چسبندگی و فولاد موانع

[ad_1]

  • فولاد موانع – موثر در جلوگیری از چسبندگی درد ؟

جراحان باید تعدادی از محصولات را در اختیار خود برای کاهش خطر ابتلا به چسبندگی از جمله مصنوعی سد عوامل است. آن است که مسئولیت خود را به بیماران آگاهی از مزایای بالقوه و خطرات ناشی از استفاده از این محصولات قبل از یک روش صورت می گیرد.

مصنوعی مانع محصولات ممکن است باعث کاهش چسبندگی خطر تکرار به طور طبیعی غشاء که پوشش اندام های حیاتی خود را. هنگامی که سطوح ظریف از اندام های خود را به تماس با هر یک از دیگر در طول عمل جراحی به خصوص شکم و لگن جراحی — بافت ممکن است به یکدیگر وفادار بمانند.

فولاد تروما اغلب منجر به تشکیل بافت زخم است که می تواند در نهایت باعث می شود روده به پیچ و تاب و کشش پیچ خوردگی یا مسدود شوند. بخشی از روده انسداد برطرف شود تحت نظارت های پزشکی. کامل انسداد یک اورژانس پزشکی است که اغلب نیاز فوری به عمل جراحی است. چسبندگی پس از شکم یا لگن عمل جراحی نیز ممکن است باعث ناباروری در زنان است. درد شدید شکمی و تهوع با صدای بلند صدای روده و نفخ شایع علائم چسبندگی.

  • چگونه فولاد موانع کار

در ترکیب با امن روش عمل جراحی موانع ممکن است به کاهش خطر ابتلا به اسکار و چسبندگی درد. در شکم و یا لگن عمل جراحی مادر مصنوعی مانع ورق های ساخته شده از بازسازی سلولز پلی یا فیبرین می شود تا به شکم یا لگن بافت برای حفظ ارگان سطوح جداگانه. در حالی که برخی از معمول استفاده می شود محصولات مانند Gore-Tex باید بخیه به محل و حذف در طول یک جداگانه عمل Interceed و Seprafilm هر دو Johnson & Johnson, محصولات, جذب بدن بعد از عمل جراحی. * توجه داشته باشید شرکت های بیمه اغلب جبران نیست برای استفاده از محصولات مانع انتقال مسئولیت مالی بر روی بیمار است.

2008 نقد و بررسی منتشر شده در Cochrane Database سیستماتیک بررسی در مقایسه با نتایج 16 مطالعات بالینی برای ارزیابی اثربخشی چهار سد محصولات در جلوگیری از چسبندگی در زنان تحت عمل جراحی لگن. داوران ارزیابی نتایج با استفاده از Gore-Tex Interceed, Seprafilm و فیبرین. در اکثر آزمایشات Gore-Tex شد موثر تر از Interceed و یا هیچ مانعی در جلوگیری از چسبندگی بعد از عمل جراحی. بیشتر مطالعات بالینی نشان داده اند که Interceed و Seprafilm ممکن است به کاهش خطر ابتلا به لگن و شکم چسبندگی اگر آنها به درستی استفاده می شود.

این SprayShield چسبندگی مانع سیستم در حال حاضر فقط در اروپا محافظت از بافت داخلی از طریق استفاده از هيدروژل اسپری. این hydrogel مانع تبدیل می شود که آبی بر نرم افزار به طوری که جراحان می توانید تجسم مناطق تحت پوشش نگه می دارد ارگان سطوح جداگانه هر دو در طول و بعد از جراحی در حالی که بافت زخم التیام یابد. پس لازم است زمان شفا مواد جذب شده توسط بدن و دفع توسط کلیه ها در ادرار. اگر چه SprayShield مانع سیستم انجام شده است و در قبل از مطالعات بالینی در ایالات متحده شده است و در دسترس بیماران در اروپا از سال 2008 این محصول هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده در ایالات متحده

  • خطرات استفاده از فولاد موانع

مانند بخیه گاز اسفنج یا هر ماده دیگر استفاده می شود در طول عمل جراحی مانع از عوامل ممکن است باعث التهاب و چسبندگی اگر نادرست استفاده می شود. اگر یک مانع است پنبه ای خورده یا کاربردی در لایه های مواد ممکن است باعث چسبندگی. موانع نباید اعمال شده به بافت ها که آلوده هستند و یا مناطقی که آلوده شده است. چرا که هر بدن متفاوت واکنش به مواد خارجی واکنش به این غشاء مصنوعی ممکن است رخ دهد. حذف غیر قابل جذب سد پس از عمل جراحی ممکن است در برخواهد داشت خطر ابتلا به چسبندگی بیشتر سازند.

  • چه کسی مسئول جلوگیری از چسبندگی درد ؟

مصنوعی سد عوامل نیست ادم اقدامات برای جلوگیری از چسبندگی اما هنگامی که به درستی استفاده می شود, این محصولات ممکن است باعث کاهش خطر ابتلا به اغلب دردناک به طور بالقوه تهدید کننده زندگی بیماری شناخته شده به عنوان چسبندگی مربوط به اختلال (ARD). حرفه ای پزشکی مسئول استفاده از این محصولات به طور مداوم برای آموزش بیماران در مورد چگونگی چسبندگی تشکیل شده و برای اطلاع رسانی به بیماران از خطر چسبندگی قبل از عمل جراحی.

بر روی محصول خود را در وب سایت Ethicon جانسون و جانسون شرکت که تولید کننده جذب سد Interceed و Seprafilm بیماران را به خود سوال جراح قبل از جراحی در مورد خطر چسبندگی و شکل گیری نشانه ها و علائم چسبندگی بعد از عمل جراحی. در واقعیت چگونه بسیاری از بیماران به احتمال زیاد به بازدید از این وب سایت قبل از عمل جراحی? آیا این واقع بینانه به انتظار بیماران به انجام تحقیقات بر روی مانع یا عوامل دیگر بسیار تخصصی فولاد ،

در واقع مسئولیت آوردن خطر ابتلا به چسبندگی — و با توجه به ARD به عنوان یک توضیح منطقی برای پست-فولاد چسبندگی درد — متعلق به جراحان و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی به بیماران است. آن است که وظیفه خود را و بخشی از آنها تعهد اخلاقی برای ترویج آگاهی از خطر چسبندگی و به دقت گوش دادن به دغدغههای بیماران قبل و بعد از مداخله جراحی است.

منابع

The Cochrane Library: مداخله چکیده: سد عوامل برای پیشگیری از چسبندگی بعد از جراحی زنان و زایمان; Gaity Ahmad et al.; مارس 16, 2008. “مجله طب تولید مثل”: بعد از عمل چسبندگی پیشگیری با یک اکسید بازسازی سلولز چسبندگی مانع در زنان نابارور. T. Sawada, et al.; ممکن است 2000.

لگن بهداشتی راه حل: بررسی اجمالی: Gynecare Interceed.

Reuters.com: Covidien معرفی SprayShield™ چسبندگی مانع سیستم به اروپا بازار.

[ad_2]