چگونه به آماده شدن برای یک Whitsundays منشور قایق بادبانی سفر

[ad_1]

اگر آن را اولین بار خود را برای رفتن به یک Whitsundays منشور قایق بادبانی سفر وجود دارد چیزهایی که شما باید به یاد داشته باشید برای سفر خود را به یک تجربه فراموش نشدنی. قایقرانی Whitsunday است که قطعا هر گونه معمولی کروز به دلیل آن ارائه می دهد چیزی است که بسیار هیجان انگیز و منحصر به فرد است. آن را انتخاب ایده آل است اگر شما ترجیح می دهند صمیمی سفر به جای قایقرانی از طریق یک خط کروز.

وجود دارد دو نوع از قایق بادبانی منشور crewed یا مورد نظر انجام هدف و منشور bareboat. یک crewed قایق بادبانی اجازه می دهد تا شما را به رفتن قایقرانی با یک خدمه. این شامل یک کاپیتان یا کاپیتان آشپز, اسیایی, deckhands مهندسین حرفه ای غواصی و دیگران. از سوی دیگر یک منشور bareboat اجازه می دهد تا شما اجاره یک قایق و کاپیتان یا درایو آن را در خود. شما همچنین می توانید جمع آوری یک گروه و اجاره قایق بادبانی همه با هم. برخی از bareboat شرکت های ارائه پایه seamanship دوره های آموزشی برای آماده سازی مشتریان خود را قبل از قایقرانی در هیئت مدیره.

خود را Whitsundays منشور قایق بادبانی کروز به راحتی می تواند تبدیل به بهترین سفر تا کنون به ویژه هنگامی که شما به درستی آماده شدن برای آن است. در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به یاد داشته باشید زمانی که شما در حال رفتن قایقرانی.

  1. تعیین مدت از قایق بادبانی خود را کروز. این کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید چه مقدار مواد غذایی و لوازم پیک نیک شما نیاز به ارمغان بیاورد. اضافی تنقلات و بسته کردن برخی از ناهار اگر شما خواهد شد در تمام طول روز. اما اگر شما اجاره قایق بادبانی منشور برای چند روز بار آشپزخانه خود را با مواد غذایی مناسب تامین کنند.
  2. آوردن کمک های اولیه-کیت کامل با باند و الکل و دیگر تسکین سریع دارو. اگر یکی از مسافران است که در برخی از انواع دارو مطمئن شوید که او همه چیز او نیاز دارد.
  3. برخی از مکان هایی که باید به دستشویی در حالی که دیگران ندارند. اگر شما لازم نیست که حمام خود را در قایق خود را به عنوان ممکن است به خوبی به ارمغان بیاورد قابل حمل اسان و سایر لوازم حمام که شما ممکن است نیاز.
  4. خود را فراموش نکنید لوسیون ضد آفتاب و محافظ لب مومیایی کردن. درخواست یک لیبرال مقدار از کرم های ضد آفتاب نزد پوست خود را قبل از اینکه شما را ترک و دوباره در طول سفر در هر زمان که مورد نیاز است.
  5. بسته لوسیون دافع حشرات و ضد عفونی کننده دست. شما ممکن است روبرو می شوند برخی از اشکال مشکلات به ویژه هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به ماهیگیری و یا سفر در اطراف جزایر کوچک. فراموش نکنید که برای بهداشتی کردن دست های خود را قبل از خوردن هر گونه مواد غذایی است.
  6. پر کردن کولر خود را با مقدار زیادی آب و نوشیدنی های دیگر. آیا تلاش برای حرکت یک قایق اگر شما تحت تاثیر مشروب.
  7. آوردن لباس اضافی. لباس شنا, عینک آفتابی, ترمز ضد کفش و کلاه در حالی که در قایق.

[ad_2]