نکات مهم برای رانندگی در زمستان

[ad_1]

هیچ کس دوست دارد غیر قابل پیش بینی از تغییرات ناگهانی در عناصر (و رانندگان دیگر که برای ماده). اما زمستان نزدیک است با این وجود. همراه با آب و هوای زمستان می آید شاید بدترین قسمت: رانندگی در زمستان. هیچ کس به نظر می رسد به جلو برای رانندگی در درجه حرارت انجماد اما نکات زیر کمک خواهد کرد که نگه داشتن این فصل امن و گرم یکی.

اما وجود دارد راه برای آماده سازی در حال حاضر برای رانندگی در زمستان. و پس از آمادگی است که شاید بهترین دفاع در برابر شرایط غیر قابل پیش بینی آن است که هرگز خیلی زود به فکر می کنم در مورد کسانی یخی روز جلوتر.

اول آگاهی از آب و هوا. این می تواند به عنوان ساده به عنوان همیشه دانستن پیش بینی هوا برای سفر خود را. وجود دارد وب سایت ها و آب و نظارت بر برنامه هایی که ارائه خواهد شد سطح خیابان دقیق اطلاعات آب و هوا است که ممکن است ارائه اطلاعات کافی به برنامه خود را تغییر دهید و شما را امن نگه دارید. بر این اساس برنامه ریزی همیشه دانستن اینکه چه چیزی در پیش است.

دوم آماده خودرو خود را. خود رادیاتور سرویس این زمان از سال است. مطمئن شوید برای بررسی خود را ضد یخ سطوح و تعداد زیادی از زمستان برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل مایعات آماده به آتش کشیدند. خودرو دیگر فرآورده ها عبارتند از: چک کردن ترمز مایع فشار هوا در لاستیک و همچنین آج, بخاری, باتری, و defroster. مطمئن شوید که اتومبیل خود را در شرایط خوبی می تواند به شما صرفه جویی سرد زمستان شب در انتظار خدمات در کنار جاده.

وجود دارد چند موارد دیگر که باید در ماشین خود را در همه زمان ها در مواقع اضطراری است. این موارد عبارتند از: لباس های گرم از جمله سنگین, چکمه, جوراب ضخیم, زمستان, کلاه, دستکش و لباس اضافی یک پتو یا کیسه خواب یک کیت کمک های اولیه اورژانس انرژی مواد غذایی مانند میله granola کار چراغ قوه با باتری های اضافی یک شمع ضد آب و مسابقات جاده عود تقویت کننده کابل شن و ماسه و یا نمک و یا بستر زن سبک و جلف یخ زداینده یک بیل و یک تلفن لیست تماس های اضطراری از جمله پزشکان و بکسل شرکت ها و شخصی خود را در تلفن همراه و باتری شارژر.

در نهایت هرگز اجازه مخزن گاز خود را دریافت کنید بیش از نیمی خالی است. در طول شديد آب و هوای سرد یخ می تواند ساخت تا در مخزن و در خطوط سوخت. نگه داشتن یک مخزن پر است و بهتر است در این زمان از سال است.

رانندگی در زمستان می توان شوم اما با آگاهی از شرایط و چند خودرو سازی ما را از طریق همه از یخ و برف و شن و ماسه و نمک است که می آیند و رانندگی به یکی دیگر از زیبا بهار انتظار برای ما در طرف دیگر.

[ad_2]