چرا بالینی بسیار مهم در حرفه پزشکی

[ad_1]

شما احتمالا شنیده از مردم که گرفته اند در آزمایش های بالینی در طول سال برخی ممکن است پیدا کرده اند یک درمان موفق برای خود زندگی تهدید بیماری و برخی دیگر ممکن است خیلی خوش شانس بوده. این ترک ممکن است شما تعجب کنید که چرا بالینی بسیار مهم هستند و چگونه آنها می تواند تفاوت در حرفه پزشکی در حال حرکت رو به جلو است.

اول همین دلیل آزمایش های بالینی بسیار مهم است این است که آنها چگونه شناسایی پتانسیل جدید درمان کار می کنند. آنها در حال توزیع به افراد خاص را انتخاب کرده اند که به شرکت این افراد پس از آن باید به طور منظم برای شناسایی چگونه درمان است و اگر آن را ساخت یک تفاوت و چگونه آنها واکنش نشان می دهند به داروی جدید.

یکی دیگر از دلایل که چرا این مرحله تست است بنابراین ضروری است قبل از هر گونه دارو منتشر شده است برای این است که توسعه دهندگان را به اطمینان حاصل شود که آن را بی خطر است. این به این معنی تنها راه آنها واقعا می تواند شناسایی چگونه آن را در حال رفتن به تحت تاثیر قرار بدن انسان است به آن را به انسان, کسانی که با و بدون بیماری های جدی به اطمینان حاصل شود که آن را به عنوان آن را به معنای و می تواند یک تفاوت مثبت در میلیون ها نفر از مردم در آینده زندگی می کند.

در این کارآزمایی بالینی برخی از شرکت کنندگان داده خواهد شد و یک دوز با دیگران بودن دیگری داده شود. این استفاده می شود برای شناسایی بهترین دوز توصیه شده برای ارائه دارو با یک بار منتشر شد. هدف این است که برای اطمینان از دوز جهت ایمن و موثر است.

بیشتر, شما را پیدا خواهد کرد که آزمایش های بالینی به محققان و توسعه دهندگان توانایی شناسایی نتیجه خود را به دارو و یا دستگاه. آزمایش های بالینی برای داروها و تجهیزات پزشکی و خیلی بیشتر و این طراحی شده است برای کمک به این شرکت های دارویی دریافت کنید محصول خود را در قفسه و در دسترس ساخته شده به بازار است.

این مهم است که توجه داشته باشید که آزمایش های بالینی است و تنها به بخش بسیار کوچکی از روند تحقیقات و تنها تعداد انگشت شماری از این محصولات در واقع آن را به عموم وجود دارد میلیون ها نفر از پروژه های که تایید شده نیستند و به همین دلیل هرگز آن را به بیمارستان یا داروخانه قفسه.

این فرآیند برای ایجاد یک داروی جدید و یا محصول است و دلهره آور یک و طول می کشد بسیاری از سال است. این شروع می شود با ایده ایجاد این محصول این است که در یک محیط آزمایشگاهی. از اینجا دارو یا محصول خالص است و تست شده در آزمایشگاه. در این مرحله آن است که معمولا لوله آزمایش تست که در هر جایی می تواند تا شش سال به کامل است. پس از آن معمولا تست شده بر روی حیوانات آزمایش افراد برای اطمینان از ایمنی خود را حتی قبل از ساخت آن را برای آزمایش های انسانی.

آن دسته از داروها که آن را به بشر تست داشتن بالاترین شانس موفقیت. محاکمه است نه امضا کردن مگر اینکه تمام تحقیقات منجر به آن نقطه می توانید شناسایی که ضریب ایمنی است به خطر بیافتد نیست. هر چند این مهم است که توجه داشته باشید که آزمایش های بالینی نمی تواند تضمین ایمنی خود را و تمام داروها را با خطر آن است تا شما را به وزن مزایای بالقوه و خطرات برای دیدن اگر مزایای بیشتر از خطر و می تواند یک تفاوت مثبت را به زندگی خود را قبل از در نظر گرفتن بخشی در هر مطالعه از این طبیعت است.

این مهم است که توجه داشته باشید که حتی اگر شما را انتخاب کنید برای شرکت در یک کارآزمایی بالینی انجام پروژه هیچ تضمینی وجود ندارد که این محصول در حال رفتن به آن را به عموم مردم است. تعداد بسیار کمی از این محصولات در واقع دریافت و آن را ارزان ورزش یا. آن سالها طول می کشد تعهد و شور و شوق برای به دست آوردن یک داروی جدید بر روی قفسه و در دسترس ساخته شده برای کسانی که می توانند از آن بهره مند شوند.

[ad_2]