چانه ایمپلنت: امروز داغترین روش جراحی پلاستیک

[ad_1]

در تمام جمعیت چانه جراحی ایمپلنت است که سریعترین رشد روش جراحی پلاستیک روند امروز. با توجه به آمریکایی انجمن جراحان پلاستیک (ASPS) تعداد چانه ایمپلنت های انجام شده در ایالات متحده افزایش یافته است و 71 درصد از 2010 به 2011. در واقع در طول این سالها تعداد چانه ایمپلنت جراحی افزایش بیش از سینه, بوتاکس و لیپوساکشن همراه است.

به تازگی مطالعات منتشر شده نشان می دهد که بیشترین افزایش در تعداد از چانه ایمپلنت برای بیماران در 40-54 گروه سنی (77 درصد); با این حال افزایش 55 ساله و مسن تر (70 درصد) 30-39 (69 درصد) و 20-29 (68 درصد) در گروه سنی بسیار مهم است.

به همین دلیل این افزایش ناگهانی در این روش جراحی پلاستیک است که باعث افزایش و تعریف چانه خط ؟ دلایل متعددی وجود دارد:

اول شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در چت تصویری تکنولوژی. زمانی که در چت تصویری مردم خود را متوجه عیوب صورت مثل jawline نه به عنوان شدید به عنوان آنها آرزو و چانه. زیرا آنها می خواهند به نگاه خود را بهترین آنها انتخاب کردن برای چانه جراحی ایمپلنت.

دوم نسل کودک Boomer شدن است و اولین مناطق به نشان دادن نشانه هایی از پیری در حال چانه و jawline. این افراد می توانند با استفاده از چانه ایمپلنت به عنوان یک راه برای نگاه جوان. در حق فرد چانه ایمپلنت می تواند تاخیر نیاز به یک جراحی کشیدن صورت با تقویت خط فک کاهش ظاهر از jowels و بهبود گردن به طوری که به نظر می رسد بیشتر تعریف و جوانی.

سوم بسیاری از مردم قوی چانه با رهبری اقتدار و اعتماد به نفس و اعتماد. برای رسیدن به یک مزیت رقابتی در محل کار برخی از مردان در حال تبدیل شدن به چانه ایمپلنت.

بر خلاف دیگر قسمت های بدن رژیم غذایی و ورزش نمی تواند تغییر شکل چانه و خط فک. بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای بهبود ظاهر چانه با داشتن واجد شرایط, صورت, جراح پلاستیک محل چانه ایمپلنت. چانه جراحی ایمپلنت است که گاهی اوقات به عنوان شناخته شده بزرگ کردن چانه mentoplasty یا genioplasty. این به معنای واقعی کلمه به معنی تغییر شکل چانه.

چانه ایمپلنت آمده در اشکال مختلف و اندازه و مواد. انواع مختلف چانه ایمپلنت را افزایش مناطق مختلف از فک. برخی از بیماران ممکن است نیاز به افزایش در امتداد خط فک دیگران ممکن است نیاز به بیش از یک تلفظ چانه, در حالی که دیگران ممکن است نیاز به هر دو. جراح و بیمار را انتخاب کنید مناسب ایمپلنت و اندازه مورد نیاز بسته به بیمار و به نتیجه مورد نظر.

های مختلف وجود دارد ایمپلنت مواد در دسترس است. این شامل silastic ایمپلنت (سخت سیلیکون), ؛ ePTFE (گسترش پلی نیز شناخته شده آگهی Gore-Tex), Medpor (چگالی بالا پلی اتیلن متخلخل) و دیگران. Silastic ایمپلنت شده اند در اطراف برای طولانی ترین دوره از زمان شده اند و به بسیار بی خطر و موثر است.

هنگام انجام چانه جراحی ایمپلنت, جراح یک برش در زیر چانه چین و یا در داخل دهان و طرح جیب به جای ایمپلنت حق بر استخوان در امتداد فک پایین (این روش برگ بسیار کوچک اسکار در چاه پنهان منطقه است.) سپس برش بسته است. یک لباس و یا نوار است که معمولا بر روی پوست نگه داشتن ایمپلنت در محل در حالت طبیعی بعد از عمل جراحی شفا.

عمل جراحی است که طول می کشد کمتر از یک ساعت می تواند تحت بی حسی موضعی انجام IV sedation (گرگ و میش بیهوشی) و یا بیهوشی عمومی. پس از عمل ممکن است برخی از ناراحتی خفیف اغلب به عنوان یک درد است که رها با دارو درد است که تجویز خواهد شد به شما توسط جراح خود را. بخیه به طور کلی برداشته شود در 10 روز اول.

همانطور که با هر گونه جراحی پلاستیک صورت روش, آن را بسیار مهم برای کار با هیئت مدیره های خبره و با تجربه و مجرب جراح هنگامی که تحت چانه جراحی ایمپلنت.

[ad_2]