نکاتی برای شروع یک کسب و کار مهد کودک

[ad_1]

صفحه اصلی مهد کودک می تواند یک کار با ارزش. شما می تواند یک تاثیر مثبت در زندگی کودکان و پدر و مادر در جامعه خود را می توانید مطمئن باشید که فرزندان خود را در خوب مراقبت قادر به دست زمانی که آنها با آنها نیست.

اگر شما یک واقعی و عشق عمیق برای کودکان و بارهای از صبر و مهربانی و درک – صفحه اصلی کسب و کار مهدکودک ممکن است مناسب برای شما.

در اینجا برخی از مزایای بسیاری از این نوع از کسب و کار:

افزایش تقاضا. تقاضا برای مهد کودک پیش بینی شده است به افزایش به عنوان مادران و پدران همچنان به کار در خارج از خانه.

عاطفی با ارزش است. اوایل سال چنین محوری زمان در زندگی یک کودک است. به عنوان یک ارائه دهنده مهد کودک شما می تواند تأثیر زیادی در زندگی همه کودکان در مراقبت از خود را.

ماندن در خانه با بچه های خود را. این نوع از حرفه ای بیش از بسیاری دیگر ارائه می دهد این امکان را برای شما برای لذت بردن از زمان در خانه با کودکان خود را در حالی که شما برای مراقبت از دیگران است.

شروع صفحه اصلی کسب و کار مهدکودک

در حالی که آن را تا به بسیاری از مزایای یک خانه مراقبت روزانه است به احتمال زیاد به ایجاد بزرگ سود مالی. پس از رفتن به این کسب و کار مهم است که شما را در درک که چرا شما در حال شروع این کسب و کار. و البته عشق به کودکان باید اهمیت است.

هر پدر و مادر یا پرستار را تأیید که احاطه شده توسط کودکان در تمام طول روز می تواند فوق العاده خواستار است. شما می خواهید مطمئن شوید که شما یک جامد طرح کسب و کار قبل از شما سوار بر این نوع از حرفه ای شروع می شود که با بسیاری از تحقیقات است.

در اینجا برخی از سوالات شما نیاز به در نظر بگیرید:

خواهد جامعه خود را حمایت از یک خانه مهدکودک? به عبارت دیگر آیا منطقه شما نیاز به یکی دیگر از مهدکودک?

شما خواهد بود قادر به شارژ به اندازه کافی در منطقه خود را به این سرمایه گذاری سود آور (و یا حداقل به شناور باقی می ماند از نظر مالی). آنچه که “رفتن نرخ” هر کودک در منطقه خود را برای مهد کودک?

آیا پدر و مادر خود را در جامعه به دنبال در یک مرکز مهد کودک? مصاحبه با پدر و مادر در محله خود و پیدا کردن آنچه که ویژگی های آنها آرزو داشتند. چه نوع از ویژگی های منحصر به فرد می تواند به شما ارائه به عنوان یک پرستار?

چه نوع از تغییرات شما نیاز به را به خانه و حیاط را برای این کار ؟ چه نوع اثر خواهد این کسب و کار باید خود را در زندگی روزمره خانواده?

آیا مقررات خود دولت و دولت های محلی? شما نیاز به الزامات مورد نیاز برای پرستار/کودک نسبت های داخلی و خارجی فضا برای هر کودک, تغذیه و صدور مجوز.

چه نوع از مبلغ سرمایه گذاری مالی مورد نیاز خواهد بود? همانطور که با هر کسب و کار شما نیاز به شروع با یک صدا طرح کسب و کار است که به طور خاص آدرس درآمد و هزینه.

آنچه که خود را مهد کودک فلسفه ؟ چگونه شما رسیدگی به نظم و انضباط ، شما نیاز به یک جامد نوشته شده در سیاست ها و روش های دستی قبل از اینکه شما برای باز کردن کسب و کار.

چه ساعت را به شما باز ؟ چه خواهد شد شما هنگامی که کودکان در حال برداشت تا اواخر ؟

که وعده های غذایی را به شما خدمت می کنند ؟ چه نوع از تنقلات را در خدمت شما – و هنگامی که?

چه خواهد شد در زندگی روزمره شما خواهد بود ؟ چه نوع از برنامه درسی پیش دبستانی را به شما ارائه دهد ؟ شروع به فکر کردن در حال حاضر ممکن است در مورد واحد مطالعه در زمینه سفر و مهمانان ویژه.

شما CPR خبره ؟ صرف نظر از این که آیا آن است که یک دولت نیاز, شما می خواهید مطمئن شوید که CPR گواهینامه و کمک های اولیه دانش به طوری که شما مجهز به رسیدگی به هر چیزی که ممکن است رخ دهد در این دوره از روز خود را با کودکان.

چه نوع بیمه شما نیاز دارید? پرس و جو در مورد بیمه مسئولیت و همچنین تغییرات به صاحب خانه خود را بیمه (برای حوادث که ممکن است رخ دهد در اموال خود را.)

چگونه شما را در بازار کسب و کار شما? به طور کلی این کسب و کار نمی کند و نیاز به مقدار زیادی از بازاریابی است. که با توجه به تقاضای زیادی برای کیفیت مراقبت از کودکان. و برای خانه daycares خود را از همسایگان و آشنایان هستند به احتمال زیاد خود را در چشم انداز نخست پس کلمه از دهان است که اغلب کافی است. آن را یک ایده خوب برای ایجاد یک حرفه ای بروشور جزئیات خود را مهد فلسفه برنامه درسی, برنامه ریزی و هزینه.

چه راه های دیگر می تواند شما را در ساختار کسب و کار شما? قبل از اینکه شما شروع صفحه اصلی کسب و کار مهدکودک فکر می کنم در مورد تمام امکانات دیگر در صنعت مهد کودک. برای مثال در شهر من وجود دارد بسیار موفق خدمات نگهداری از کودکان که در آن مراقبان سفر به خانه یا رونده اتاق های هتل ها. آخرین باری که من چک این سرویس شارژ بیش از 20 دلار در هر ساعت با 3 ساعت حداقل. و یا در نظر گرفتن یک قطره در مهد کودک است که شما می تواند در طول ساعت که در آن مهد کودک است مشکل تر برای پیدا کردن (شب و تعطیلات آخر هفته به عنوان مثال). اگر شما پیدا کردن یک طاقچه خاص و پر کردن آن شما می توانید به طور کلی شارژ بیشتر در هر ساعت.

اگر این همه به نظر می رسد قریب به اتفاق شما می توانید سرمایه گذاری در یک کسب و کار کیت با ملزومات: اشکال سیاست ها و روش های, نمونه هایی از طرح کسب و کار و همچنین به عنوان اشکال است که شما خاص به نیاز اما که ممکن است بلافاصله به ذهن می آیند.

وجود دارد هیچ چیز مانند داشتن کسب و کار خود را. لذت بردن از فرایند تحقیق و ایجاد خود را!

[ad_2]