نکته مهم به خاطر داشته باشید قبل از شما را در جاده ابریشم تور

[ad_1]

اگر شما می خواهید برای رفتن بر روی یک جاده ابریشم سفر ما نشان می دهد که شما برنامه سفر خود را برای هر زمان بین ماه مه و اکتبر. در تابستان درجه حرارت بسیار بالا و زمستان کاملا انجماد. این مناظر بسیار زیبا در مه. بنابراین شما می توانید لذت بردن از مناظر و نمی صورت درجه حرارت شدید است.

همه چیز به خاطر داشته باشید که آماده شدن برای سفر

اگر چه ممکن است بیش از حد گرم برای تور خود را می دانم که آب و هوا در طول مسیر به طور قابل توجهی متفاوت است. برخی از مناطق بسیار سرد در حالی که دیگران در حال خشک است. شهر تورفان به عنوان مثال ممکن است آمار 40 درجه در ماه اوت است. در ماه ژانویه آن را ممکن است به صورت منفی 20 درجه است. بنابراین با توجه به زیر همه چیز شما نیاز به بسته قبل از ترک:

  • نگاهی به هر دو نازک و ضخیم لباس با شما

  • خرید کفش راحت

  • دریافت وسایل شخصی مانند بهداشت لوازم و نخ دندان

  • استفاده از روغن حمام آفتاب و آفتاب به مبارزه آفتاب سوختگی

  • حمل یک کیت کمک های اولیه و همچنین

اما حمل بیش از حد چمدان است که یک ایده خوب به عنوان آن ممکن است به ایجاد مشکلات برای شما در طول سفر خود را.

محل اقامت

پس از جاده ابریشم است که در سراسر بسیاری از کشور چین, شما می توانید سطوح مختلف از محل اقامت جمله ساده مهمانسراها و هتل های لوکس. بر اساس بودجه خود را, شما می توانید انتخاب نوع مناسب از محل اقامت.

مواد غذایی

شما می توانید معمولی مواد غذایی چینی در طول تور خود را در رستوران های مختلف. رستوران ها و شب بازار در بهترین نقاط اگر شما می خواهید برای لذت بردن از تنقلات مورد علاقه خود را. اما مطمئن شوید که شما بررسی بهداشت قبل از اینکه شما وارد یک رستوران.

این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که شما ممکن است روبرو می شوند ملیت های مختلف در طول تور خود را. آنها باید طعم خود را برای غذا و نوشیدنی است.

در بخش شمال غربی چین بسیاری از افراد چای را با وعده های غذایی یا میان وعده. به طور مشابه, مردم, میوه, آب, آبجو و نوشابه. اما شما به رایگان امتحان کنید نوشیدنی های محلی مانند شیر و ماست منجمد و kumiss.

بازدید از معابد

اگر شما سفر در امتداد جاده ابریشم, شما ممکن است در سراسر بسیاری از معابد. شما نیاز به نگه داشتن چند چیز در ذهن به مطمئن شوید که شما لذت بردن از لذت سفر به برخی از محبوب معابد.

اگر شما می خواهید به آدرس یک راهب شما می توانید با استفاده از واژه “مد” و یا “شیعه”. همان عناوین مورد استفاده برای Taoists. در راه همان “chanshi”, “fangzhang” و “zhanglao” استفاده می شود برای حاکم راهب.

شما باید رفتار مناسب در حالی که نشست راهبان. برای مثال شما باید پایین تر سر خود قرار داده و کف دست خود را با هم در هنگام دیدن یک راهب. آن را در نظر گرفته موهن بمقدسات به آغوش یا لرزش دست در دست یک راهب.

تا آنجا که به موضوعات گفتگو نگران هستند شما نمی توانید بحث در مورد خوردن گوشت, ازدواج و قتل. در راه همان دین و سیاست نیست موضوع بسیار خوبی است یا نه.

در حالی که شما در حال بازدید از یک معبد سعی نکنید به touché یک مذهبی مصنوع. در مراسم مذهبی شما باید سکوت.

در نهایت مطمئن شوید که معبد شما در حال رفتن به سفر اجازه می دهد تا هر دو جنس.

در این چند چیز شما باید در ذهن داشته باشید قبل از شما را در جاده ابریشم تور.

[ad_2]