چگونه برای کاهش جای زخم پس از جراحی زیبایی پلک فوقانی

[ad_1]

هر عمل جراحی ممکن است زخم. نکته ضروری است محل زخم را در یک محل است که آشکار و دقت بسته شدن زخم و مراقبت برای به حداقل رساندن زخم.

برای پلک, عمل جراحی برش اغلب ایجاد شده در چین پلک به طوری که آن را بهبود می یابد آن است که آشکار نیست. برای پلک پایین, برش قرار داده شده در کنار پلک (برای حذف چربی و یا تغییر) و یا شاید زیر خط مژه برای پنهان کردن آن است. بسته شدن نیز می تواند زندگی را تغییر دهید.

برخی از جراحان بهتر subcuticular (درست در زیر سطح پوست) از بسته شدن با یک بخیه که می تواند برداشته شود در 5-7 روز به کاهش زخم. زمانی که eyelift یا بلفاروپلاستی انجام شده است به خوبی و بیمار طول می کشد مراقبت های عالی در مورد زخم آنها تمایل به نوبه خود به زیبایی.

زخم برای فوقانی درب اشتراکی به همه خطوط طبیعی است که قابل مشاهده نیست زمانی که چشم ها باز هستند. پایین پلک ممکن است یا نه ممکن اسکار از سمت چپ. اگر وجود خارجی اسکار در پایین درب آن است که معمولا درست زیر مژه خط.

در نهایت اگر شما به پوشیدن آرایش اسکار اساسا از بین می رود

عالی زخم با جراحی پلک

پوست پلک است که در میان باریک ترین پوست در بدن است که نشان می دهد آن است که به طور معمول بسیار سخت برای دیدن زخم از جراحی پلک. همانطور که با هر نوع زخم وجود دارد پس از عمل درمان به حداقل رساندن هر گونه زخم.

جراحی زیبایی پلک از پلک پایین انجام شود در پلک. این امر قابل توجه اسکار.از سوی دیگر یک خارجی برش درست زیر مژه اجازه دور گرفتن بیش از حد پوست پلک پایین تر. پلک بلفاروپلاستی می کند ضروری اسکار, با این حال, آن است که اغلب به سختی قابل تشخیص و پنهان در چین پلک.

بلفاروپلاستی زخم

در صورت هر میلیمتر می شمارد. جایی است که زخم بیشتر ناراحت کننده را به نگاه خود را و یا حتی جراح خود را پست. خوشبختانه پلک بالایی زخم بیشتر از نه تقریبا نامرئی است.

خط خوب ناشی از این عمل جراحی حتما باید قرار داده به طور خاص در طبیعی پوست می باشد. پلک پوست یکی از معدود مناطق بدن است که تقریبا سیستم ایمنی بدن به تشکيل کلوئيد.

زخم قابل رویت تبدیل شده اند نادر بعد از بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک). بالای درب برش پنهان است و در چین هم با یکی از پایین بسیار نزدیکی خط شلاق و یا گاهی اوقات هیچ خارجی برش پس از همه (transconjuntival (در درب) رویکرد ترکیبی با لیزر متداول شدن برای سفت کردن پوست).

در معمول موارد ممکن است وجود دارد تمایل به ضخیم اسکار که می توان پیش بینی و/یا درمان می شود.

بلفاروپلاستی یا لیفتینگ پلک ممکن است ناچیز به هیچ زخم قابل رویت. روی پلک بالایی اسکار باید به خوبی پنهان هنگامی که شما نگاه کنید در بالای چین پلک و هر زخم است که در خارج از چین باید به یکی از بسیاری از پیری چین و چروک است. پلک پایین تر زخم واقعا باید به خوبی پنهان 2 میلیمتر زیر خط شلاق پایین تر و در نتیجه استتار خوبی توسط یک سایه اثر را به عنوان به خوبی به عنوان ضربه شلاق.

برش برای بالا و پایین پلک, عمل جراحی درمان فوق العاده هست. شما باید انتظار اساسا حداقل یا هیچ قابل مشاهده زخم در نیمی از سال به 1 سال یا حتی زودتر. برش برای بلفاروپلاستی فوقانی قرار دارد در طبیعی چین و آنهایی که برای کاهش زیباسازی به طور کلی قرار داده شده در یک حالت عادی چینهای افقی زیر خط شلاق و یا از داخل پلک (به عنوان مثال transconjunctival رویکرد).

[ad_2]