چه اتفاقی می افتد اگر من نمی کردن ماشین CPAP?

[ad_1]

این بسیار مهم است برای تمیز کردن ماشین CPAP. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مختلف چیزهای جدی است که می تواند اتفاق می افتد از تمیز کردن ماشین خود را پس از آن مهم است به دنبال دستورالعمل.

شما نیاز به تمیز کردن خود ماشین CPAP به طور منظم. این به این معنی آن را باید از هم فاصله گرفته و تمیز هر روز صبح پس از استفاده. برای این کار شما باید به هر قطعه از هم جدا و آن را خیس خوردن در آب و صابون به طور جداگانه. از آن پس باید محو خشک با حوله سفید و گذاشته تا خشک شود. این جلوگیری از باکتری ها از تشکیل میکروب ها از پرورش و گرد و غبار از گرفتگی و گرد و خاک از ساختمان.

اگر شما نمی تمیز کردن دستگاه خود از آن می تواند منجر به عفونت ریه جوانه بردنج سرماخوردگی و بیماری های دیگر. در افراد مسن این می تواند در نتیجه خیلی بیشتر از دست دادن سلامت عاقلانه و شما می توانید حتی در بیمارستان است. اگر شما یک سرد در حال حاضر این مهم است که به تغییر کردن همه فیلترها هر شب پس شما در حال تنفس جمع آوری میکروب ها در شب پس از شب. در دراز مدت آن می تواند بسیار پر هزینه تر از چیزی که نسبت به آن مورد نیاز باشد.

اگر شما خود را تمیز کنید ماشین CPAP وجود دارد بسیاری از مشکلات است که می تواند رخ دهد برای دستگاه خود را بیش از حد. شما ممکن است مشکلاتی از قبیل موتور خود می تواند ضربه از مسدود شدن با gunk. از دیگر مشکلات است که می تواند اتفاق می افتد این است که دستگاه می تواند بوی بد و نمی توان آن را لذت بخش و گاهی حتی قابل تحمل برای پوشیدن طریق شب. اگر شما نیاز به ماشین CPAP به خواب رفتن و خواب ماندن شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما نگه داشتن وضعیت خوب است.

اگر وضعیت پایین می رود ارزش نیز پایین می رود. اگر شما می خواهید آن را به فروش و یا تجارت آن را برای یکی از جدید هیچ کس در حال رفتن به می خواهید یکی که نبوده است به درستی نگهداری می شود. شما به پایان خواهد رسید تا فروش آن برای بسیاری کمتر از آن شده است می تواند به ارزش اگر شما در زمان مراقبت از آن را به درستی.

آیا شما ماشین CPAP برای اعطا. آن است که گران قیمت بخشی از زندگی خود را که باعث تاسف خواهد بود اگر شما تا به حال به نگه داشتن هدر رفتن پول و جایگزینی آن. شما می توانید نگه دارید همان دستگاه برای سال ها و سال ها آن است که اگر به درستی مراقبت از. چرا صرف پول اضافی زمانی که شما می توانید یک ساعت و نیم از روز خود را به تمیز کردن و مراقبت از خود قطعه مهم از تجهیزات ؟

[ad_2]