پزشکی گزینه زمانی که شما از افتادگی پوست گردن

[ad_1]

آیا شما از افتادگی پوست گردن (Integument) اما نمی خواهید فولاد آسانسور? وجود دارد بسیاری از تبلیغات برای یک بالابر غیر جراحی و غیر جراحی کشیدن اما شما باید بسیار مراقب باشید چرا که تبلیغات می تواند فریبنده به خصوص در زمینه جوان سازی صورت.

پزشکی وجود دارد, به عنوان مخالف به جراحی گزینه های خود را سفت افتادگی پوست گردن, اما آنها نمی خواهند به شما این بهبود چشمگیر است که شما به احتمال زیاد به دنبال.

اجازه دهید ما برای اولین بار تعریف مشکل از افتادگی پوست گردن. به عنوان سن ما و یا به دست آوردن وزن Integument ما در زیر چانه شروع به از دست دادن قابلیت ارتجاعی و چربی طبیعی شروع به آتروفی یا حل می شود. آن است که شبیه به اجازه هوا در بالن به حجم کاهش می یابد و ساختار سست می شود و برابر توسعه است. همان درست است پس از کاهش وزن, چربی حل می شود و پوشاننده integument سست می شود و شروع به سقوط.

در جراحی پلاستیک و عمل مردم در تماس با این پدیده نام های مختلف مانند:

· ترکیه ترکه برای ساختن سبد

· غبغب

· گروههای موسیقی و یا آکورد زیر چانه

· چربی چانه

· سست چانه

آنچه پزشکی, گزینه های غیر جراحی وجود دارد به سفت شدن و یا بلند کردن افتادگی پوست گردن?

· لیزر وجود ندارد لیزر است که می تواند با خیال راحت به تولید قابل توجهی سفت. غیر جراحی لیزر می تواند به تولید محکم اما تنظیمات بالا که زخم و درمان زخم ها مشکلات بیش از حد مخاطره آمیز برای استفاده موثر لیزر. اعتقاد ندارم که تبلیغات در مورد لیزر, سفت استفاده می شود که در سطح است که غیر جراحی.

· هیچ کرم می تواند به طور قابل توجهی شرکت integument زیر چانه خود را-صرفه جویی در پول خود را!

· غیر جراحی سفت کردن – وجود دارد بسیاری از دستگاه های است که می تواند شرکت Integument. بهترین رسیدن به حدود 20 % بهبود است. این Integument زیر چانه خود را ضخیم است و جاذبه آن را می کشد پایین است که باعث می شود یک نتیجه خوب در اینجا مشکل تر است. برخی از این دستگاه ها در زیر ذکر شده باشد اما واقع بینانه شما خواهد بود خوشحال با 20%? من به بیماران که من باید به آنها نشان می دهد قبل و بعد از عکس برای دیدن نتیجه. وقتی که من انجام یک جراحی کشیدن صورت شما می توانید در آینه نگاه کنید و نتیجه را ببینید. برخی از ماشین آلات موجود: خوب جواب نمی, LuxIR عمیق, تیتان, Ulthera و دیگران.

· هیچ راهی برای سفت کردن طناب در زیر چانه خود را غیر جراحی-کابل در حال عضلات و باید برداشته شود و محکم جراحی.

چه اعمال جراحی می تواند به سفت شدن و یا بلند کردن افتادگی پوست گردن?

· لیزر لیپوساکشن – جدید لیزر لیپوساکشن مانند SlimLipo حل می تواند به چانه خود را, چاق, می توان آن را حذف با ساکشن و لیزر نیز کمک می کند تا سفت Integument از زیر با خیال راحت. این موثر ترین درمان غبغب.

· Platysmaplasty – این روش معمولا به عنوان بخشی از یک جراحی کشیدن صورت. سست Integument برداشته شده و عضلات زیر Integument که باعث کابل تجدید نظر شده و بخیه. این حذف نه تنها افتادگی پوست گردن اما دو کابل یا گروههای زیر چانه.

به دنبال مشاوره.

بسیار محتاط در مورد پاسخ به وعده های داده شده در تبلیغات پزشکی چشمه های معدنی لیزر مراکز و چشمه های معدنی. بسیاری از را وعده داده است که آنها نمی تواند تحویل دهد. اگر شما می خواهید خود را برای بهبود خط فک و چانه مشورت با یک جراح پلاستیک است که تایید شده توسط هیئت آمریکایی از جراحی پلاستیک. درخواست صادقانه ارزیابی خود را از وضعیت و برآورد واقعی چقدر بهبود می یابد. اخطار Emptor!

[ad_2]