نکات کلی سفر به لائوس در سال 2018

[ad_1]

زمین از یک میلیون فیل لائوس شامل کوه و جنگل و رودخانه مکونگ تسلط بر چشم انداز است. عابدانه بودایی و تا حد زیادی توسعه نیافته لائوس ارائه می دهد مسافران فرصتی برای تجربه غنی و سنت های زیبایی طبیعی و یک حس آسیا آن را به عنوان یک بار بود.

ما سفر به این جذاب کشور شامل زمان در Luang Prabang – کاملا حفظ ترکیب روستایی معماری استعماری و طلاکاری صومعه – و در عقب گذاشته دریا شهر وینتیان.

این محصور در خشکی مقصد os لائوس یک محل برای همه ارائه مسافران فرصتی برای سفر از شمال به جنوب از طریق یک آرایه متنوع از مناظر و فرهنگ با قایق و از طریق جاده. علاوه بر این بسیاری از مسافران را انتخاب کرده اند به ترکیب خود لائوس تجربه با زمان در کامبوج و ویتنام با سفر زمینی و یا از طریق پروازهای روزانه است که باید برنامه ریزی شده است.

ویزا مورد نیاز و خروج مالیاتی: مسافران (اروپا و آمریکا و استرالیا و نیوزلند) به راحتی می توانید به دست آوردن 15 روزه توریستی ویزا در هنگام ورود در لائوس موضوع به تجهیز 30USD و یک عکس گذرنامه برای هر نفر.

مسافران اغلب بازدید لائوس از طریق مسیرهای کلاسیک مانند گذراندن چند روز در وینتیان از کجا تاریخی و فرهنگی جنبه ملت خواهد شادی با مراجعه به برخی از قدیمی ترین معابد (پاگودا) در کشور است. همچنین پناهجویان ماجراجویی اغلب در ونگ Vieng به خودت و دریافت خود را در نیمه راه متوقف در بین Vientian و در luang Prabang.

مسافران می توانند برای به دست آوردن آنها لائوس ویزا در بدو ورود در Luang Prabang فرودگاه بین المللی. لطفا توجه داشته باشید که هندوچین اکسپلورر بانکوک به هانوی و تصاویر از هندوچین مسافران خواهد نیاز خود را به دست آورند ویتنام ویزا قبل از ورود در هندوچین.

بیمه : شما باید جامع بیمه به عنوان یک بیماری از سفر از طریق لائوس. بیمه باید شامل پوشش حوادث شخصی و هزینه های درمانی و از دست دادن چمدان و لغو یا انقطاع از تعطیلات خود را. شما ممکن است تایید جزئیات بیمه خود را به عنوان بخشی از سفر خود را با سفارت و یا خود را با سفر سازمان در شروع سفر خود را. اگر شما لازم نیست که مناسب بیمه شما ممکن است درخواست برای یک. توجه داشته باشید که بیمه سفر ممکن است 'متصل' به کارت اعتباری خود را اگر چه معمولا چنین پوشش موثر است تنها اگر مقدمات سفر خود را خریداری شده با کارت. پوشش بیمه از کارت های اعتباری اغلب شامل نمی شود, پرداخت هزینه های درمانی است. لطفا بررسی سیاست خود را با دقت. شما باید بیمه کافی برای پوشش شما در صورتی که شما دچار یک مشکل پزشکی در حالی که سفر.

پول : ارز رسمی لائوس است که پوست گوساله و بره اما ایالات متحده دلار پول نقد پذیرفته شده است و تقریبا در همه جا. بات تایلند است که به آسانی قابل قبول است هر چند در کمتر از نرخ مطلوب. به عنوان شما خواهد شد جمع آوری پوست گوساله و بره به عنوان تغییر از پرداخت شما را در دلار است و توصیه می شود برای تغییر یا هیچ و یا بسیار کوچک (به عنوان مثال. 30USD) به پوست گوساله و بره پس از ورود خود را در لائوس. همچنین ts توصیه به حمل ترکیبی از دلار پول نقد و چک های مسافرتی. کارت های اعتباری (ویزا و مستر) می تواند استفاده شود تنها در تعداد محدودی از مغازه ها و رستوران ها در وینتیان و در Luang Prabang. مسافران عبور از تایلند در چینگ خونگ / Huay خی می توانید پول در نرخ عادلانه در کنار Huay خی (لائوس) ویزای پست. به عنوان وقت خود را در لائوس محدود خواهد شد لطفا از آوردن پول به اندازه کافی برای مدت زمان سفر خود را.

آب و هوا : لائوس است تحت تاثیر سالانه جنوب شرقی آسیا موسمی چرخه. این ', مرطوب,' فصل است و از مارس تا اکتبر. در طول این زمان گرمسیری زمینهای پست دمای 30 درجه سانتیگراد در حالی که کوه ها باقی می ماند کولر. نیمه اول 'خشک' فصل است که از نوامبر تا فوریه; درجه حرارت در طول این زمان از محدوده 10 تا 25 درجه سانتیگراد است.

صبح و شب در شمال لائوس در اطراف لوانگ Prabang می تواند بسیار سرد در این زمان از سال است. مردم سفر بین Huay خی و در Luang Prabang در مکونگ را باید در یکی از آخرین لایه از لباس های گرم. در طول نیمه دوم 'خشک' فصل – از ماه مارس تا ماه ژوئن – متوسط می تواند به افزایش تا 35 درجه سانتیگراد است. بسیاری از مسافران ترجیح می دهند لائوس در خارج از فصل خشک وجود دارد کمتر گردشگران و بارندگی است که اغلب محدود به مختصر بعد از ظهر دوش که قرض دادن یک فضای متفاوت به کشور و شهرها.

چمدان و کفش و پوشاک: چمدان خود را باید به وضوح برچسب و نگهداری به معقول حداقل. توشه محدودیت در شرکت های هواپیمایی به شدت اجرا و فضا در وسایل نقلیه محدود است. باربرها همیشه در دسترس نیست بنابراین آماده می شود برای حمل خود را در کیف.

راحت و گاه به گاه لباس های ساخته شده از پنبه هستند بهترین ها در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری, آب و هوای. بسته بندی یک مجموعه ای از لباس های گاه به گاه بهتر است. خدمات خشکشویی در دسترس هستند در سراسر کشور اگر چه هتل رختشویی هزینه ها را می توان گران.

مطمئن شوید که شما به ارمغان بیاورد:

تخت کفش و صندل

کلاه & عینک آفتابی

Bathers

پول و کمربند

بارانی و یا چتر

آموزش کمک های اولیه کیت

دافع حشرات

Alarm clock

مشعل های کوچک

ارتش سوئیس pocketknife

آداپتور برق

Women's محصولات بهداشتی

اسلاید و یا هر تخصصی فیلم اگر مورد استفاده قرار گیرد (چاپ فیلم به طور گسترده ای در دسترس در لائوس)

موثر, شرکت هواپیمایی, نوع توپی های گوش

یک لایه از لباس های گرم (که برای سفر در مکونگ بین Huay خی و در Luang Prabang از نوامبر تا مارس)

[ad_2]