چگونه به خلاص شدن از نوک سینه با جراحی بالا کشیدن سینه

[ad_1]

جراحی بالا کشیدن سینه در نظر گرفته شده است به عنوان محبوب ترین عمل جراحی پستان ، این کمک می کند تا به منظور بالا بردن و بازگرداندن خود را شل و اویزان سینه. معمولا زنان که خوشحال نیست با پری از خود را سینه می توانید عمل جراحی برای دریافت سفت و محکم سینه.

بسیاری از زنان خوشحال هستند با حجم سینه. زمانی که در بسیاری از این شرایط بزرگ شدن پستان عمل جراحی انجام می شود به طور مشترک با استفاده از یک بالابر برای بالا بردن حجم. همچنین موقعیت و شکل نیز بهبود یافته است.

  • چگونه به تعیین که شما یک نامزد ایده آل برای انجام جراحی بالا کشیدن سینه?

برای پیدا کردن که آیا شما یک نامزد ایده آل شما باید اطمینان حاصل شود که شما باید حداقل یکی از این موارد نگرانی است. باید یک نگاه.

  • پژمرده و آویزان سینه اما با مقدار زیادی از حجم
  • کمبود بافت چربی و یا خشکی
  • نوک یا, نوک سینه ها قرار داده شده رو به پایین به ویژه اگر آنها زیر سینه یافت نشد.

در برخی حالات سینه ممکن است به احتمال زیاد به گسترش روش های مختلف برای مثال یک سینه تنگ است و کارآمد می چرخاند و در حالی که دیگر نیست واقعا. علاوه بر این اندازه گیری از سینه های شما ممکن است تا حد زیادی متفاوت است. بسیاری از زنان بزرگتر و سینه saggy شاید به طور بالقوه انتخاب بالابر عمل جراحی است. از سوی دیگر مزایای معمولا نه به عنوان بسیار طولانی مدت اگر عمل جراحی انجام شده بر روی سینه های کوچکتر.

یک زن می تواند تحت جراحی بالا کشیدن سینه در هر زمان. اغلب متخصصان پزشکی بپرسید و صبر کنید تا فرایند طبیعی را تکمیل کرده است. این عمل جراحی نیز باید اجتناب شود باردار یا شیردهی زنان است.

  • مشورت مشهور و قابل اعتماد جراح

در اولین بازدید از جراح خود بخواهید ترجیح اندازه سینه است. آیا نمی شود خجالتی و با جراح خود را و اجازه می دهد او را/او را به بررسی سینه خود را به درستی. بگویید جراح چگونه خود را, نوک سینه ها سیاه و سفید دیک در حال بازسازی می شود. به درستی توضیح هر تغییر کوچک است که شما می خواهید برای دیدن بر روی سینه خود را. این کمک خواهد کرد که جراح به درک خود را در مورد بهتر و ارائه نتایج مورد نظر از جراحی بالا کشیدن سینه.

  • جراح ارزیابی قبل از تغذيه با لیست عمل جراحی

جراح را بررسی خواهد کرد سینه خود را به طور معمول طول می کشد اندازه گیری و بر عکس فقط برای فولاد اهداف و تاریخچه. جراح همچنین اقدامات به اندازه و شکل سینه, بیماری پوستی, را بررسی خواهد کرد و اگر شما هر گونه عمل جراحی و داروهای شما در حال مصرف در حال حاضر.

را به حساب که شما نیاز به ارائه تمام جزئیات از جمله کوچکتر. بگویید جراح خود را اگر شما در حال برنامه ریزی برای از دست دادن وزن به خصوص اگر سینه شروع به تبدیل شدن به کوچک و قدیمی در از دست دادن وزن. در چنین شرایطی جراح خود را به شما به متعادل نگه داشتن وزن بدن قبل از جراحی بالا کشیدن سینه.

[ad_2]