نیاز به اعمال جراحی زیبایی و مراقبت از پوست روش های

[ad_1]

اعمال جراحی زیبایی به نظر می رسد به عنوان یک نوآوری از عصر مدرن; هر چند که دقیقا در این مورد. لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی شده است در اطراف برای بسیار طولانی تر از اکثر مردم در نظر آن را به.

اولین و شناخته شده به عنوان مثال از یک لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی قدمت آن به قرن 6 قبل از میلاد و می توان در Sushruta-Samhita بسیار مهم متن پزشکی از هند باستان مسئول پیشرفت های لوازم آرایشی و بهداشتی در هند و سایر نقاط جهان است.

متن منسوب به Sushruta و آن بهترین کمک به جراحی پلاستیک جراحی پلاستیک بینی یعنی بازسازی بینی. نفوذ طبیعت Sushruta-Samhita آن نظریه ها در مورد طب تشریحی دانش و روش های جراحی هنوز هم درست است.

تمرکز اصلی این بررسی تاریخی بود و نه به برجسته Sushruta به مهارت و دانش پیشرفته اما برای ذخیره کردن استرس در این واقعیت است که ما شده اند با استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست, روش برای قرن و این امر می تواند بیش از حد اشتباه به این باور در غیر این صورت.

این ما به ارمغان می آورد به دیگر سوال مهم چرا.

چه انگیزه مردم برای رفتن زیر تیغ و انتخاب لوازم آرایشی و بهداشتی sugeries?

صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی پررونق است. تنها در کمتر از یک دهه آن را تحت 5 برابر افزایش می دهد. این است که به ویژه به دلیل از رونق بی سابقه ای در روش های غیر جراحی مانند بوتاکس و پرکننده های پوستی و غیره.

با بیشتر و بیشتر از ما پریدن به کم کردن سرعت پیری ما به نظر می رسد که این ایده از پیری آرامی است که در حال حاضر نفرت به اکثر.

وجود دارد 2 دلیل عمده که چرا کسی ریختن مهار و انتخاب کردن برای درمان جراحی; یا به ماسک یک حادثه و یا یک بیماری است که القا حس انحراف در بیمار و یا به سادگی به منظور ارتقاء و بهبود ظاهر زیبایی که در اکثر موارد شايع سناریو.

آن را به همان اندازه مهم است برای لوازم آرایشی و بهداشتی, متخصص پوست بدانید که این دلایل را به عنوان به خوبی. اولا آنها نیاز به تعیین اگر آنها قادر به ارائه خدمات مورد نظر یا نه و در مرحله دوم برای تعیین اگر انتخاب روش خواهد بود از هر گونه سود یا نه.

آن را به عنوان اتفاق می افتد برخی از مردم می خواهید بینی خود را به مانند نگاه خاص و مشهور است که با توجه به تنوع و منحصر به فرد در شکل بدن است که همیشه ممکن نیست.

همانطور که با مورد دوم برخی از بیماران لزوما نیاز به عمل جراحی است. بسیاری از مردم با مانع اعتماد به نفس کشیدن ما ، این مهم است برای آنها را به درک که خالی از درون می آید و هیچ مقدار از سطحی روش آنها را احساس بهتر است. در موارد شدید آن می شود ضروری است به نوبه خود این بیماران پایین است.

دلایل شما برای داشتن مایل یک روش لوازم آرایشی و بهداشتی انجام می شود را تعیین اگر لوازم آرایشی و بهداشتی, متخصص پوست و موافق به کار گیرند یا نه.

در نهایت این همه boils پایین به چند دلایل قانونی. این خدمات عبارتند از دوره نقاهت بعد از بد ژن معکوس شدن روند پیری و تخریب های نور خورشید, رفع نقص فیزیکی, درمان جای جوش و اعتبار اجتماعی. اما اگر شما فقط به هدف کمال افسرده هستید یا راست تا خسته شدم و هنوز هم می خواهید به انتخاب کردن برای لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی, لطفا به یاد داشته باشید که شما نمی خواهد خودتان انجام هر گونه خوب است.

[ad_2]