وان حمام بواسیر دستور العمل برای شفا

[ad_1]

هیچ چیز وجود دارد بهتر است به راستی دردناک علائم هموروئید از یک وان حمام بواسیر راه حل است. یک وان حمام یکی از ساده ترین و فوق العاده شفا چیزهایی که شما می توانید برای خودتان انجام دهید برای کمک به بهبود خارش و سوزش از هموروئید. قبل از مصرف این نوع درمان مهم است که به خوبی گیاهی, دستور العمل.

وان حمام ساده ای که شما نشستن به سهولت متورم و تحریک بافتهای اطراف رکتوم و مقعد از عوارض هموروئید پرولاپس.

این نوع حمام بزرگ برای بسیاری از شرایط از جمله پارگی پرینه پس از تولد فرزند, کمک به بهبود زخم بخیه در واژن و مقعد مناطق و البته موضوع این مقاله: بواسیر است. شما می توانید انتخاب کردن به استفاده از یک حوض یا وان پلاستیکی قرار داده شده در وان حمام که شما چمباتمه زدن به شما و یا شما می توانید خرید ارزان ویژه ساخته شده حوضه است که متناسب با حق خود بر روی صندلی توالت.

مختلف وجود دارد وان حمام بواسیر دستور العمل موجود هر دو آمده است که آماده و یا که شما می توانید با کنار هم قرار دادن خودتان. شما می توانید با خرید یک بسته از قبل داخل راه حل در یک گیاه, فروشگاه و یا با استفاده از دستور العمل است که به شرح زیر زیر.

وان حمام دستور:

o 2 اونس. رزماری و uvaursi,

o 1 اونس است. هر یک از بابونه chickweed باد صبا, ریشه, درخت چنار, اسطو خودوس عادی, گل بابونه

o و سپس 2 اونس. از نمک دریا.

چگونه برای آماده کردن حمام خود را:

o آب جوش بریزید بیش از چهار اونس خود را ترکیب گیاهی.

o اجازه دهید آن نشسته و تند برای حداقل چهار ساعت است.

o فشار آن را به یک کاسه و یا به طور مستقیم به خود حوضه و سپس نشستن خود را با تحریک منطقه در چای برای حدود 15 دقیقه است.

شما می خواهید به تکرار این روش چند بار در روز برای حداکثر اثر درمان. وان حمام بواسیر درمان یکی از اولین چیزهایی است که یک پزشک توصیه خواهد کرد که شما سعی می کنید برای کاهش درد علائم هموروئید.

[ad_2]