مکانیسم Halotherapy, Speleotherapy و نمک درمانی توضیح داد: بهتر تنفس راهنمای

[ad_1]

باستان سنتی هندو, علوم سلامت و پزشکی آیورودا توصیه شستشو حفره بینی با سالین آب روزانه است. این عمل به نام ” Neti شده است مورد استفاده توسط یوگی برای تهیه تمدید تأملات و شیوه های یوگا برای اطمینان از پاک شدن و باز کردن راه های هوایی و در نتیجه آسان تنفس.

از آن آسان است به اخراج مادربزرگ مشاوره برای غرغره با آب شور به عنوان یک زمان درمان به جا مانده از علم است. به عنوان دکتر فیلیپ T. هاگن گفت: ولرم و غرغره کردن با آب شور برطرف گلو درد و سرعت بهبودی از مخازن و سرماخوردگی و می توانید در قرعه کشی مایع اضافی را از بافت ملتهب در گلو نیز releaving درد. دکتر فیلیپ هاگن نیز تاکید کرد که غرغره کردن با آب شور باعث ضخامت موکوس است که می تواند حذف مواد محرک مانند حساسیت زا و باکتری ها و قارچ ها از گلو.

غلظت نمک در خون انسان است 0.9% حجم. انسان اشک و عرق هستند سالين به عنوان به خوبی. این حضور و شور را مهار بسیاری از بالقوه عفونت خطرناک است. برای بسیاری از قرن ها نمک استفاده شده است در نگهداری مواد غذایی. با توجه به ادبیات علمی, مقدار نمک استنشاق در طول 45 دقیقه Halotherapy / نمک جلسه درمان 100 برابر کمتر از مصرف روزانه توصیه شده از نمک. علاوه بر این بسیاری از نمک استنشاق برداشته شده از ریه ها تنفس و دفع ترشحات است.

نمک درمانی و نگهداری مواد غذایی, مکانیسم عمل بر اساس پدیده اسمز. اسمز گرايش حلال معمولا آب به تصویب از طریق یک غشاء نیمه تراوا به یک راه حل که در آن غلظت حل شونده بالاتر است نتیجه تساوی غلظت مواد در دو طرف غشاء و فرآیندهای غشایی. اساسا این بدان معنی است که اگر یک سلول قرار داده و به یک راه حل است که در آن غلظت حل شونده از مواد معدنی است که بالاتر از آن خود را به همراه خواهد چروک ، در زمینه Halotherapy / نمک درمانی, ویروس ها و باکتری ها در حال خشک در ریه ها پس از استنشاق از سدیم و کلرید (نمک) مواد معدنی است.

برونش مژه ها به طور مداوم موج صعودی در مخاط ریه و نای به حذف مخاطی و مواد خارجی. حذف و محافظت از ریه ها را از عفونت ها و اجازه می دهد تا تنفس راحت تر.

آزمایش های انجام شده توسط دکتر آلبرت P. کروگر و دکتر Richard F. Smith در دانشگاه کالیفرنیا نشان داده اند که چگونه یونیزاسیون منفی تاثیر می گذارد و کسانی که حساس به آلرژن هاي موجود در هوا. لوله برونشیال و نای یا لوله ها به انتظارنشسته بودند با کوچک رشته به نام مژه ها. مژه ها به طور معمول حفظ شلاق مانند حرکت در حدود 900 ضربان در دقیقه. همراه با مخاط آنها در حفظ انسان معابر هوا از گرد و غبار و گرده. کروگر و اسمیت در معرض نای بافت به یون های منفی. این منجر به مژگانی حرکت بودن شتاب تا 1200 ضربان در دقیقه و افزایش جریان مخاط.

مخاط ترشح شده به داخل ریه ها محافظت می کند ریه ها توسط دام انداختن حساسیت زا و باکتری ها و ویروس ها. اگر مخاط برداشته نشده است از ریه ها می شود سمی کاهش حجم ریه و انسداد راه های هوایی است. به عنوان یک نتیجه عمل فیزیکی (Halotherapy / نمک درمانی) گاهی اوقات لازم است به منظور بهبود عملکرد ریه. “شگفت آور, دانشمندان دریافته اند که باکتری ها به اندازه کافی جمعی یا شیمیایی آگاهی به گرد هم می آیند و به شکل هوشمند مستعمرات. این هوشمند مستعمرات از باکتری ها به نام “بيوفيلم’.” (McCabe, 2004)

در ریه ها و باکتری ها بيوفيلم عمل به عنوان یک چند سلولی میکروارگانیسم و بی هوازی هستند که بدان معنی است که آنها نمی توانند در غنی از اکسیژن محیط زیست است. “یک پرکار تنوع زیست محیطی سوله تشکیل شده و بيوفيلم فراهم حفاظت از آنتی بیوتیک ها و سموم (مواد سمی; در این مورد منفی یون).” (توری, 2001)

نمک خشک آئروسل است شارژ شده منفی (مانند اکسیژن) و آن را اکسیده بيوفيلم ساختار است که می تواند منجر به بيوفيلم فروپاشی است. یکی ممکن است مقایسه اکسیداسیون بيوفيلم به سایش فلز. بنابراین از هم پاشیده بيوفيلم ساختار ممکن است حذف شده از ریه ها. مقادیر اضافی از آب کشیده شده به ریه ها از طریق اسمز معکوس (ناشی از نمک, مواد معدنی) رقیق بيوفيلم, بیشتر, بالا بردن سرعت بيوفيلم و برداشتن مخاط.

“هنر پزشکی شامل سرگرم کننده بیمار در حالی که طبیعت در درمان این بیماری است.”

– ولتر

McCabe, E. (2004). سیل بدن خود را با اکسیژن است. میامی شورزفلوریدا: انرژی انتشارات.

توری, J. (2001, جولای 14). اخبار علمی, 160, No. 2,[[17-32].

سلب مسئولیت:

اطلاعات در این مقاله باید در نظر گرفته شود به عنوان توصیه های پزشکی. اطلاعات موجود ناشی از گسترش مطالعه و پژوهش است و باید آن را در نظر گرفته و تنها به عنوان یک نظر. اطلاعات در این مقاله این است که نه به معنای درمان, تشخیص تجویز و یا درمان هر دردی است. همیشه مشورت با پزشک خود قبل از مصرف هر گونه محصولات یا زیر هر گونه مشاوره شما باید به عنوان خوانده شده در این مقاله است.

[ad_2]