چکمه های پیاده روی: چگونه به می دانم که زمانی که آن زمان به جای آنها

[ad_1]

شما خریداری جفت مورد علاقه خود را ضد آب چکمه های پیاده روی سال پیش و از آنها محافظت می شود پای خود را و شما اجازه بسیاری از مایل پیاده روی عالی فوق العاده کوله پشتی و کمپینگ و برخی از خاطرات فراموش نشدنی. اما آنها در حال شروع به گرفتن کمی فرسوده شروع به کرک کمی و شما به جای این inners چندین بار و حتی دوباره چسب کف چند بار.

آنها تبدیل به بخشی از خانواده خود را درمان کرده اند شما هست و شما تعجب کنید که شاید اگر آن زمان به فکر کردن در مورد جایگزینی آنها اما شما مطمئن نیستید که اگر آنها آماده برای زبالهدان نشده است. چگونه انجام شما می دانید که هنگامی که مورد علاقه خود را چکمه های پیاده روی هستند و نیاز به جایگزینی? ما سعی خواهیم کرد به پاسخ این سوال را برای شما در اینجا.

اولین چیزی که شما باید در نظر است که بوت تنها. تنها از دست دادن آن کشش? آیا شما پیدا کردن که شما در حال لغزش کمی بیشتر از شما استفاده می شود و که آن را مشکل تر برای ماندن در سطوح لغزنده که شما استفاده می شود قادر به چسبیدن به تقریبا مانند یک پرواز ؟ شما می دانید چقدر مهم آن این است که خوب کشش. بدون که کشش آن دسته از سنگ ها و دیگر سطوح صاف است که شما عبور در حال رفتن به بسیار دشوار است به ماندن در. این می تواند باعث انواع مشکلات بنابراین شما می دانید شما نیاز به کف که گرفتن سطح و نگه دارید تا زمانی که شما به آنها نیاز دارید. در حال پا گرفتن صاف و بدیهی است که پوشیده است ؟ اگر آن زمان به جای چکمه.

همچنین با توجه به کف: آنها در واقع با پوشیدن پایین و از دست دادن ضخامت? شما شروع به احساس کوچک سنگ و سنگریزه هنگامی که شما راه رفتن بر روی آنها بیش از حد معمول است ؟ آیا پای خود را پایین احساس و نه درد و درد بعد از راه رفتن برای چند ساعت ؟ اگر پس دریغ نکنید. برخی از جدید چکمه های پیاده روی به دلیل این پیر سگ در حال از دست دادن خود را به راحتی و حفاظت از کیفیت همین دلیل است که شما آنها را خرید در وهله اول درست است ؟

هنگامی که شما عبور از آب های کم عمق مناطق و یا صعود بر روی تپه های شنی, آیا شما در پیدا کردن که بیشتر باقی مانده است شروع به نفوذ به چکمه های خود را و باعث به شما برای متوقف کردن و تغییر جوراب یا خالی کردن چکمه های خود را غالبا ؟ این به این معنی scree یقه بالشتک است که با پوشیدن لباس نازک و قادر به حفظ کردن “چیز” است که از آن استفاده می شود به نگه داشتن. شما فقط نمی تواند جایگزین scree یقه. آن زمان را برای شما به در نظر گرفتن یک جفت از چکمه های پیاده روی ،

به یاد داشته باشید زمانی که شما برای اولین بار چکمه های خود را و شما هرگز یا به ندرت تا کنون هر نوع تاول یا نقاط داغ? آنها بسیار راحت است و شما می توانید راه رفتن بسیار مسافت های طولانی را بدون حتی یک خارش و یا هر نوع نشانه ای از تاول و یا خستگی. اگر شما در حال شروع به تاول و یا نقاط داغ بر روی پای خود را در هر نقطه در حال حاضر آن را نشانه آن است که سطوح داخلی از چکمه های تنک کردن و ارائه حفاظت و بالشتک که آنها یک بار بود. شما فقط می توانید تغییر پا آستر بسیاری از بار. هنگامی که این لایه در زیر پا شروع به فرسوده و شکستن آن زمان برای یکی دیگر از جفت چکمه.

در یک مربوط معنا که کسانی که خالی لنت که باید خدمت شما به خوبی شروع به باعث شود شما احساس حساسیت (یا بدتر) حتی پس از افزایش کوتاه آنها دیده می شود خود بهترین روزها و آنها در حال تلاش به شما بگویم که در آن زمان به اجازه دهید آنها را بروید. این ساخته شده است در لنت نمی توان جایگزین. حرکت به یک جفت جدید.

یکی از بارز ترین نشانه ای از نیاز به جایگزینی است که درزها استفاده می شود که برای نگهداری آب و زباله های دیگر شروع به تقسیم و شل شوند. بله, شما می توانید آنها را به یک تعمیر کفش فروشگاه و امیدواریم که آنها می توانید عمر چکمه, اما نگه داشتن در ذهن است که گاهی اوقات به آن خوب و یا حتی بدتر. اول از همه آنها باید به طور کامل حذف تمام نخ در درزهای محل چسب ضد آب در آنها و سپس دوباره دوختن جدید درز در. این را اغلب ترک سوراخ کوچک در رویه است که اجازه می دهد آب به نفوذ در. علاوه بر این زمانی که موضوعات جدید در حال دوخته جدید hot spot امکانات در حال افزایش با تغییر در فشار و بخیه ، شما مطمئن هستید که نمی خواهید این. شما می توانید اجازه دهید تعمیرگاه انجام کار و سپس با استفاده از پیر کوهنورد در اطراف خانه به توده یونجه یا کاه چمن در و یا استفاده در باغ, اما آنها دیگر مناسب برای پیاده روی طولانی.

هر کس متنفر است به چیزهایی که آنها را دوست دارم و ما اغلب به شکل یک رابطه عاشقانه با واقعا عالی چکمه های پیاده روی که به ما خدمت کرده است و برای مدت طولانی, اما زمانی که آنها آماده به رها کردن شبح نمی سعی کنید به کشیدن زندگی بیشتر از دوستان قدیمی. اجازه دهید آنها را به مرگ با عزت.

[ad_2]