چگونه به بلند کردن ابرو با بوتاکس و خلاص شدن از شر خطوط اخم

[ad_1]

اولین نشانه های ارضا روی صورت, پیری رخ می دهد در چشم ما اغلب ابتدا در اواخر دهه بیست و اوایل دهه سی. اولین نشانه های خطوط ریز و چین و چروک در اطراف چشم و خطوط اخم و پا کلاغی. به زودی ما شروع به توجه کنید که ما ابرو شروع به خم شدن و پوشش پلک بالایی.

بالا قوسی ابرو کلاسیک است نشانه ای از زیبایی جوانی و هوشیاری است. به عنوان ابرو و پیشانی فرود شل برابر از پوست شروع به پوشش پلک و چشم ما نگاه خسته و پیر. بوتاکس می تواند کمک به معکوس و جلوگیری از بسیاری از این تغییرات هنگامی که آغاز شده در اوایل بسیاری از مردم است.

پیشرفته تضعیف اغلب نیاز به جراحی لیفت ابرو نمی بوتاکس. اما در اوایل استفاده از بوتاکس می تواند کمک به جلوگیری از برخی از نیروهای که عمل به جلو پیشانی پایین و باعث ابرو پتوز یا افتادگی.

چه چیزی باعث تضعیف پیشانی?

به عنوان ما پوست صورت در سنین ما از دست دادن کلاژن در لایه های عمیق پوست است. کلاژن پشتیبانی از پوست ما کمک می کند تا نگه داشتن پوست تنگ بر چهره ما است. همانطور که ما از دست دادن کلاژن پوست می شود سهل انگاری و شروع به خم شدن.

اما ما پیشانی و ابرو نیز کشیده رو به پایین عمل عضلات اطراف چشم ما. هنگامی که ما اخم اخم عضلات کشش پوست به سمت پایین پایه بینی ما. این عضلات به Procerus و Corrugator عضلات به نام اخم عضلات و کمک به ابرو افتادگی است.

علاوه بر این عضلات در کنار ما و پیشانی و اطراف چشم نیز جلو پیشانی پایین وقتی ما لبخند و یا ادا و اصول. این عضلات به نام Orbicularis Oculi عضلات باعث پیری و افتادگی و یا خم شدن.

ترکیبی از صورت و جلوگیری از پیری پوست با از دست دادن کلاژن و پوست تن و روزانه تکرار کشیدن با اخم و پا کلاغی عضلات با هم بیش از یک طول عمر می تواند باعث ابرو و پیشانی به خم شدن بیش از پلک بالایی. این باعث ایجاد یک خسته تر ظاهر به صورت.

چگونه بوتاکس لیفت ابرو کار می کند ؟

بوتاکس با این نسخهها کار با شل کردن عضلات که در حال کشیدن پیشانی پایین. هنگامی که بوتاکس تزریق به Procerus و Corrugator اخم, عضلات, عضلات شل و ترک پایین کشیدن روی پیشانی نزدیک بینی و پیشانی مجاز به بالا بردن. اخم خط نیز متوقف شده است.

هنگامی که بوتاکس تزریق فوقانی جانبی و یا در خارج بخشی از Orbicularis Oculi عضلات فوقانی پا کلاغی, عضله, عضله شل متوقف کشیدن بخش خارج از foreheaqd پایین و پیشانی مجاز به بالا بردن.

دو ماهیچه های بزرگ در پیشانی Frontalis عضلات نگه دارید و کشیدن پیشانی ، اخم و پا کلاغی عضلات جلو و پایین در برابر عمل Frontalis عضلات. وقتی اخم و پا کلاغی عضلات آرام توسط بوتاکس به Frontalis عضله می توانید بکشید تا روی پیشانی unopposed.

چه تزریق احساس می کنید ؟

تزریق بوتاکس باید بدون درد اگر آنها به درستی انجام می شود. من درخواست یک کرم بیحس کننده به پوست قبل از تزریق. من همچنین خنک کردن پوست و اساسی عضله با استفاده از یک بسته یخ یا سرد تیتانیوم غلتک به پوست قبل از تزریق.

وقتی از این تکنیک استفاده می شود بسیاری از بیماران حتی احساس تزریق.

