چرا بازیافت و سبز مهم است

[ad_1]

همانطور که ما تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر آگاه از چه منفی ما تاثیر محیط ما سعی کنید به درمان ما بد و بی فکر عادات در طول قرون است. این همه به لطف بسیاری از سازمان ها وجود دارد که ما مبارزه به نمایندگی از مردم و زندگی پایدار. بازیافت یکی از راه های است که ما می توانید استفاده کنید برای کاهش نرخ هشدار دهنده که در آن گرمایش جهانی در حال افزایش است و منابع این سیاره در حال تخلیه شده است.

رفتن سبز در تمام فعالیت های ما چیزی است که ما باید یاد بگیریم که ما در مورد کارهای روزمره ما است. یا باید بگویم من relearn به عنوان ما می بینیم که اجداد ما حق انجام همه چیز با توجه به در به دنبال پس از این سیاره و منابع آن است. پیشرفت در فن آوری ساخته شده است که زندگی را ساده تر و قطعا بیشتر لوکس ساخته شده است که گرمایش جهانی به افزایش در نرخ هشدار دهنده. آن زمان برای پیدا کردن یک تعادل بین لوکس و زندگی پایدار.

بازیافت زباله و استفاده مجدد از اقلام هستند یک راه عالی برای شروع به کمک به سیاره ما است. در ایالات متحده به تنهایی ما با استفاده از 88 میلیون تن کاغذ در هر سال که تقریبا حساب برای کمی کمتر از نیمی از کل مقدار از زباله است. کاهش استفاده از کاغذ خوب خواهد بود برای پوشش جنگل های جهانی و کاهش مقدار کل از زباله انباشته شده است. شرکت ها باید تلاش ویژه ای با توجه به تمام این مقاله از آنها استفاده در دفاتر خود را. با استفاده از دیگر روش های ارتباطی و محدود کردن استفاده از مقاله به نمونه های که در آن کاملا ضروری است مقاله زباله می تواند به شدت پایین آورده.

بازیافت برای شروع در خانه با شما. اگر هر فردی خود را بخشی از این خواهد بود یک کار آسان است. اولین بار, شیشه, پلاستیک, کاغذ و زیستی تجزیه زباله هکتار جدا شود هنگام دفع. این آن را آسان تر برای بازیافت. چیزهای کوچک مانند قابل استفاده مجدد با استفاده از کیسه های مواد غذایی که داده می شود توسط بسیاری از فروشندگان امروز را کاهش اتلاف کاغذ و یا علاوه بر این از پلاستیک به ما زباله. بازیافت به طور طبیعی و این چیزی است که نسل ما می توانیم به آینده نسل آینده-توانایی به فکر می کنم سبز در تمام گزینه های که ساخته می شوند به صورت روزانه.

مناطق دیگر از بازیافت شامل آب است که به سرعت تبدیل شدن به یک گریزان کالا در بسیاری از مناطق روی زمین است. اجداد ما با استفاده از آب در بخش کشاورزی قبل از آن اجازه می دهد به جریان به دریا و ما می بینیم بسیاری از فرهنگها که رونق در اطراف بدن زیادی از آب است. اگر ما می توانید استفاده مجدد از آب این خواهد بود سبزتر جایی برای زندگی می کنند.

راه دیگر این است که ما می توانیم بازیافت است با اهدای کالا است که ما دیگر نیاز یا outgrown به دیگران به طوری که آنها ممکن است استفاده از آنها به جای خرید آیتم های جدید. این امر تا حد زیادی کاهش تاثیر که ما بر روی زمین's منابع و کمک های اولیه زندگی پایدار. آن نیز اطمینان حاصل شود که ما کمتر زباله در ما افسردگی در نتیجه کاهش گرمایش جهانی و گازهای سمی که موجب آلودگی جو است. بازیافت است که قطعا چیزی است که همه ما باید آگاه باشند و می توانید به راحتی به صورت روزانه.

[ad_2]