چگونه به شکست اثرات اسپری فلفل

[ad_1]

هر زمان که شما گیر در یک وضعیت جدی و یا فقط goofing کردن با دوستان خود در تماس با اسپری فلفل چیزی است که بیشتر و بیشتر مردم با آن مواجه هستند امروز. این لینک با عامل دارای اثرات بسیار قدرتمند. در اینجا فقط چند راهنمایی برای مقابله با اثرات اسپری فلفل.

چگونه به شکست اثرات اسپری فلفل در چهار مرحله

مرحله 1 – وحشت نکنید – بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که وحشت. هرگز وحشت! هر آنچه که شما انجام نمی ماساژ منطقه آسیب دیده. اسپری فلفل هر دو جسمی و روانی حمله. این باعث می شود شما از نظر جسمی و نابینا و باعث می شود شما فکر می کنم شما در حال خفه کننده در همان زمان. از لحظه ای که خود را بازدید و با اسپری فلفل در چشم متوقف گرفتن عمیق کنترل تنفس و آرام بماند. یکی دیگر از عوارض جانبی است که ان دماغ تخلیه از بینی خود را. دوباره نه چیزی برای نگران است.

مرحله 2 – شستشو با آب – از لحظه ای که شما در حال برخورد با اسپری فلفل می پرسد کسی نزدیک خود را راهنمای شما را به نزدیکترین تامین آب است. وجود دارد, شستشو چشم خود را کاملا با آب در حال اجرا ترجیحا از طریق یک شلنگ برای 10 تا 15 دقیقه. حتی اگر شما احساس می کنید مقدار بسیار زیاد از سوزش در چشم خود را نگه اش نشان و نیروی چشم خود را باز اجازه می دهد تا آب به در می کنید.

مرحله 3 – ضربه هوایی – گام بعدی این است که برای برگزاری یک فن در مقابل چشمان باز و ترجیحا یک دستی فن. آن است که مهم ترین گام که خواهد شد کمک به شما در غلبه بر این تجربه آسیب زا است. غلط چشم خود را باز و اجازه می دهد هوا به ضربه بر روی چشم خود را. آن را قطعا صدمه دیده اما پس از چند دقیقه درد شما خواهد بود قادر به باز کردن چشمان خود را و دوباره ببینید.

گام 4 – درمان پوست – دردناک اسپری فلفل و مایع در حال حاضر خواهد شد از چشم خود را, اما آن را نمی خواهد از پوست شما است. به سادگی به آرامی و با دقت شستشو صورت خود را با آب و صابون. مژه های خود را و مو نیز ممکن است هنوز هم حاوی مواد مضر مایع است. آن است که توصیه به دوش و به طور کامل حذف همه چیز.

[ad_2]