چگونه برای حفاظت از خانواده و خانه خود را در صورت جاری شدن سیل شدید

[ad_1]

با طوفان های نجومی در حال افزایش it's مهم تر از همیشه بدانید که چگونه برای محافظت از خانه و اموال خود را از آسیب های شدید است که می تواند ناشی از جاری شدن سیل. در زیر چند راهنمایی برای اطمینان حاصل شود که شما آماده هستند اگر بعد از طوفان یا سیل بازدید:

  • مطمئن شوید که شما یک ذخیره اضطراری آمادگی کیت در خانه خود را. این است که نه تنها مهم در طول فصل طوفان, اما در تمام طول سال. هر کیت ممکن است متفاوت باشد از خانه به خانه اما باید شامل اصول اولیه چنین به عنوان یک چراغ قوه قابل حمل, رادیو, اضافی, باتری, عرضه, غیر-غذاهای فاسد شدنی و بطری آب یک کیت کمک های اولیه اضافی تجویز دارو و مواد غذایی اضافی و لوازم برای نوزادان و حیوانات خانگی. همچنین باید اشاره کرد که در حال انتظار برای جمع آوری این چیزها تا زمانی که اورژانس هشدارهای صادر شده است ممکن است خیلی دیر. فروشگاه' تامین آب و مواد غذایی و کمک های اولیه لوازم معمولا پاک پاک درست قبل از یک فاجعه طبیعی و شما don't می خواهید به گرفتار آمادگی. قرار داده و خود را emergency kit با هم در حال حاضر. در صورتی که شما مجبور به ترک خانه خود را, آن را نیز مهم است که یک “کیسه” است که به طور کامل مواجه نگردند با همه چیز شما ممکن است نیاز اگر شما تا به حال به ترک خانه خود را.
  • مطمئن شوید که برای پیدا کردن اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که در معرض خطر سیل. اگر شما این امر می تواند عاقلانه برای خرید بیمه سیل در صورتی که اموال خود را آسیب دیده از سیل است. بیمه سیل اغلب شما نیاز به ایجاد یک رکورد از تمام اموال شخصی خود را. این آسان تر است به انجام قبل از اینکه فاجعه ای رخ داد پس از یک جزء به جزء لیست مبلمان خود را و لباس و اشیاء با ارزش – از جمله عکس و یا تصویری از هر یک از. محافظت از این بیمه نامه در اسناد و مدارک ضد آب و نسوز جعبه و یا نسخه الکترونیکی و ذخیره آنها را آنلاین.
  • مطمئن شوید که برای نگه داشتن خود را ناودان باران از باقی مانده به منظور کمک به کنترل رسوب در این رویداد از یک سیل. طوفان اغلب به مقدار زیادی از باران, پس از روشن زهکشی کمک خواهد کرد که آب تخلیه و جلوگیری از غیر ضروری و جاری شدن سیل.
  • حفظ درختان و بوته زار های اطراف خانه خود را از بودن بیش از حد رشد به منظور حفظ اندام درخت است که می تواند عیار پایین و باعث آسیب در طی یک طوفان به حداقل برساند.
  • مطمئن شوید که هر گونه مبلمان فضای باز شما (ie میریزد پاسیو مبلمان playhouses و غیره.) در حال ایمن لنگر به زمین به جلوگیری از آنها را از دمیده دور و یا به خانه خود را در طول یک طوفان است. شما می توانید یک لیست از آیتم های که شما نیاز دارید را در داخل طی یک طوفان به این فرایند سریع تر است.

[ad_2]