چه بسته در ماشین خود را's Emergency Kit

[ad_1]

آن را بسیار توصیه می شود که یک وسیله نقلیه باید خودرو کیت های اضطراری در آن است. هر چیزی است که ممکن است در طول سفر و در موارد اضطراری (که همیشه اتفاق می افتد زمانی که شما دست کم انتظار آن) خودرو کیت های اضطراری می تواند به شما صرفه جویی از ایستاده در رها شده در جاده انتظار برای کمک به. این کیت باید تمام اتومبیل, تعمیر, ابزار و موارد مهم مانند پتو یا خورشیدی اضطراری پتو کیت کمک های اولیه و مواد غذایی و آب است.

میله انرژی و granolas کامل غذایی برای حمل در خودرو کیت اضطراری. شما همچنین باید محل اصول اولیه مانند باند, گازهای, چسب, قیچی, پماد آنتی بیوتیک فوری حرارتی فشرده سازی فوری یخ بسته آسپرین یا هر گونه درد قاتل در کیت کمک های اولیه.

Don't فراموش نکنید که به جای چیزهایی مانند چراغ قوه همراه با باتری اضافه, قلم و کاغذ, عود اضطراری و کمک به ثبت نام به درخواست عبور وسایل نقلیه به منظور تسهیل شما (در صورتی که شما به دام افتاده در ماشین. شایع ترین اورژانس جاده است صاف از لاستیک و بسیاری از حوادث رخ می دهد چرا که از این پس به درستی آماده سازی وسیله نقلیه خود را با ابزار ضروری برای تعویض تایر ماشین و مهمتر از همه مطمئن شوید که هر راننده از خانه خود را به خوبی آموزش دیده برای تغییر تایر به عنوان به خوبی. همیشه آماده برای این نوع از اورژانس با قرار دادن خودرو جک, اضافی, تایر, پس زدن دهنه اسب آچار و تایر فشار سنج در وسیله نقلیه خود را. شما همچنین می توانید با استفاده از بطری تایر, پمپ باد, یک ابزار بسیار مفید است که باد تایر شما به اندازه کافی به آن را به نزدیکی ایستگاه های خدمات در مورد تایر به طور کامل صاف نیست.

همیشه نگه داشتن در ذهن که در کنار جاده ای اضطراری نیست, همه چیز در مورد لاستیک صاف تا محل ابزارها مانند سر تخت با فیلیپ راننده پیچ آچار قابل تنظیم جیب چاقو انبردست یا چند منظوره ابزار با داشتن چندین ابزار در یک, خود را در خودرو کیت اضطراری برای تعمیرات اساسی از وسیله نقلیه خود را. هرگز دست کم گرفتن اهمیت آیتم های کوچک مانند حوله کاغذی یا پارچه های روغن مایع شوینده شیشه جلو اتومبیل ضد یخ, یخ زداینده و نوار مجرای و محل آنها را در خودرو خود را emergency kit.

سفر اجتناب ناپذیر است در حالی که زندگی در این جهان به سرعت گام تا گرفتن خود را آماده برای هر گونه امکان اشتباه در طول سفر خود را که آیا آن است که یک معمول سوار به سمت محل کار و یا یک سفر خانواده است که همیشه عاقلانه حرکت می کند. خودرو کیت اضطراری کمک می کند تا مردم را به صرف بیشتر از زمان سفر, گشت و گذار در جاده ها به جای ایستادن در کنار جاده به دنبال کمک. بنابراین پیشنهاد شده است به مطمئن شوید که شما باید تمام موارد توصیه شده در خودرو خود را emergency kit قبل از شروع سفر و در مورد شما باید بسیاری از رانندگان در خانواده خود و سپس مطمئن شوید که همه آنها به خوبی آشنا با اقلام و ابزار خودکار کیت اضطراری و آماده به استفاده از این کیت نیز در مورد هر شرایط اضطراری است.

امن بودن این است که همیشه اولویت اول ما که آیا ما در خانه و یا در جاده طوری بود امن و یک سفر شاد!

[ad_2]