همایش بین‌المللی فاطمیون| سخنگوی نجباء عراق: نیروهای آمریکایی ‌هر روز بخشی از انتقام سخت را از رزمندگان عراقی تجربه می‌کنند / پیروزی بزرگ نزدیک است- اخبار خراسان رضوی – اخبار استانها تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، نصر الشمری امشب در همایش بین‌المللی فاطمیون در حرم رضوی اظهار داشت: بر برادران و مجاهدان سلام عرض می‌کنم؛ مجاهدانی که در راه حضرت سیدالشهدا(ع) قدم برمی‌دارند؛ سلام و درود بر شما لشکر فاطمیون از کشور مقاومت و از کشور امیرالمومنین(ع). سلام بر کشوری که با حضور اهل بیت(ع) شرافت پیدا کرد.

سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء عراق افزود: از طرف برادران شما در عراق در کنارتان هستم؛ شما را مجاهدانی بایقین و دارای بصیرتی راسخ یافتم و شجاعت شما غیرقابل انکار است. در این فرصت از سوی تمام گروه‌های اسلامی و مقاومت عراق از شما تقدیر می‌کنم زیرا خون‌های گرانقدری در این راه تقدیم کردید و شجاعتی حیدری نشان دادید.

الشمری بیان کرد: پرچم مقاومت برافراشته و مستحکم است؛ مسیر دنبال می‌شود زیرا فرماندهان شهید و پرافتخار اسلام همچون حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی آن را دنبال کردند و این انتهای راه نیست و نهایت این راه پیروزی است و به تمامی اهداف می‌رسیم و هیچ هدفی بالاتر از تشکیل دولت صاحب‌الزمان نیست.

وی خاطرنشان کرد: ای مجاهدان صبور ما به شما افتخار می‌کنیم و در مسیری که شما بودید ما در کنار شما بودیم و احساس می‌کنیم با شما یکی هستیم و فاصله‌ای با شما نداریم و هدف ما و شما یکی است و آن نابودی استکبار و مستکبران است. هدف امروز ما پیروزی در اینجا و آنجا نیست بلکه هدف نابودی کامل اسرائیل و اخراج آمریکا و متحدانش است.

الشمری افزود: ترور بزدلانه شهید حاج قاسم سلیمانی مسائل زیادی را نشان داد؛ نیروهای آمریکایی بخشی از این انتقام سخت را هر روز توسط برادران عراقی شما شاهد هستند؛ برادران شما تکبر آمریکا را به حقارت کشاندند اما این ایثارگری جز با پشتیبانی حاج قاسم و رهبر معظم انقلاب میسر نبود.

وی گفت: مبارزان مبارزه با آمریکا را ادامه می‌دهند و هیچ قدرتی نمی‌توان آنها را شکست دهد. مستکبران امروز جنگ نرم را راه انداخته و البته این جنگ برخی فرومایگان را فریب داد اما در مقابل خود مستکبران را بارها فریفته است زیرا زمینی که زیر پایشان می‌جوشد را نمی‌بینند.

الشمری گفت: پیروزی بزرگ نزدیک است؛ آمریکا حزب شیطان است و شکست‌ها نشانه‌ای جز شکست اسرائیل ندارد و افزایش فشار و عربده‌های دشمن عامل پیروزی بزرگ مجاهدان است و این از حملات سنگین دشمن به محور مقاومت مشخص است.

انتهای پیام/281/ش

[ad_2]

Source link