نجات یافتگان از مرگ مغزی اثبات این یک مغالطه پزشکی

[ad_1]

دکتر جان ب شیا بازنشسته تشخیصی رادیولوژیست & همکار از کالج سلطنتی کانادا می گوید: “تشخیص مرگ عصبی معیارهای نظریه نه واقعیت علمی”. او صحبت کردن در مورد به اصطلاح “مرگ مغزی” یک مفهوم اختراع در سال 1968 توسط دانشکده پزشکی هاروارد اجازه می دهد تا بازیابی از اندام های حیاتی از زندگی هنوز هم بیماران.

دکتر پل یک بایرن neonatologist و اطفال می گوید: “به منظور مناسب برای پیوند (قلب و کبد و ریه و کلیه و پانکراس) نیاز به حذف از اهدا کننده قبل از تنفس و گردش خون بس. در غیر این صورت این اندام ها مناسب نیست پس از آسیب به اندام رخ می دهد در یک زمان کوتاه پس از گردش خون با اکسیژن متوقف می شود.”

دوستان… وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که “مرگ مغزی” پزشکی مغالطه است که نمی توان با دقت تشخیص داده شد. تعداد فزاینده ای از بیماران که اعلام شد “مغز مرده” تنها به بعد خود به خود دوباره زنده و زندگی می کنند. در اینجا برخی از واقعی بازمانده موارد:

  • ژاک Dunlap, a 21 year old Oklahoma مرد بود “احساس خوب” چهار ماه پس از او تشخیص داده شد به عنوان “مغز مرده”. ژاک دچار صدمات شدید مغزی در پشتیبانی از چهار دوچرخه تصادف در تگزاس در سال 2007. او اعلام کرد: “مغز مرده” و prepped برای اهدای عضو. اما دقیقه قبل از عمل جراحی شروع او خود به خود احیا زمانی که نگران دوستان او را خراشیده ، ژاک بعد گفت یک تلویزیون نشان می دهد که او شنیده پزشکان تلفظ کنند او مرده بود اما قادر به انجام هر چیزی در مورد آن.
  • استیون Thorpe17 ساله , Warwickshire جوانان اعلام شد “مغز مرده” توسط چهار نفر از پزشکان در سال 2008 اما پدر و مادر خود را نمی دهد تا در او و اصرار بر نظر دیگر از مستقل GP و جراح مغز و اعصاب. استیون ساخته شده غیر منتظره بازیابی و چپ در بیمارستان زنده هفت هفته بعد. او تا به حال دچار شدید آسیب به سر در اصلی برخورد بین یک ماشین که در آن او رفت و آمد بود و یک اسب فراری.
  • رائه Kupferschmidtو 65 سال, مینه سوتا, زن دچار عظیم خونریزی مغزی در سال 2008 و تشخیص پزشکان او را به عنوان “مغز مرده”. او گرفته شده بود خانه را به مرگ و خانواده اش شروع به ساختن مقدمات مراسم تشییع جنازه. زمانی که Rae خود به خود مکیده مکعب یخ ارائه شده توسط او شد زنده است. او بعد راه می رفت.
  • گلوریا کروز, 56 سال, Northern Territory زن اعلام شد “مغز مرده” در سال 2011 و انتظار می رود به ‘مرگ’ ظرف 48 ساعت. یک مددکار اجتماعی و یک بیمار مدافع’ خواست شوهرش به حذف ونتیلاتور و اجازه دهید او را “مرد”. اما او خودداری کرد و 3 روز بعد گلوریا دوباره زنده بیدار از کما بود و اطراف بیمارستان در یک صندلی چرخدار.

به وضوح این بازمانده موارد ثابت کند که “مرگ مغزی” است که به شدت سوال برانگیز مفهوم است که قرار دادن زندگی در خطر است.

[ad_2]