نهایی راهنمایی برای امن شنا در تابستان

[ad_1]

شنا نهایی تابستان فعالیت و شما به احتمال زیاد در حال حاضر کشف کرده اند که کودکان خود را تبدیل به ماهی کوچک لحظه ای که مدرسه اجازه می دهد برای شکستن. در حالی که آنها تنها متوجه سرگرم کننده درگیر با یک چلپ چلوپ کردن در استخر, شما می دانید که ایمنی خود را در اولويت اول قرار دارد. به عنوان بچه های خود را به خود را در عینک های شنا و استفاده از این راهنمایی به اطمینان حاصل شود که هر کس امن باقی می ماند در آب در این فصل است.

باید تجهیزات ایمنی موجود

جلیقه نجات هستند باید هنگامی که بچه های خود را به شنا کردن. اما بسیاری از والدین را نادیده می گیرند دیگر ضروری قطعه از تجهیزات ایمنی است که باید در نزدیکی هر بدن از آب است. در یک استخر شنا جدید مطمئن شوید که رسیدن و پرتاب تجهیزات است که به راحتی در دسترس همراه با یک خوبی مواجه نگردند کیت کمک های اولیه. نظارت بزرگسالان نیز باید یک تلفن همراه در نزدیکی به تماس با خدمات اضطراری اگر نیاز ناشی میشود.

سازمان دیده بان آب و هوا

طوفان تابستان هستند و متاسفانه رایج در بسیاری از نقاط کشور, بنابراین مهم است که به نگه داشتن چشم در هوا. آموزش بچه های خود را برای خروج از استخر بلافاصله در اولین نشانه از رعد و برق. بچه های خود را نیز باید درک کنند که هرگز شنا در بدن طبیعی از آب در طول یک طوفان از سطح آب می تواند به سرعت به افزایش به سطح خطرناک است.

محافظت از پوست ظریف

بچه ها تابستان اما تند و زننده آفتاب سوختگی می تواند سرگرم کننده خود را برای چند هفته. متاسفانه, آنها به احتمال زیاد خواهد شد فراموش نکنید که به درخواست مجدد کرم های ضد آفتاب به صورت دوره ای در طول شنا جلسات بدون یک یادآوری است. تنظیم یک تایمر در صورت لزوم و به دنبال دستورالعمل در کرم های ضد آفتاب در مورد چگونه اغلب به آن اعمال می شود پس از قرار گرفتن در معرض آب است. برای حفاظت اضافی سعی کنید برای به حداقل رساندن شنا جلسات در داغترین بخشی از روز و پس از شنا به حذف کلر از پوست پس از آن می تواند باعث خارش پوست در افراد حساس است.

تمرین شنا در اردوگاه تابستانی

وقتی که می آید به شنا حرفه ای تدریس درس های ضروری برای کودک خود را's ایمنی. در اردوگاه تابستانی کودکان و نوجوانان این فرصت را به شنا هر روز و گاهی حتی دو بار در روز. آنها همچنین باید توانایی شنا در هر یک استخر گرم سرپوشیده و یا یک دریاچه به طوری که آنها راحت هستند در انواع مختلف از شرایط. پس از نجات غریق و مربیان در اردوگاه آموزش دیده در CPR و کمک های اولیه و همیشه وجود دارد را برای نظارت بر بچه ها این یکی از امن ترین راه برای یادگیری شنا.

به دنبال ارسال شده علائم ایمنی

هر زمان که کودک شما بازديد جدید شنا تسهیلات را چند دقیقه به آنها کمک کند تبدیل شدن به آشنا با قوانین ایمنی. به عنوان مثال علائم هشدار را به شیرجه رفتن باید جدی گرفته شود چرا که آب ممکن است بیش از حد کم عمق برای سر برای اولین بار غواصی. در پارک های آبی کودکان و نوجوانان باید به دنبال ارسال شده دستورالعمل های مربوط به سن و اندازه محدودیت ها قبل از بازی در اسلاید و دیگر آبزیان ،

شنا ارائه می دهد مزایای بسیاری برای کودکان و نوجوانان از جمله این فرصت را به شرکت در فعالیت های فیزیکی در حالی که در معاشرت با دوستان است. در همه هیجان, اما بچه ها می توانند گاهی اوقات از دست دادن بینایی از ایمنی آنها به عنوان چلپ چلوپ کردن و بازی در آب است. مطمئن شوید برای بررسی قوانین ایمنی خود را با کودکان و نوجوانان و حفظ مهارت های خود را از طریق نظارت فرصت های شنا شما می توانید مطمئن باشید که بچه های خود را امن هستند آنها به عنوان لذت بردن از مورد علاقه خود را به فعالیت های تابستان.

[ad_2]