ورق مولتی استایل – طلق ایران

هم اکنون با کولهباری از اعتبار ، سابقه و تجربه این افتخار را داریم که به عنوان تأمینکنندهی خُرد و عمده در خدمت شما مشتریان گرامی باشیم. همچنین شما میتوانید با مشاهدهی نمونه کارهای مختلف با انواع ورقهای مولتی استایل در وبسایت روتک به اطلاعات بیشتری دست یابید. حمل و نقل و جا به جایی این ورق ها آسان است.

از این ورق ها می توان در کارهای کوچک تا بزرگ استفاده کرد. یکی از ویژگی های مهم ورق مولتی استایل این است که وزن کمی دارند و خیلی راحت می توان آن را جا به جا کرد. ورق مولتی استایل یک نوع طلق پلاستیکی و بسیار زیبا است که سطح آن به فلز شمع مولتی استایل شباهت دارد.

جهت سهولت در استفاده خریداران محترم طلق ایران امکان سفارش ورق مولتی پشت چسبدار نیز وجود دارد. ورق های مولتی استایل سبک طلق ایران بر اساس مواد ABS کامپوند نوع جدیدی از دکوراسیون نرم است. از برچسب مولتی استایل بیشتر برای تهیه کارت ویزیت استفاده می کنند . ورق مولتی های آیینه ای همانگونه که از اسمش مشخص است؛ به خوبی می تواند نور را منعکس کند که این انعکاس نور در مواردی همچون طراحی های داخل ساختمان، بسیار زیبا و خیره کننده است و تا حد زیادی استفاده از این ورق ها به جای پلکسی گلاس آیینه ای، سبب کاهش هزینه ی تمام شده پروژه ها می شود.

ورق مولتی خش دار به دلیل داشتن خش و شیار های ظریف در سطح آن نور را به سختی منعکس می کند که این ویژگی در جای مناسب خود یک مزیت عالی به حساب می آید. 120 سانتی متر در بازار موجودند و در رنگ های نقره ای ، طلایی و مسی به فروش می رسند . فروش ورق مولتی استایل تهران نیز تعداد رقبای بالایی دارد .