پیاده نکات ایمنی

[ad_1]

مهم ترین چیز به فکر می کنم در مورد زمانی که در حال رفتن به یک پیاده, ماجراجویی آماده برای هر چیزی. همانطور که می رود, اگر آن را می تواند رخ دهد این اتفاق خواهد افتاد. این نکات کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از هر گونه misadventures و لذت بردن از سفر کوله پشتی به کمال است.

هیدراته نگه داشتن

آن را نمی تواند به اندازه کافی چقدر مهم است برای هیدراته نگه داشتن خود را بدون توجه به چه نوع از یک سفر کوله پشتی شما هستند. بهترین راه برای انجام این کار البته از طریق نوشیدن مقدار زیادی از آب است. شما البته نمی خواهم به نوشیدن آن همه در یک بار, اما گسترش آن را در طول روز. مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از آب آشامیدنی تصفیه شده در دسترس است که برای شما و تمام اعضای گروه منجر به بسیاری happy campers.

این مهم است که توجه داشته باشید که مهم نیست که چه نوع از آب و هوا یا چه درجه حرارت است که شما در هنگامی که در حال رفتن سفر شما نیاز به هیدراته. آن را ممکن است به عنوان آشکار است که شما در حال از دست دادن مایعات در حالی که در سفر خود را در آب و هوای سرد, اما آن اتفاق می افتد با این وجود.

لباس برای مناسبت

یکی از مهم ترین قطعه از لباس را به خدمت خود است کیسه خواب. این مورد که بیشتر نیست فکر می کنم به عنوان لباس, اما در اصل این لباس که شما در خواب. مطمئن شوید که آن را مناسب اعتبار برای آب و هوا شما مواجه شود خواهد شد در حالی که در سفر خود را.

مطمئن شوید که به لباس در لایه ها و همچنین به طوری که قادر خواهد بود برای قرار دادن لباس و به تنظیم دمای بدن لازم است. استفاده از لباس های خود را به عنوان یک ترموستات تنظیم کننده برای جلوگیری از گرم شدن و تماس بیش از حد در این سفر. خورشید مسمومیت گرمازدگي و هیپوترمی همه چیز برای جلوگیری از.

البته شما می رویم به خواهید برای مراقبت از پای خود را به عنوان به خوبی در حالی که در سفر خود را. مطمئن شوید که به پوشیدن کفش پیاده روی و یا چکمه های است که شما را پشتیبانی لازم است بنابراین برای جلوگیری از پیچ و رگ به رگ مچ پا. فراموش نکنید که برای پوشیدن مناسب با جوراب و جوراب آستر بنابراین برای جلوگیری از تاول و مالش پا.

کمک های اولیه

داشتن یک کافی کیت کمک های اولیه یکی از ضروری ترین قطعه از تجهیزات است که شما نیاز به حمل در سفر خود را. مطمئن شوید که البته باید ملزومات برهنه در کیت مانند یک آس باند, باند, ایدز, سوختگی, کرم و دیگر حداقل موارد. همچنین, نگه داشتن اقلام برای کمک به آبرسانی اگر کسی دچار کم آبی مانند یک پودر الکترولیت نوشیدنی مخلوط.

مطمئن شوید که برای نگه داشتن چیزهای مفید و به صورت آماده برای هر نوع خطر مواجه می شوند مانند یک کیت مارگزیدگی یا اورژانس یخ بسته.

ایمنی مواد غذایی

هنگامی که شما در حال رفتن در یک سفر, مواد غذایی است که همیشه چیز خوبی است. نگه داشتن آن به دور از حیوانات و همچنین امن برای شما دو تا از مهم ترین چیزهایی که به دنبال در هنگام رفتن به یک سفر. اقلام فاسد شدنی هستند و هرگز یک ایده خوب در هر سفر کوله پشتی. این است که به دلیل عدم توانایی در نگه داشتن آنها را در درجه حرارت مطلوب برای حفظ مواد غذایی با کیفیت.

در هنگام آماده کردن غذا در سفر حتما به دنبال دستورالعمل و استفاده از بهداشت مناسب به منظور محدود کردن امکان بیماری از آماده سازی ضعیف یا پاکیزگی. آخرین چیزی که هر کسی می خواهد به بیمار می شود چون کسی نیست تمیز کردن ظروف به درستی. شستشو, شستشو و پاکسازی برای اطمینان از امن ترین شیوه است. این می رود برای ظروف و مردم نیز هست.

می دانید بهترین مواد غذایی شیوه های ذخیره سازی از اردوگاه و یا منطقه شما. آن می تواند حلق آویز مواد غذایی خود را در یک درخت برای جلوگیری از خرس و یا با استفاده از ارائه قفل جعبه. در هر صورت شما می خواهید o خودتان نگه دارید و حیوانات امن اجازه می دهد غذا به سقوط به دست اشتباه است.

می دانم که بازحمت حرکت کردن

خودتان آشنا با که در آن شما در حال رفتن. می دانم چه نوع از زمین شما برخورد خواهد شد و همچنین به عنوان محیط شما خواهد بود. این عوامل خواهد شد یک راه طولانی در لباس, غذا, و زمان تصمیم گیری برای سفر خود را. این نیز شما را در شکل بهتر که آن را به امن بودن برای سفر خود را.

مثل همیشه برای هر چیزی آماده و ایده خوبی از آنچه شما می توانید قبل از رفتن به خارج.

[ad_2]