هومر آلاسکا تخت خواب و صبحانه – شکلات رها مسافرخانه

[ad_1]

هومر آلاسکا است خانه را به بهترین ورود مسافرخانه شکلات رها مسافرخانه با نمای با شکوه Kachemak

خلیج کنای کوه و چهار یخچالهای طبیعی همراه با “شکلات رها کوه.” ساخته شده در سال 1993 شکلات رها مسافرخانه درجه یک 8000 متر مربع. ft. ورود به سیستم مسافرخانه با 5 اتاق مهمان و سوئیت که شامل حمام خصوصی و ورودی تخت ملکه اندازه تلویزیون و تلفن. علاوه بر این مهمانان لذت بردن از یک اتاق تفریح و سرگرمی, وان آب داغ و سونا و مجلل صبحانه های تازه و غذاهای دریایی از خلیج.

به اطراف منظره هومر, آلاسکا, خارج, “R” Us, اجاره خودرو واقع در هومر ترمینال فرودگاه و متخصص در 4 چرخ دیسک وسایل نقلیه.

در حالی که در هومر لذت بردن از برخی از بهترین ماهیگیری در آلاسکا برای نوعی ماهی پهن ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا. برای فرشته پرنده مطمئن باشید که برای بازدید در طول هفته ممکن است 10-13 سال 2007 برای Kachemak خلیج Shorebird جشنواره است. بیش از 100 ، 000 shorebirds عبور از این منطقه به نمایندگی از بیش از 25 گونه از عنوان دور به عنوان آسیا و هاوایی و آمریکای جنوبی است.

هومر مدت طولانی است که شناخته شده برای آن فراوان گونه پرنده که از طریق مهاجرت به منطقه و ایجاد عجله و هیجان برای کوهپیمایی عکاسان در سراسر جهان است. صدها گونه از پرندگان دریایی و مهاجرت پرندگان آبزی حرکت را از طریق هومر سالانه ارائه شگفت انگیز عینک پرواز فلش و رنگ. لذت بردن از یک روز در آب با هدایت birders کروز و تجربه دست اول چرا Kachemak خلیج محبوب birders مقصد.

ما به شما توصیه انجام یک daypack با لوسیون برنزه, دوربین دو چشمی, نور, باران, دنده, اسنک بطری آب و دستکش و کلاه و کیت کمک های اولیه خود را کوهپیمایی گشت.

لذت بردن از اقامت خود را در شکلات رها مسافرخانه.

[ad_2]