هزینه تعمیر اجاق های گاز

اما برخی لازم است که سیم ها را ببرید و بردارید و سر شعله جدید را با استفاده از اتصالات سیم سرامیکی مخصوص همراه به فندک اجاق گاز وصل کنید. سپس با تراز کردن انتهای سیم های جدا شده و پیچاندن اتصالات سیم سرامیکی، بخش فندک جدید اجاق گاز را دوباره وصل کنید.

در برخی از اجاق گازها برای تعمیر فندک بایستی سر شعله اجاق گاز را برای دسترسی آسانتر به بخش فندک برداریم، اما در برخی از اجاق ها این مورد ضروری نیست. در صورتی که پاسخ شما به این سوالات مثبت است، تمام شعله ها را باز کنید تا هوا از خطوط گاز خارج شود و گاز راهی برای خروج پیدا کند.

با تمام این اوصاف، توجه داشته باشید که پس از اتمام تعمیر اجاق گاز، از شما مبلغی بیشتر از هزینه توافقشده اخذ نخواهد شد. در این مقاله چند نکته ساده برای تعمیر اجاق گاز بیان شد که امیدواریم سودمند بوده باشد. در اجاق گاز های جدید، یک ویژگی کنترل قفل وجود دارد، که استفاده های ناخواسته از اجاق گاز را کنترل می کند. نصب ، سرویس و تعمیر اجاق گاز ، فرگاز و فر توکار آلتون در تهران ، کرج و البرز به صورت شبانه روزی و در محل با ضمانتنامه معتبر انجام می گیرد. در صورت مشاهده مشکل با افراد متخصص برای رفع مشکل تماس قیمت ترموکوپل اجاق گاز هاردستون بگیرید.

برای دریافت خدمات سرویس و تعمیرات اجاق گاز آریستون در تهران ، کرج و البرز به صورت شبانه روزی و با ضمانتنامه معتبر توسط تعمیرکار متخصص و حرفه ای کاراسان با ما تماس بگیرید. اگر چه بسیاری از تعمیرات اجاق گاز توکار بهتر است به یک متخصص واگذار شود. اگر سر شعله شما بعد از تمیز کردن سوراخ های سر شعله و جرقه زن هنوز روشن نمی شود، سه قسمت ممکن است معیوب باشد: فندک، سوئیچ اشتعال یا ماژول کنترل فندک.