چرا شکم و پهلو است

[ad_1]

یک abdominoplasty یکی از شایع ترین روش های جراحی پلاستیک در جهان تنها دوم به سینه و جراحی زیبایی بینی. چنین عملیات, همچنین شناخته شده به عنوان یک پهلو شکم, یک روش که تخلیه بیش از حد چربی از شکم و در نتیجه خلاص شدن از مزاحم و بسیار غیرجذاب “کلوچه”.

پس از لیپوساکشن روش بیش از حد پوست است که با دقت و با دقت گرفته شده قبل از جراح درآمد حاصل از سفت کردن خود را شل عضلات شکم و فاسیا از طریق استفاده از بخیه. نتیجه: باریک لاغر و نازی و جذاب جدید شما!

چه کسانی سود حاصل از Abdominoplasty ؟

بسیاری از بیماران که به دنبال عملیات مادران هستند که باید تحویل اخیرا افراد چاق و کسانی که فقط از دست یک مقدار عظیم از وزن. دیگران هستند کسانی که سست کشش مشخص شده پوست.

قبل از اینکه شما به یک جراح در امکان داشتن روش انجام می شود مطمئن شوید که او معتبر است با به رسمیت شناخته شده بدن مانند استرالیا در نظام پزشکی و بهداشت استرالیا پزشک مقررات آژانس (AHPRA).

انواع شکم Tucks

بسته به جراح خود را مشاوره و میزان که شما می خواهید عمل جراحی انجام شده شما می توانید تحت سطوح مختلف عمل.

کامل عملیات شامل عمده استخراج چربی پوست و حذف و همچنین به عنوان سفت کردن عضلات معمولا انجام اگر شما به شدت سست شکم.

اولین گام این است که ایجاد یک برش در بالای لگن و زیر ناف از ران به لگن. جراح با دقت آزاد موز ساقه از اطراف عضلات و بافت و می رود به پوست پوست را به فاش کردن زمینه ای ،

پس از سفت کردن عضلات با استفاده از بخیه دکتر می رود به تخلیه هر گونه چربی در اطراف این عضلات شکم به منظور دستیابی به بیشتر منحنی هیکل بدن. پس از اتمام عمل جراحی و دوخت برش جراح ممکن است تجویز استفاده از گن در اطراف شکم تا زمانی که عضلات در حال شفا به اندازه کافی به کار به طور مستقل.

در حالی که شبیه به تکمیل روش دیگر خفیف تر روش به عنوان “مینی ابدومینوپلاستی” در حال انجام در یک مقیاس کوچکتر. این گزینه ها را شامل نمی حد سفت کردن عضلات یا لیپوساکشن.

مزایای عملیات

Tucks شکم تبدیل سنگین بیماران با طولانی بدن به مسائل جذاب و سالم, تصاویری از تناسب اندام خود را.

باریک, زیبایی, بدن

آن است که بسیار در پی پس از عمل بیماران از چاقی رنج می برند و کسانی که قادر به ورزش یا رژیم غذایی. فوری و تغییر شدید که یک عملیات دستیابی است به اندازه کافی به شما الهام بخش به تعهد به حفظ آن بدن جدید پس از آن.

بهبود وضعیت بدن

محکم کردن از فاسیا و عضلات شکم است و نه فقط یک روش در غرور. آن را در واقع می کند و در نتیجه ملموس تشریحی پیشرفت. آن را تصحیح استقرار نقص که بر تعداد زیادی از مردم که در نتیجه در یک عقب گرد برای جبران ضعف ماهیچه های هسته ای. بهبود وضعیت نیز برطرف کمر درد خود را به عنوان یک اثر حذفی.

آنچه در مورد معایب ؟

این abdominoplasty روش ممکن است در نتیجه برخی از زخم در شکم خود را. اگر نگاه انتقادی این است که فقط یک قیمت کوچک به پرداخت برای بدن است که باید به شما عطا.

[ad_2]