آنلاین و یا با خود می آیند. اگر شما بزرگ در نقشه گشت و گذار در وب برای تصاویر است که شما می توانید به طرح های منحصر به فرد. در نظر با استفاده از یک برنامه ویرایش تصویر بر روی کامپیوتر خود را به تغییر اندازه تصاویر و یا به غیر از طراحی خود را. شما می توانید نسخه قابل چاپ کردن پروژه خود را بر روی یک تکه کاغذ کامپیوتر و سپس استفاده از آن برای ایجاد چاپ روی صفحه نمایش.

راهنمایی چاپ

در حالی که پس از مراحل به یاد داشته باشید به جای یک تکه مقوا نازک بین جلو و عقب از تی شرت برای جلوگیری از جوهر از خیساندن را از طریق آن. هنگامی که شما به پایان رسید حتما به اطلاع تی شرت خشک یک شبه. پس از آن, آن را سریع شستشو در ماشین لباسشویی قبل از پوشیدن. چاپ روی صفحه نمایش نیز کار می کند در مخزن پنبه تاپس دستمال سفره و دیگر اقلام ساخته شده از پنبه.

[ad_2]