پنج لوازم سفر برای سفر خود را امن تر و راحت تر

[ad_1]

صرف نظر از اینکه شما با تجربه هستید مسافر یا نه, شما همیشه می خواهید سفر خود را به عنوان امن و راحت به عنوان امکان پذیر است. این یک چیز خوب وجود دارد, سفر, لوازم جانبی شما می توانید همراه با شما کمک خواهد کرد که بهبود تجربه سفر خود را. این لوازم جانبی ممکن است اما آنها می توانند انجام بسیاری در ساخت سفر خود را خیلی بیشتر سرگرم کننده امن و آسان است.

کیت کمک های اولیه

در کنار خود توشه اصلی این است که شاید مهم ترین لوازم جانبی شما می توانید در هنگام سفر. تا آنجا که ممکن است هرگز بدون یک کیت کمک های اولیه به عنوان شما می توانید هرگز بگویید که چیزی نامطلوب است رفتن به اتفاق می افتد در حالی که شما در حمل و نقل مانند scalding یا سوزش پوست خود را با شکلات یا قهوه داغ در هواپیما و یا در دام و زخمی شدن زانو خود را در حالی که در حال اجرا برای گرفتن پرواز خود را. کامل کیت کمک های اولیه باید شامل یک جفت قیچی برخی از نوار چسب, نوار زخم بندی گاز پانسمان پد فوری سرد بسته و ضد عفونی کننده بشویید.

کیسه های بزک را

بهداشت مهم است زمانی که شما در حال سفر, بنابراین مطمئن شوید که شما باید خوب بزک را کیسه را همراه با شما. اندازه خود را بزک را کیسه بستگی دارد که چگونه بسیاری از بهداشت مربوط به موارد شما می خواهید برای قرار دادن در آن وجود دارد و چه مدت سفر خود را در حال رفتن به آخرین پست. در حالت ایده آل شما باید انتخاب کنید یک کیسه بزک را با یک قلاب در آن, بنابراین شما می توانید به سادگی قطع و ترک آن را در داخل حمام در اتاق شما در حال اقامت در. و چه کسی می گوید شما نمی توانید سفر شیک و بزک را کیسه? امروزه اکثر بزک را کیسه های ساخته شده با طرح های مد روز به طوری که شما می توانید سفر با آن را در سبک.

سفر بالش

شما به سختی دیدن مسافران سفر با یک بالش گردن, اما اگر شما را برای یک سفر طولانی به آن را ببینید که شما باید این لوازم جانبی با شما به چیزی برای حمایت از گردن و سر و گردن در حالی که شما خواب. شما باید گزینه های مختلف وقتی که می آید به سفر بالش: بادی/خود بادی بالش تراکم بالش و بالش. یک تراکم بالش معمولا حجیم و فضای بیشتری طول می کشد اما از آن است که به طور قابل توجهی راحت تر است.

سفر کیف پول

یکی دیگر از لوازم ضروری را به زمانی که شما برای یک سفر طولانی است که یک سفر کیف پول. بر خلاف منظم خود را کیف پول سفر کیف پول بزرگتر است و می تواند بیشتر موارد از جمله کارت های اعتباری, کارت شناسایی, گذرنامه, مدارک مهم, و بیشتر. تنها چیزی که شما نیاز به یاد داشته باشید در هنگام انتخاب یک سفر کیف پول است که بیشتر موارد آن می تواند به جای بهتر.

سفر آداپتور

در نهایت, شما نیاز به یک سفر آداپتور به خصوص اگر شما در حال پرواز به کشور های مختلف. کشورهای مختلف ولتاژ مختلف عرضه شده در رسانه های الکتریکی که اساسا به معنی هر گونه ابزار و یا دستگاه شما را با شما برای اولین بار باید تبدیل به کت و شلوار خود را با ولتاژ مورد نیاز. با یک سفر آداپتور اما یک مبدل یا یک ترانسفورماتور لازم است پس از سفر دستگاه اجازه می دهد تا شما تنظیم کننده ولتاژ متناسب با هر نوع شمع.

[ad_2]