در حال تزریق امن است ؟

بله زمانی که با استفاده از تجربه و درستی پزشک آموزش دیده است که با تجربه در استفاده از این عامل است.

این دارو امن و با دقت آماده مصنوعی دارویی محصول درجه و مسمومیت غذایی سم به طوری که اغلب گزارش شده در رسانه ها.

مانند هر قدرتمند داروی بوتاکس باید توسط با تجربه و با مجوز پزشک یا پرستار مستقیم تحت نظارت دکتر.

من خودم تزریق زیرا معتقدم تکنیک بسیار مهم است و به اعتقاد من دکتر باید درک زیبایی شناسی صورت و جوان سازی صورت اصول برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن است.

مانند هر دارو این دارو می تواند بیش استفاده می شود. اما من هرگز دیده می شود یک بیمار از دست دادن صورت خود را بیان و یا شبیه به یک شکل در یک موزه موم در عمل من. بیماران هنوز هم می تواند لبخند نشان دادن احساسات و نگاه عادی پس از تزریق آنها فقط باید عمیق خطوط اخم و پا کلاغی.

آیا ممکن است عوارض?

عوارض بسیار غیر معمول در تجربه من. موقت افتادگی پلک است که خسته کننده ترین, اما ریکاوری و بازگشت به حالت عادی طول می کشد 2-3 هفته. درب افتادگی معمولا می توان با مناسب روش تزریق.

سردرد و آنفولانزا مانند سندرم نیز می تواند رخ دهد در برخی از بیماران, اما این غیر معمول اتفاق می افتد در کمتر از 2 ٪ از بیماران.

که در آن من باید برای درمان ؟

شما باید با مشورت هیئت مدیره گواهی پزشک است که با تجربه در زیبایی شناسی صورت و جوان سازی صورت گیرد. متاسفانه بسیاری از مردم فرض کنیم که این تزریق بسیار آسان برای انجام و بسیاری از پزشکان و پرستاران با هیچ آموزش رسمی در زیبایی شناسی صورت و جوان سازی صورت روش های انجام این تزریق.

دکتر شما نیاز به درک چگونه عضلات صورت کار می کنند و چه چیزی باعث پیری را تغییر دهید که شما می خواهید برای اصلاح. روش بسیار مهم است اگر شما در حال رفتن برای رسیدن به یک نتیجه خوب است.

هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک و متخصصان پوست هستند بسیار آموزش دیده و پزشکان متخصص در این تکنیک. من پیشنهاد می کنم که شما مشورت یکی از این هیئت مدیره گواهی متخصصان است. من شخصا جلوگیری از داشتن این تزریق در آبگرم در یک حزب و یا توسط غیر پزشک.

چه تزریق هزینه ؟

این تزریق ها با قیمت مناسب با توجه به مقدار از بوتاکس استفاده می شود که توضیح داده شده است در واحد بین المللی (IU).

معمولی درمان می توانید با استفاده از 25 به 50 واحد است. من معمولا می تواند انجام پیشانی با 25 واحد است. این می تواند هزینه بین $325-$500. شما به احتمال زیاد به پرداخت بیشتر برای یک تجربه هیئت مدیره گواهی متخصص انجام درمان خود را, اما من اعتقاد دارم که شما دریافت آنچه شما برای پرداخت.

قیمت ها متفاوت است از 13 دلار به 20 دلار در هر واحد بسته به تعداد مناطق درمان شده و تعداد واحد مورد استفاده قرار گیرد. بیشتر از IU استفاده می شود و تعداد زیادی از مناطق تحت درمان کمتر در هر واحد شارژ.

با احتیاط از قیمت پایین تزریق. برخی از ارائه دهندگان بی پروا رقیق کردن مواد و قیمت پایین تر. اگر این اتفاق برای شما درمان خود را کمتر موثر خواهد بود و نمی خواهد آخرین طولانی است.

از پزشک خود بپرسید چگونه رقت انجام شده است. وجود دارد باید 2.5 IU در هر 0.1 cc از محلول پس از 1 سی سی سرنگ باید 25 واحد است.

سوال بپرسید و مطمئن شوید که شما در حال گرفتن آنچه شما برای پرداخت.

اخطار Emptor.

[ad_2]