چگونه به بسته کوله پشتی خود را برای سفر پیاده روی

[ad_1]

پرتاب تمام دنده خود به خود بسته و عنوان کردن است't بهترین تمرین برای راحت پیاده روی تجربه. راه که در آن شما خود را بسته کوله پشتی کوله پشتی یک تفاوت بزرگ را به, چگونه آن را احساس می کند بر روی پشت خود را.

اگر شما've never gone پیاده, شب قبل از و یا پناهگاه't آن را انجام داده در حالی که این روش ساده و آسان به دنبال دستورالعمل واقعا خواهد شد سفر خود را لذت بخش تر.

چیزهایی اول اول, روی سطح پخش کردن تمام کوله پشتی دنده در کف و سازماندهی آن را به شمع. برای مثال, لوازم آشپزی, لوازم آرایش, پیاده, کیت کمک های اولیه, لباس خواب, دنده, مواد غذایی و هر چیز دیگری شما در حال آوردن همراه با شما.

من به شدت توصیه با استفاده از زیپ قفل کیسه یا resealable کیسه های که شما می خورد از همه هوا از. آنها برای کمک به صرفه جویی در فضا و محافظت از دنده خود را از رطوبت به علاوه آنها واقعا کمک به نگه داشتن دنده خود را سازمان یافته در کوله پشتی خود را.

هر چیزی که شما می خواهید دسترسی آسان و سریع به خصوص در حالی که شما در حال پیاده روی باید قرار داده در جیب است که شما می توانید با کوله پشتی خود را بر روی پشت خود را و یا در آسان برای رسیدن به نقاط خود را بسته است.

در مرحله دوم بسته خود را سبک ترین دنده در پایین کوله پشتی خود را. اگر کوله پشتی خود را طراحی شده است با یک محفظه پایین برای خود کیسه خواب و سپس از آن استفاده کنید. اگر نه پس از آن مسائل کیسه خواب خود را به پایین از کوله پشتی خود را. اگر شما're همراه آوردن یک بالش قرار داده است که در آینده و دیگر واقعا موارد بسیار سبک وزن.

سنگین ترین موارد در دنده خود را باید قرار داده شده نزدیک به خود را به عقب ترجیحا بین تیغه های شانه خود را.

اگر شما بیش از حد وزن خود را در پیاده روی کوله پشتی یا نه بسته به وزن مناسب شما ممکن است تجربه درد و ناراحتی در پشت گردن و یا شانه.

بنابراین چه مقدار از وزن شما باید با شما ؟ قاعده کلی این است 25-30% از وزن ایده آل بدن. به طور طبیعی بسیار مناسب و با تجربه کوهنورد ممکن است قادر به گرفتن بیشتر وزن در حالی که یک تجربه کمتر و کمتر مناسب کوهنورد باید با در نظر گرفتن بسته بندی وزن کمتر با آنها.

سوم مطمئن شوید که برای سفت کردن خود تسمه فشرده سازی. این کمک خواهد کرد به نگه داشتن دنده خود را در محل بدون تغییر و باعث می شود شما پیاده روی ناراحتی است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم پس از شما باید خود را پیاده روی کوله پشتی بر پشت خود را, مطمئن شوید که به شما سفت, شانه, ران و جناغ سینه تسمه.

به خوبی بسته بندی شده کوله پشتی کوله پشتی باید انتقال وزن از دنده های خود را به خود کمربند لگن و به حداقل رساندن وزن را از شانه های خود را.

اگر شما بسته کوله پشتی خود را به خوبی سفر پیاده خود را احساس خواهد شد بسیار بهتر است شما برنده't یک درد پشت و شانه ها و گردن زمانی که شما وارد در مقصد خود را. چون دنده خود را ممکن است تغییر کمی در طول پیاده روی خود را, مهم است که به وقت خود را برای تنظیم تسمه به عنوان شما در حال پیاده روی برای راحت ترین پیاده روی شما می توانید دریافت کنید.

خوشحال پیاده روی!

[ad_2]