وزیر دفاع در گفت‌وگو با تسنیم:‌ دفاع از خلیج‌فارس مقتدرانه‌تر خواهد شد / الحاق‌های جدید از دستاوردهای صنعت دفاعی به ارتش و سپاه در راه است + فیلم‌- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم دربندرعباس اظهار داشت: در آغاز سال 99 یک مجموعه بزرگ از تولیدات صنابع دفاعی و بخش خصوصی و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم امروز به نیروی دریایی مقتدر سپاه پاسداران ملحق شد.

وی افزود: این مجموعه شامل شناورهای رزمی و تهاجمی حیدر، ذوالفقار و عاشورا است و مجهز به انواع سلاح‌ها و تجهیزاتی هستند که تماماً ساخت صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران است و با الحاق این مجموعه به نیروی دریایی دفاع از خلیج فارس مقتدرانه‌تر خواهد شد.

وزیر دفاع گفت: دشمنان به علت راهبردی بودن این منطقه نسبت به خلیج‌فارس حساسیت دارند و مورد طمع آنان است و حفظ و حراست از آن نیازمند داشتن آمادگی و توان روزافزون است که با الحاق این مجموعه این توان و آمادگی به میزان قابل توجهی ارتقاء پیدا خواهد کرد. 

وی تصریح کرد: امیدوار هستم تا پایان سال به خصوص در حوزه دریایی باز هم الحاق‌های دیگری را به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی داشته باشیم که خبر آن در موعد خودش اعلام خواهد شد.

در ادامه مصاحبه خبرگزاری تسنیم با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را مشاهده خواهید کرد:

گزارشگران: فاطمه رستخیز و میثم میرزاده 

انتهای پیام/862/ش

[ad_2]

Source link