وقوع سیلاب شدید در مناطق مختلف استان اردبیل؛ از جان باختن دو نفر تا ورود خسارت به کشاورزان- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، از عصر امروز در مناطق مختلفی از استان اردبیل شاهد بارش شدید باران هستیم و به دنبال سیلاب شدیدی در برخی از شهرها و مناطق روستایی استان به راه افتاده است.

در حال حاضر طبق مشاهدات خبرنگاران تسنیم سیلاب شدید در مناطقی از اردبیل در روستاهای تقی‌دیزج و چات قیه به وقوع پیوسته است و تاکنون نیز بر اثر آن 2 نفر جان خود را از دست داده‌اند.

مشاهدات خبرنگاران تسنیم در منطقه خلخال حاکی از وقوع سیلاب در روستاهای مصطفی‌لو و در پی آن تخریب بسیاری از منازل مسکونی است که در حال اسکان اضطراری هستند.

همجنین در سطح شهرستان‌ مشگین‌شهر نیز شاهد وقوع آبگرفتگی‌های شدیدی هستیم که تاکنون به بخش کشاورزی منطقه خساراتی وارد کرده است و کارشناسان در حال بررسی میزان آن هستند.

همچنین در شمال استان نیز سیلاب شدیدی در حال پیش‌روی است و هم‌اکنون این سیلاب در مناطقی از سطح شهر جعفرآباد مغان، کناره‌های جاده اردبیل-پارس‌آباد، روستای بابک از توابع شعرستان بیله‌سوار و برخی از مناطق روستایی ادامه دارد.

در حال حاضر خبرنگاران تسنیم در مناطق مختلف استان در حال پیگیری موضوع از مراجع و دستگاه‌های اجرایی مربوطه هستند و به زودی اخبار تکمیلی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/ 146/ش

[ad_2]

Source link