نماینده ولی‌فقیه در سوریه: آمریکا با سکوت در برابر جنایت داعش در حلب رسوا شد- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

[ad_1]

به‌گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدابوالفضل طباطبایی که به‌دلیل تداوم تعطیلی نمازجمعه دمشق بر اثر کرونا در یک برنامه تلویزیونی سخن می‌گفت، اظهار داشت: ماه رمضان در پیش است و ما باید خود را آماده ضیافت‌الله کنیم تا بتوانیم بیشترین بهره را از برکات این ماه عزیز کسب نماییم.

وی با بیان این‌که گناهان و بدی‌ها به روح انسان آسیب زده و آن را مجروح می‌کنند، تاکید کرد: استغفار بهترین دارو و مرهم برای جراحت‌های روحی انسان است.

نماینده رهبر معظم انقلاب در سوریه با ذکر روایاتی در فضیلت استغفار و طلب توبه از خداوند، گفت: در این روزهای آخر ماه شعبان بسیار بر استغفار کردن سفارش شده است.

آیت‌الله طباطبایی افزود: دعای آخر ماه شعبان هم می‌خوانیم که “ای خدا، اگر ما را تا این روز ماه شعبان نیامرزیدی، در این چند روز باقی مانده از ما درگذر”.

امام جمعه دمشق با اشاره به سالگرد کشتار وحشیانه اهالی محله الراشدین حلب به‌دست داعش اظهار داشت: این جنایت هولناک که تروریست‌های تکفیری زنان و کودکان بی‌گناه را کشتند و هنوز هم از سرنوشت تعدادی از کودکان کشته‌ شده خبری در دسترس نیست، قلب انسان را به درد می‌آورد.

آیت‌الله طباطبایی تاکید کرد: پوچی شعارهای حقوق بشر آمریکایی‌ها با سکوت خجالت‌آورشان در مقابل این جنایت که علیه کودکان و زنان بی‌گناه رخ داد، بر همگان عیان شده است.

وی همچنین با یادآوری مقاومت مردم فوعه و کفریا در برابر عناصر داعش و گرامیداشت یاد و خاطره بیش از یکصد شهید این مناطق ابراز امیدواری کرد همه کسانی که مظلومانه قربانی جنایات تکفیری‌ها شدند، میهمان سفره کرامت حضرت زینب (س) باشند.

نماینده ولی‌فقیه در سوریه در پایان سخنان خود ضمن همدردی با خانواده‌های شهدای این جنایات، از خدای متعال برای آنان نیز صبر و شکیبایی و اجر جهاد مسئلت کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link