نحوه عمل کرد ریمل های حجم دهنده چگونه است؟

 

ریمل و خط چشم برای زیبا تر کردن و جلوه دادن به چشم ها مورد استفاده قرار می گیرند. اما تفاوت این دو در چیست؟

 

در اینجا چند سولات متداول در مورد استفاده از ریمل است که من با تلاش مناسب سعی کرده ام به آنها پاسخ دهم.

 

 

 

آیا ریمل به مژه های شما آسیب می رساند؟

 

 

بله ، هنگامی که از آن برای لمس بیش از حد استفاده می کنید – مخصوصاً آنهایی که ضد آب هستند ، زیرا هنگام برداشتن آنها به تلاش بیشتری نیاز دارند. این می تواند منجر به افتادن مژه ها شود.

 

 

 

 

 

آیا ریمل شفاف برای مژه های شما مضر است؟

 

 

اگرچه ریمل شفاف و طبیعی به مژه های شما می بخشد ، اما ظاهر بهتری دارد ، اما حاوی مواد تشکیل دهنده رنگی است ، به جز رنگ هایی که در آن استفاده نمی شود. ممکن است نامرئی به نظر برسند اما می توانند تهدیدی مشابه برای مژه ها باشند.

 

 

 

 

 

آیا ریمل ضد آب برای مژه های شما مضر است؟

 

 

ریمل ضد آب با موم و سیلیکون اضافه شده به آن می آید و در برابر عرق ، اشک و آب مقاومت می کند. در نتیجه ، مژه های شما رطوبت خود را از دست داده و خشک می شوند. با این حال ، شما هنوز هم می توانید با صرف زمان برای حذف کامل و ملایم ریمل ، با این اثر مقابله کنید.

 

 

 

 

 

آیا ریمل مژه های شما را نازک می کند؟

 

 

همه چیز به نحوه ریمل زدن شما بستگی دارد – چه به درستی و چه بی دقتی. کتهای متعدد ریمل می توانند بار زیادی را روی مژه ها وارد کرده و آنها را نازک و کوتاه نشان دهند. آن میلیون کت را برای موارد خاص ذخیره کنید.

 

 

 

 

 

آیا استفاده روزانه از ریمل برای مژه های شما مضر است؟

 

 

استفاده از ریمل مژه و ابرو یک چیز است و نگه داشتن آن به طور مداوم روی مژه ها چیز دیگری است. استفاده روزانه از آن می تواند روند برداشتن را دشوار کرده و باعث شکستن مژه ها شود ، بنابراین ، ریمل روزانه نمی تواند مژه های شما را خراب کند.

 

 

 

 

آیا ریمل برای مژه های شما خوب است؟

 

 

بله-فقط وقتی تمیز و کاملاً طبیعی است. به دنبال فرمول هایی باشید که مژه ها را حالت دهنده ، محافظت و آبرسانی می کند. با این حال ، این ریمل ها می توانند کمی برای جیب شما سنگین باشند ، اما بهترین آنها برای جلوگیری از آسیب مژه است.

 

 

 

 

خط پایین

 

بنابراین ، آیا ریمل برای مژه های شما مضر است؟ پاسخ این است که، بستگی دارد. اگر بیش از حد از آن استفاده نکنید ، یک روال مژه مناسب را رعایت کنید و از یک محصول با کیفیت با مواد ایمن (و سالم) اطمینان حاصل کنید ، ریمل دیگر مژه های شما را بد نمی کند. همچنین ، مطمئن شوید که آن را به محض انقضای مدت زمان انداخته اید (ریمل دارای سه ماه ماندگاری است).

 

 

 

آیا اثرات مخرب ریمل را تجربه کرده اید؟ با من در نظرات به اشتراک بگذارید.

 

نتیجه

 

ریمل و خط چشم معمولاً به طور مشترک برای ارتقاء پوست استفاده می شود. تکنیک های مختلفی که کاربران را قادر می سازد تا ظاهرهای متفاوتی را با هر یک از این موارد ایجاد کنند ، ایجاد شده است. هدف این است که با استفاده از ریمل و خط چشم ، چشمهای خود را زیبا کنید. خط چشم طوری طراحی شده است که چشم های شما را کامل نشان دهد در حالی که ریمل در نظر گرفته شده است. اجازه دهید تفاوت بین این دو را ببینیم ، بنابراین می توانید یاد بگیرید که با استفاده بهتر از آنها چشم خود را تغییر دهید.