هیچ Nips و Tucks نیاز به زمانی که شما انتخاب می کنید یک غیر جراحی کشیدن

[ad_1]

پس از یک عمر لبخند و اخم افشای پوست شما به آفتاب و احساس ثابت تقلا از جاذبه شما ممکن است احساس مانند شما در حال نشان دادن جهان خود را به بهترین صورت دیگر. سال ها ممکن است اضافه شده ویژگی های صورت خود را که شما نمی پیدا کردن جذاب است. شما ممکن است یک روز از خواب بیدار و متوجه شما چین و چروک در اطراف چشم خود را; یک تضعیف ظاهر در اطراف خط فک خود را; و چین خوردگی های پوست اضافی در جلوی گردن خود را.

جراحی پلاستیک برای یک زمان بسیار طولانی یکی از تنها گزینه برای معکوس دست زمان. برای بسیاری از ما ایده داشتن چهره ما باز قطع کشیده پشت گوش ما و به هم دوخته شده است کمتر جذاب است. وجود دارد بسیاری از گزینه های جدید است که چله تا پوست خود را و به شما یک ظاهر جوان تر…بدون عمل جراحی.

Contrarily به facelifts وجود دارد شناخته شده عوارض جانبی در ارتباط با غیر جراحی facelifts. این ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از کانادایی مردان و زنان در حال امید بستن برای رفتن زیر تیغ.

اساسا یک جراحی کشیدن صورت-بدون-عمل جراحی تغییر شکل صورت خود را. بالابر-بدون-عمل جراحی را ترک خواهد کرد شما احساس و نگاه مانند شما تا به حال یک مینی بالابر عمل جراحی بدون زمان بهبودی و درد. هزینه معمولی برای یک غیر جراحی کشیدن صورت است که در حدود $1000 به 2000 $در هر درمان است. شما می خواهید به نگه داشتن در ذهن است که شما به احتمال زیاد نیاز به درمان های مختلف برای دستیابی به نتایج شما به دنبال. شما همچنین می خواهید به نگه داشتن در ذهن است که هزینه های غیر جراحی کشیدن صورت می توانید تا حد زیادی متفاوت است در میان متخصصین پوست بسته به استان و محله است.

یکی از popluar روش های مورد استفاده برای انجام یک چهره-آسانسور-بدون-عمل جراحی است که به نام thermalift (ThermaCool TC).

ThermaCool است آخرین میدارد روش “جراحی کشیدن صورت بدون جراحی” است که شما می توانید در طول ساعت ناهار خود را. به جای رفتن به ورزشگاه و یا برای ناهار با همکاران به خود را دوستانه لوازم آرایشی و بهداشتی, متخصص پوست و صورت بدون درد جدید شما. درست است: بدون برش و بدون خونریزی و بدون کبودی و بدون خرابی.

اگر شما وسوسه شده با رویه لوازم آرایشی و بهداشتی, اما اگر شما بیش از حد ترس از سوزن و چاقو را به شیرجه رفتن (و اگر شما به دنبال برای جلوگیری از که محکم نگاه) در نظر ThermaCool به عنوان یک گزینه قابل دوام. ThermaCool غیر جراحی کشیدن نمی خواهد پیشنهاد چشمگیر تغییرات اما شما نگاه جوان و تازه (در حالی که هنوز بسیار طبیعی). نه تنها هیچ خرابی در بخشی خود را, حساب بانکی خود را نمی خواهد منفجر شود چرا که هزینه Therma سرد غیر جراحی کشیدن بسیار مقرون به صرفه است – در حدود 2000 $تا 3000 $(در هر جلسه) به عنوان مخالف به $20 ، 000 و برای یک جراحی کشیدن صورت!

شما می توانید جستجو در وب برای کسب اطلاعات در غیر جراحی لیفتینگ صورت یا به سادگی به سایت ما مراجعه کنید:

mybeautymatch.com. بازدید از سایت ما اغلب و شما به خوبی مطلع هنگامی که می آید به غیر جراحی facelifts و موثر ضد پیری محصولات.

© کپی رایت زیبایی بازی شبکه. تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]