چه جوانسازی پوست و چگونه می توان آن را به دست آورد ؟

[ad_1]

اکثر محصولات ضد پیری مدعی جوانسازی پوست, خواص, اما, این به چه معنا است ؟ چه جوانسازی پوست و چگونه می توان آن را به دست آورد ؟ داشتن درک درستی از این فرایند ممکن است کمک به شما برای انتخاب روش صحیح خود را خودتان.

تعریف جوانسازی پوست

پوست جوان سازی فرآیند تعریف شده است به عنوان یک فرایند طول می کشد که به تلاش برای برگشت از علائم قابل مشاهده پیری. جوانسازی پوست فرآیندهای توانایی برای کاهش چین و چروک و خطوط و همچنین شرکت شل و افتادگی نواحی از پوست ترک پوست با ظاهر. وجود دارد برخی از روش های جراحی و پزشکی است که می توانید با فعال کردن این.

این آسانسور چهره

این روش جوانسازی پوست می تواند انجام شود هر دو جراحی و غیر جراحی و یک راه موثر از بین بردن چین و چروک یا افتادگی پوست و همچنین شرکت و تن.

فولاد چهره آسانسور مهاجم هستند و مستلزم یک برش در خط سفر درست در قسمت بالای سر خود را. جراح سپس پوست پوست بازگشت به تعمیر و بازسازی اساسی بافت آسیب دیده او سپس جایگزین پوست و کشیدن آن را به عقب در حالی که پیرایش هر گونه بیش از حد آن است و سپس مرتبه بهم چسبیده به جایگاه اصلی آن است.

غیر جراحی کشیدن صورت تعمیرات بافت صورت با استفاده از گرمای شدید از طریق فرکانس های رادیویی عمل جراحی لیزر و یا جریان های الکتریکی. لیزر روش ایجاد یک متداول شدن پوست با کپی کردن سلول های قدیمی. گرما و برق کار می کند درمان کلاژن گروه تقویت و ساختمان آنها و در نتیجه ارتقاء ثبات و استحکام پوست. آنها همچنین می تواند افزایش توانایی پوست برای تولید الاستین و کلاژن.

لایه برداری شیمیایی

این روند نیز در جوانسازی پوست است. با استفاده از لایه برداری شیمیایی در منطقه مشکل پس از لایه برداری شیمیایی است که حذف آن طول می کشد دور تمام سلول های مرده پوست آشکار است که پوست جوان تر به دنبال. لایه برداری شیمیایی است که اعمال می شود و از چپ به خشک و هنگامی که مجموعه پوست کنده. این روش همچنین باعث تحریک پوست برای تولید سلول های جدید است.

تزریق برای جوان سازی پوست

وجود دارد بسیاری از موارد که در آن مردم تحت جوانسازی پوست با استفاده از تزریق و این ثابت شده است که موفق. آن مستلزم داشتن Restylane و کلاژن تزریق در زیر پوست مشکل مناطق به چله پوست دادن فولر صاف تر ظاهر. بوتاکس نیز با استفاده از این بلوک های عصبی انگیزه هایی است که باعث می شود پوست به قرارداد منجر به “آرامش” اجازه می دهد تا سلامت پوست به طور طبیعی.

چرا با احتیاط ادامه دهید

همه از روش های ذکر شده در بالا موفق به اثبات رسانده اند روش های جوانسازی پوست. اما برخی از اشکالاتی وجود دارد; آنها گاهی اوقات موثر نیست مردم با complexions آنها تیره تر و دیگران ممکن است ناراحت کننده عوارض جانبی. همیشه چک کردن با دکتر خود را به امن یک روش است که برای شما کامل است.

[ad_2]