نگه داشتن یک کیت اضطراری

[ad_1]

با تعریف یک اورژانس است ناگهانی و فوری و یا غیر منتظره وقوع است که نیاز به اقدام فوری. این کلمه یک اسم است و آن نیز ممکن است حاکی از یک دولت نیاز برای امداد رسانی ناشی از رویداد غیر منتظره. ما باید این نوع از وقوع بسیاری از بار در طول دوره از یک سال در سراسر جهان است. گاهی اوقات آن را فقط امکان پذیر است به یک کیت اضطراری آماده در دست هنگامی که شرایط اضطراری رخ می دهد چرا که اورژانس در زمان همه چیز را در اطراف شما دور است. اما بار وجود دارد زمانی که شما در حال ابلاغ است که شما نیاز به تخلیه و در این نوع از مورد مثل اگر وجود دارد آتش سوزی تجاوز و یا وجود دارد سونامی هشدار شما می توانید جمع آوری که کیت اضطراری و در راه خود را به برخی از پیش تعیین شده پناهگاه.

دولت ایالات متحده دارای یک وب سایت است که به برخی از پیشنهادات از چه به خود را شامل کیت اضطراری. آنها آن را توسط نوع اضطراری بلایای طبیعی مانند طوفان یا زلزله. این یک خلاصه ای از آنچه به آنها تماس بگیرید در خانه اضطراری بسته است. آنها نشان می دهد که شما باید یک گالن آب در هر فرد در هر روز حدود 3-4 روز. آنها نشان می دهد سه روز از غیر فاسد شدنی و مواد غذایی که نیاز به پخت و پز. همچنین برخی از اورژانس میله های بسته بندی شده در بسته. شامل یک باتری عمل رادیویی به همراه باتری اضافی همین امر به یک چراغ قوه با باتری های اضافی. شامل یک کیت کمک های اولیه به علاوه اضافی داروها و نسخه از نسخه های خود را. همچنین شامل چیزی برای جلب توجه مانند یک سوت. بسته یک ماسک گرد و غبار و پوشش های پلاستیکی. شامل اطلاعات تماس و شاید زمان عکس از اعضای خانواده. کلید یدکی باید گنجانده شده به همراه کپی از اسناد مهم مانند بیمه و یا سایر اسناد و مدارک. شما می توانید این نوع کیت با هم در هر ترکیبی که شما می خواهید اما به یاد داشته باشید برای نگه داشتن این محصولات در داخل آن تازه است. آن را هر سه ماه یا بیشتر و به روز کردن آن است. آن را عصر بنابراین مطمئن شوید که آن باقی می ماند در یک وضعیت که در آن از آن خواهد شد کمک به شما در مواقع اضطراری است.

شما می توانید برخی از پیشنهادات خوب برای ساخت این کیت آنلاین و شما می توانید برخی از ایده از آنچه شما باید برای منطقه خاص خود را دارند. برخی از مردم ممکن است نیاز به نیش مار کیت در حالی که دیگران ممکن است نیاز به دافع پشه. سوختگی و یا نیش حشرات مرهم است همیشه یک محصول غذایی به بسته کمک های اولیه بخشی از این کیت همراه با باند و باند ایدز. یک کتاب جیبی است که علاوه بر این خوب است اما مهم نیست. نقشه منطقه ممکن است به شما کمک کند بیشتر است. شما نمی خواهید هر چیزی که نیاز به برق مگر اینکه شما حمل در اطراف یک ژنراتور قابل حمل به دلیل در بسیاری از موارد اضطراری وجود خواهد داشت بدون برق در دسترس است و هیچ حس تخلیه چیزی است که به سادگی کار نخواهد کرد. بنابراین یک تلفن همراه شارژر احتمالا نمی خواهد شما بسیار خوب است.

وقتی که قرار دادن این کیت هم شما نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه شما را از حمل آن را در اطراف. همچنین فراموش نکنید که حیوانات خانگی خود را هنگامی که شما در تنظیم این طوری شامل یک دسته سه تایی در مورد شما را به نگه داشتن آنها موجود است.

[ad_2]