نماینده ولی‌فقیه در سوریه: تحقق پیش‌بینی امام خامنه‌ای‌ درباره آمریکا/ مسیر محور مقاومت با وجود فشارها همچنان ادامه دارد- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

[ad_1]

به‌‌گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابوالفضل طباطبایی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته دمشق در مصلای حرم مطهر حضرت زینب (س) با تبریک دهه کرامت، الگوگیری از سیره امام رضا (ع) را برای همه مسلمانان ضروری دانست.

وی افزود: متاسفانه آنچه امروز در جامعه می‌بینیم با سیره حضرات معصومین و دستورات این بزرگواران فاصله دارد که این مسئله زیبنده‌ جامعه اسلامی نیست.

نماینده ولی فقیه در سوریه با اشاره به تحریم اخیر آمریکا علیه سوریه، آن را اقدامی برای تسلیم پذیری مردم این کشور دانست و گفت: آمریکایی‌ها چون نتوانستند در میدان جنگ مردم سوریه را به زانو درآوردند به حربه تحریم اقتصادی روی آوردند.

آیت‌الله‌ طباطبایی در عین حال خاطر نشان کرد: سوریه سال‌هاست از سوی آمریکا تحریم شده است، اما در همین تحریم‌های سخت بود که مردم سوریه در جنگ با دست نشانده‌های استکبار پیروز شدند.

وی تصریح کرد: مسیر محور مقاومت با وجود فشارها همچنان ادامه دارد و روزبه‌روز بر پیشرفت‌ها و توفیقات این محور افزوده خواهد شد.

نماینده مقام معظم رهبری در سوریه اظهار داشت: همه اتفاقات اشاره دارد بر نزدیک بودن پیش‌بینی امام خامنه‌ای عزیز که آمریکا رو به افول است و صدای شکستن استخوان‌های نظام سلطه را خواهیم شنید.

آیت‌الله طباطبایی در پایان سخنان خود تاکید کرد که محور مقاومت و ایران اسلامی همچنان در کنار مردم سوریه در این شرایط سخت خواهد بود.
انتهای پیام/

[ad_2]

Source link