چگونه به صرفه جویی در زندگی: CPR

[ad_1]

شاید شما ممکن است جدید برای احیاء و یا گواهی سال پیش; ارز در صرفه جویی در زندگی از قلب دستگیری است نه یک وضعیت است که صرفا یک گواهینامه یا آگاهی قرار گرفتند. نگه داشتن پهلو به پهلو از آخرین به روز رسانی ها و تکنیک های در این روش نجات بخش هرگز مهم تر بوده است در دوران سریع اشاعه اطلاعات; هر کسی در خارج وجود دارد در حال حاضر یک فرصت بهتر به طور تحت اللفظی نجات دهنده زندگانی و آن منطقی به شرح زیر است که به موقع مداخلات باید احتمال بالاتر اتفاق می افتد.

آمار نیست که خوش بینانه است. 2015 قلبی و سکته مغزی آمار ارائه شده توسط انجمن قلب آمریکا (AHA) نشان داد که بیماری های قلبی همچنان شماره یک جهانی علت مرگ با 17.3 میلیون مرگ در هر سال انتظار می رود ارزش بیش از 23.6 میلیون دلار تا سال 2030 از طریق سلامت داده های جمع آوری شده از بیش از 190 کشور جهان است. بیش از 383,000 مردم در امریکا به تنهایی به طور متوسط رنج می برند خارج از بیمارستان ایست قلبی و آنها به نظر نمی رسد به مشخصه بیمار در خارج همراه با عوامل خطر بودن ثبت شده است. همچنین گزارش شده است که قربانیان ایست قلبی بود که CPR اداره به آنها (شامل اطرافیان CPR و پیراپزشک defibrillation) در عرض 3 تا 5 دقیقه سقوط کرده بود به شدت افزایش میزان زنده ماندن تا 25%.

بنابراین شما باید یاد بگیرند و یا re-یادگیری CPR? در اینجا برخی از خلاصه اشاره گرها در چرا شما قطعا باید:

آن را در حال حاضر راحت تر از همیشه برای یادگیری CPR.

روز رفتن را از طریق دوره های آموزشی در کلاس درس به عنوان تنها راه برای دریافت گواهی بلند رفته است. دیگر از مدرسان با انعطاف پذیر, زمانبندی شما همچنین می توانید از طریق برنامه های آنلاین ارائه با کیفیت بالا و آموزش آنلاین امروزه بر اساس استاندارد دستورالعمل با دست بر روی قطعات و در فرد ارزیابی مهارت های خود را. این قطعا به شما می دهد انعطاف پذیری بیشتر در مورد چگونگی و زمانی که شما مایل به رفتن را از طریق دوره CPR.

کارکنان تا حد زیادی آن را درک.

به غیر از اضافه کردن یکی دیگر از پر در کلاه خود را از طریق این گواهینامه آن نقش عملی نقش مهمی در تقویت اشتغال در صنایع که نیاز به این به عنوان یک مهارت اصلی مانند نجات غریق, آتش نشانان, معلمان, مربیان شخصی و غیره. حتی برای صنایع که در این مورد نیاز نمی باشد به عنوان یک هسته ای هرگز به شما می دانم زمانی که مهارت های خود را ذخیره می تواند یک همکار زندگی است.

شما می توانید آموزش این مهارت به فرد دیگری.

دیگر از بودن آسان برای یادگیری و آموزش آن یکی از بهترین راه های CPR موجب صرفه جویی در زندگی است که از طریق افزایش تعداد مردم در دانستن چگونه به استفاده از آن. بیشتر این افراد که می دانند CPR بهتر شانس هر کسی در خارج وجود دارد که قادر به دریافت به موقع هجوم مرگ کمک کند. آن را سریع و آسان برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو نشان دادن CPR به هر کسی در اطراف شما و انجام این کار نه تنها به تولید علاقه بلکه به طور غیر مستقیم موجب صرفه جویی در ممکن است ایست قلبی مورد در آینده است.

قادر به صرفه جویی در زندگی هر کسی است.

آن شناخته شده است که برای هر دقیقه که یک AED در دسترس نیست قربانی 10% کمتر شانس زنده ماندن. به غیر از صرفه جویی یک غریبه زندگی دیگر چه دلیلی می تواند قانع کننده تر از اینکه قادر به ذخیره یک دوست ؟ به عنوان 70 درصد از خارج از بیمارستان قلب دستگیری اتفاق می افتد در خانه با تنها 46 درصد از این قربانیان تا کنون گرفتن کمک فوری قبل از کمک های حرفه ای ورود شما قطعا می خواهید برای جلوگیری از عزیزان خود را از تبدیل شدن به بخشی از این آمار است.

[ad_2]