چه اشکال کردن کیسه و آنچه باید در آن ؟

[ad_1]

اشکال از کیسه ضروری است برای بقای خود در پی یک تخلیه برای یک فاجعه است. کیسه مجهز به منابع مختلف مورد نیاز برای زنده ماندن مانند غذا و آب و لباس و کیت کمک های اولیه. اگر شما می خواهید آن را از طریق هر نوع فاجعه اتفاق می افتد, شما باید به طور کامل آماده با داشتن مشکلات خود را از کیسه نگردند.

این کیسه ها باید در بسته بندی محکم و باید همه چیز شما نیاز به آن را از طریق یک فاجعه است. کیسه را به شما برای یک دوره سه روزه بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که شما در حال رفتن به همه چیز شما نیاز به نزدیک به یک روز است.

پس چه هستند برخی از موارد است که شما باید در این کیسه? اول این کیسه به طور کامل بسته بندی شده با بسیاری از اقلام ضروری. در زیر چند نمونه از آنها هستند.

اشکال از کیسه باید به نوعی سرپناه است که می تواند در قالب یک چادر یا tarp بنابراین شما می توانید حفاظت از عناصر برای یک زن و شوهر از روز. گذشته از پوشش, شما همچنین باید یک کیسه خواب به شما می دهد حفاظت از سرما. اگر شما می خواهید برای زنده ماندن حداقل سه روز به شما خواهد شد نیاز به یک سرپناه موقت.

خود را نگه دارید اشکال از کیسه لیست دستی چون شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما به طور کامل مواجه نگردند در صورتی که یک فاجعه رخ می دهد. شما هرگز نمی تواند بیش از حد آماده شده بنابراین نمی اتلاف وقت و سهام در حال حاضر.

یکی از مهم ترین موارد به بسته بندی شده آب است. شما می توانید زنده ماندن بیش از حد طولانی بدون نوعی از هیدراتاسیون. بسته چند بطری آب به اندازه کافی به شما را از طریق سه روز. بسته به آب و هوا و حرارت شما ممکن است نیاز به آب بیشتر از شما در ابتدا فکر می کنم.

زمانی که فکر اشکال از کیسه های مواد غذایی, نگه داشتن در ذهن است که شما نمی خواهید اقلام فاسد شدنی; همیشه کنسرو آیتم های که شما را کاملا در حالی که. بسته مواد غذایی به همان اندازه به عنوان شما می توانید به اندازه کافی برای دوباره پر کردن انرژی خود را زمانی که مورد نیاز است.

نهایی اقلام ضروری برای مشکلات خود را از کیسه محتویات یک کیت کمک های اولیه. صدمات می تواند به شما در کم کردن سرعت و کاهش شانس خود را از بقا اگر آنها حضور داشتند ، نگه داشتن خود را در کیت کمک های اولیه مجهز به تمام از موارد ضروری برای مراقبت از قبیل Band-ایدز و ضد عفونی کننده و باند.

به طور کلی در حفظ و اشکالات خود را از کیسه نگردند. آماده برای هر یک فاجعه است که ممکن است راه خود را می آیند. بهترین راه برای آماده می شود این است که همه چیز شما نیاز دارید که یک فاجعه رخ می دهد, شما هرگز نمی تواند بیش از حد آماده شده است.

[ad_2]