چرا شده است وجود دارد هیچ تغییری در روش جمع آوری ادرار از Stomas?

[ad_1]

شده اند وجود دارد پیشرفت های بزرگ در بهبود چسب و ویفر که برای کمک به جلوگیری از نشت.

شده است وجود دارد هیچ تغییری در راه است که ادرار جمع آوری شده از استومی و ذخیره می شود تا زمانی که کیسه خالی است. این شگفتی من است. به عنوان یک Urostomy بیمار خودم علاقه مند هستم در چه پیشرفت های ساخته شده در این مجموعه روش از استومی. تا کنون از انجام تحقیقات من نیست هر روش جایگزین.

تنها روش در بازار امروز است که به یک کیسه پلاستیکی چسب به معده با استومی در داخل کیسه. حتی با پیشرفت های بزرگ در چسب و مانع حلقه معرض پوست در زیر کیسه بنابراین تحت چسب برای طولانی مدت قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی می کند و باعث مشکلات. پوست که در تماس مداوم با این مواد شیمیایی سال پس از سال نشان می دهد, حداقل, حساسیت. پوست انسان نباید در معرض چسب 24/7 برای سال در پایان است.

اگر Urostomy و کولوستومی بيماران نظرسنجی, من فکر می کنم که شما را در پیدا کردن که یکی از وجود بالا مشکلات پوست زیر کیسه. فقط به دنبال در پوست می تواند به شما بگویم که آن تحریک شده است چرا که از چسب استفاده می شود.

زیر چهار پاراگراف من یا نقل و یا بازنویسی از یک مقاله نوشته شده توسط گوئن B. Turnbull, RN, BS, ET.

عنوان مقاله – استومی زخم مدیریت

مقاله کامل در http://www.o-wm.com/article/6240


قبل از سال 1960 تنها 25 شرکت تولیدی استومی لوازم.

در سال 1920 این Koenig-Rutzen لاستیک کیسه معرفی شد. در آن زمان یکی دیگر از 20 سال قبل یکبار مصرف پلاستیکی pouching سیستم های پوست-دوستانه چسب و حفاظت از پوست در دسترس در بازار است.

توسط 1950 بیشتر شرکت تا به حال وارد بازار و نوآوری در زمان پرواز است. اما استفاده گسترده از “دائمی” (قابل استفاده مجدد) سنگین لاستیک کیسه سفت و سخت faceplates و چسب باقی مانده هنجار.

در اوایل دهه 1970 وینیل قابل استفاده مجدد بوکس معرفی شدند اما بی اثر در بوی مدیریت. کارایا این قابلیت به عنوان یک “پوست مانع” کشف شده در اواسط دهه 1960 به سرعت نقل مکان کرد و آن را به یک موقعیت سلطه در آمریکا استومی بازار است. بعد از این دهه و اوایل به بعد بزرگتر تولید کنندگان وارد عرصه تولید پیشرفته تر پوست موانع و یکبار مصرف, سبک وزن, بوی-مقاوم در برابر pouching سیستم.

بله وجود دارد و همچنان به پیشرفت در کیف طرح چسب و پوست مانع وجود نداشته است پیشرفت در روش جمع آوری ادرار از استومی.

چرا که نه ؟

علم پزشکی پیشرفته است صد برابر از 50s, 60s و 70s به. اما جامعه پزشکی است نه نگاه به روش جدید به جای کیسه های سیستم و نه بزرگ استومی شرکت های عرضه. به این دلیل است همان داستان قدیمی?

من هیچ آموزش پزشکی اما در اینجا چیزی است که من می خواهم برای دیدن. روش مجموعه که نیاز به یک کیسه چسب به شکم خود را. این کیسه در محل برگزار شد با شکم کمربند در برخی از نوع. به نظر من این کیسه است چیزی بیش از یک زیپ قفل کیسه با چند خيره كننده در داخل برای کمک به نگه داشتن ادرار از اقامت در اطراف استومی منطقه و یک خروجی چوب پنبه برای تخلیه. واقعا که همه آنها هستند.

عجیب و غریب زمان استومی بیماران نیاز به هر دو catheterize خود و یا توسط استومی ، به طور کلی این کار انجام شود که استریل نمونه ادرار است که نیاز به آزمون برای عفونت.

هنگامی که من در گرفتن شیمی درمانی در پایگاه های هفتگی وجود دارد دو نفر که مورد نیاز روی لئامت دادن ایمپلنت به دلیل رگهای خود بودند در چنین بد شکل است. این تنها راهی است که آنها می توانند دریافت شیمی درمانی. یک جلسه شیمی درمانی هر سه هفته به طول انجامید بیش از 4 ساعت است. است که یک مدت زمان طولانی به یک چهارم چکیدن مواد شیمیایی قوی به سیستم خود را. به عنوان من درک می کنم آن را از روی لئامت دادن در صفحه اصلی بیماران دیالیزی.

چرا نمی تواند برخی از تغییرات از روی لئامت دادن بود متصل به استومی ارائه اینچ گسترش از شکم دیوار ؟ این محدود خواهد بود وارد شده و یا متصل به کیسه برای حمل ادرار از استومی. متناوبا استومی ساخته شده دیگر در حین عمل جراحی به طوری که آن را گسترش خارج از دیواره شکم حداقل 4 تا 6 اینچ. حتی اگر استومی ایجاد شده از یک بخش از روده کوچک است انتهای عصب. تمدید بخشی از دیواره شکم می تواند تمیز نگه داشته و امن توسط یک پوشش محافظ. همه بیماران استومی بسیار آگاه هستند پاکیزگی. اگر آنها نمی, آنها را به یک عفونت پس از دیگری و هیچ کس نمی خواهد که.

بنابراین اجازه دهید ما را از شنیدن برخی از نظرات به عقب. من بیش از حد در سمت چپ میشه ؟ اگر هیچ چیز دیگری, این مواد غذایی برای فکر برای بیماران استومی.

[ad_2]