چه تکنیک های مورد استفاده در بخیه?

[ad_1]

بخیه های قرار داده شده در منطقه مورد نیاز با نصب یک سوزن متصل بخیه به یک سوزن دارنده. سوزن نقطه است که به اندازه کافی تیز است فشرده به گوشت و پیشرفته است در طول مسیر از سوزن منحنی تا آن ظهور در طرف دیگر. انتهایی موضوع است و سپس به یک گره گره خورده, معمولا یک مربع گره یا جراح گره. گره ساخته شده است در چنین راهی که آن را نمی باید علت سفید کردن پوست از آنجا که ممکن است مانعی برای جریان خون به دلیل اشتباه بخیه است که ممکن است منجر به افزایش عفونت و زخم.

این بخیه باید در چنین راهی است که پوست زخم باید evert و عمق و عرض بخیه گوشت باید تقریبا برابر است. فاصله هر یک از بخیه بر اساس “Jenkin حکومت” که طول مورد نیاز از جراحی بخیه مواد برای بسته شدن زخم با قطع بخیه است که چهار بار در طول زخم به عنوان هر یک از گزش باید 1 سانتی متر از لبه قرار گیرد و در 1 سانتی متر از قبلی بخیه.

این “ساده قطع کوک“شایع ترین از بسیاری از تکنیک های مختلف مورد استفاده در بخیه. و آن را به نام “قطع” به دلیل بخیه موضوع قطع است بین هر فردی کوک. این روش را نقطه ضعف اصلی وقت گیر است. دلیل این است که قرار دادن و بستن هر موضوع به طور جداگانه مصرف زمان بیشتری در مقایسه با دیگر تکنیک های بخیه. در مقابل مزیت مهم این است که آن را هنوز هم نگه می دارد زخم با هم حتی اگر یک فولاد بخیه نتواند. جراح گره یا گره عبور از زخم perpendicularly و آن است که یک روش ساده.

انواع دیگر در بخیه عبارتند از: عمودی و افقی تشک کوک. آنها نیز قطع شده اما در حال پیچیده تر و تخصصی برای everting پوست و همچنین توزیع تنش است. تغییرات در افقی تشک کوک شامل قفسه سینه تخلیه کوک و گوشه کوک. مستمر کوک به عنوان نام نشان می دهد نه قطع بر خلاف دیگر آنهایی است و سریعتر کوک. اما آن ممکن است شکست بخورند اگر بخیه برش فقط در یک مکان. با این وجود در برخی از راه های مستمر قفل کوک است امن تر نسبت به آنهایی که دیگر. وجود دارد یک دایره مستمر معکوس بخیه به نام کیف پول-حلقه بخیهکه ساخته شده است به امن apposition از لبه های جراحی و یا آسیب زا زخم. دیگر تکنیک های بخیه شامل شکل 8 کوک و Subcuticular کوک.

بخیه های طبقه بندی شده با لایه ها عمدتا دو یعنی تک لایه بخیه و دو لایه بخیه. بسیاری از بخیه های بحث شده در بالا می آید تک لایه بخیه. دو لایه بخیه شامل بخیه زدن در عمیق تر نشسته و یا یک سطح عمیق تر از یک بافت به دنبال یکی دیگر از لایه بخیه در یک سطحی تر از سطح. مثلا سزارين انجام می شود با یک یا دو لایه بخیه از رحم برش.

برخی از بخیه نگه داشته دائمی در منطقه زخمی و برخی از آنها نگه داشته و برای یک زن و شوهر از هفته و حذف می شوند زمانی که این بافت در حال بخیه هست. به طور کلی بافت ها نگهداری می شوند در حالی که آن است که یک روش درمانی کوتاه مدت برای یک ضربه و یا یک زخم. پس از حذف بخش مهمی از بخیه درمان است. نقاط مختلف بدن درمان در نرخ متفاوت است. بنابراین زمان مشترک برای برداشتن بخیه ها نیز متفاوت است. صورت زخم را به حدود 3-5 روز به درمان در حالی که سر زخم حدود 7-10 روز است. اندام ها و مفاصل را حدود 10-14 و 14 روز در حالی که تنه بدن طول می کشد حدود 7-10 روز است.

[ad_2]