مو بالا بردن تجربه

[ad_1]

کاشت مو با اشاره به جراحی برای برداشتن مو از فولیکول مو-تحمل دهنده سایت خود و نقل مکان به یک ریزش مو و یا طاسی منطقه توسط یک پیوند روش به منظور بازگرداندن سالم رشد مو در سایت گیرنده بیش از یک دوره از زمان. شایع ترین استفاده از پیوند مو در درمان طاسی الگوی مرد و زن.

پیوند مو جزئی جراحی سرپایی انجام شده و تحت بیحسی موضعی و در یک جلسه تنها طول می کشد حدود 3 تا 5 دقیقه بسته به تعداد گرافت انجام شده است.

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان کامل بستگی دارد (من) منطقه طاس پچ (ii) تعداد و اندازه گرافت های استفاده می شود (iii) به تراكم مورد نظر توسط بیمار و (iv) ویژگی های فردی از مو به عنوان مثال, درشت, زیبا, فرفری, و غیره.

تاریخچه کاشت مو

کاشت موی طبیعی در حال حاضر خود را شکل تکامل یافته یک راه طولانی تا کنون پس از آن آغاز شد و در سال 1952 زمانی که دکتر نورمن Orentreich انجام اولین پیوند مو برای طاسی الگوی مردانه در شهر نیویورک است. برای سال های بسیاری از پیوند مو انجام شد با استفاده از بیشتر یا کمتر همان روش. آن درگیر مستقیم در حذف 4-mm-قطر دایره گرافت (به نام پانچ گرافت و یا شاخه) از پشت سر با مشت زدن, دادن, دهنده منطقه یک بید خورده نگاه کنید. هر گرافت انجام شده 15 تا 20 فولیکول های مو. از جمله بزرگ گرافت منجر به بلوط ردیف یا یک دلار مدل موی, نگاه, نیست خوب نگاه طبیعی. این روش منسوخ شده است در حال حاضر.

در 1980s عمل جراحی پیوند مو تکامل یافته به طور چشمگیری با ظهور روش برداشت و مینی گرافت (4 تا 8 مو) و میکرو گرافت (1 تا 3 تار مو) از یک نوار از بافت دهنده; ترکیبی از مینی و میکرو گرافت به تدریج جایگزین پانچ گرافت. مینی گرافت مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد احساس پری و تراکم در حالی که میکرو گرافت مورد استفاده قرار گرفت به یک نرم و پر نگاه طبیعی به رویش.

دهه نود شاهد ظهور بسیار تصفیه شده روش جراحی به نام فولیکولی واحد پیوند مو (FUT). این بسیار دقیق و پر زحمت روش شامل پیوند مو با استفاده از 1 – تا 4-موهای واحد های فولیکولی دقیقا مانند چگونه رشد مو طبیعی رخ می دهد. این روش می دهد خوب نگاه طبیعی به موهای کاشته شده است و در حال حاضر به عنوان یک استاندارد طلایی در پیوند مو.

آمار پیوند مو

به شما یک ایده چگونه شایع پیوند مو تبدیل شده اند امروز در اینجا برخی از حقایق آماری و ارقام با توجه به جامعه بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) 2005 تمرین آمار: برآورد تعداد 168,155 کاشت مو مراحل انجام شد در سراسر جهان در سال 2004 که 87,987 شد و در ایالات متحده به تنهایی. بازار ایالات متحده برای کاشت مو برآورد شد عظیم US $811,684,185!

کاشت مو به روش امروز

این روش آغاز می شود با حذف یک اهدا کننده نوار (معمولا 1 و 1.5 سانتی متر) از پشت یا دو طرف پوست سر تحت بی حسی موضعی. باز و سپس بسته به خود جذب بخیه. اهدا کننده نوار است و سپس جدا به گرافت از سه اندازه مختلف: تک مو میکرو گرافت, 2-موی واحد فولیکولی واحد و 2 و 4-مو اصلاح واحد فولیکولی. این طول می کشد حدود 2 تا 3 ساعت است. پس از فرد فولیکول مو جدا شده از اهدا کننده و بیش از حد بافت برداشته و آنها بلافاصله وارد قبل از برش میکرو و مینی شکاف یا سوراخ سوراخ است که استراتژیک قرار داده شده تا به عنوان یک طبیعی و زیبا و جذاب نگاه به مو که رشد خواهد کرد در آینده از پیوند فولیکول. یک جراح متخصص می تواند محل تا 50 گرافت در هر سانتی متر مربع. عمل جراحی سوراخی در منطقه دهنده اما که پوشش داده می شود هنگامی که مو رشد می کند به طور کامل.

به مراتب کمتر تهاجمی روش به دست آوردن گرافت های مو برای کاشت واحد فولیکولی استخراج (FUE) روش. در اینجا جراح بررسی بافت دهنده در زیر میکروسکوپ و انتخاب فرد واحد های فولیکولی و سپس plucks آنها را با استفاده از یک سوزن خوب, از بین بردن نیاز به مالیات غیر مستقیم پوست از پشت سر. مزایای FUE روش بهبود سریع تر, کمتر, تروما, هیچ, نوار زخم و جراح توانایی به صورت جداگانه انتخاب واحد های فولیکولی. این روش به مراتب بیشتر زمان فشرده و از نوار سنتی روش ها و در نتیجه بسیار گران است.

پس از مو های حمل و نقل شامل جراحی سرپایی بهبود سریع است. شما می توانید رفتن به محل کار روز بعد خود به خود و انجام تمام فعالیت های عادی خود را در عرض یک هفته. بعد از عمل شما نیاز به تجویز آنتی بیوتیک ها و مکمل های ویتامین برای چند روز برای جلوگیری از زخم و یا عفونت گرافت و کمک به بهبود. پیوند مو در سقوط 2 تا 4 هفته زمان و موهای جدید شروع خواهد شد در حال رشد در 3 تا 4 ماه زمان; در عرض 6 تا 9 ماه رشد مو را تبدیل به عادی اجازه می دهد تا شما به سبک مو خود را به عنوان شما لطفا.

از آنجایی که مو پیوند از آنهایی که خود را سر آن است که یک روش امن با هیچ اصلی و یا در دراز مدت عوارض جانبی. تنها نیاز مهم برای گرفتن نتایج خوب این است که رشد موهای سالم در سایت های کمک کننده. بنابراین منتظر نیست برای دریافت پیوند مو انجام می شود تا زمانی که شما به طور کامل طاس!

دیگر مناطق برای کاشت مو

دیگر از درمان مرد/زن الگوی طاسی, کاشت مو, عمل جراحی باعث می شود آن را ممکن است برای بازگرداندن مو در مناطق دیگر بدن بیش از حد, به عنوان مثال, ابرو, مژه, چانه, سبیل خط ریش قفسه سینه و ناحیه تناسلی.

با توجه به ISHRS 2005 عمل سرشماری 95 درصد از جراحی کاشت مو انجام شد برای درمان طاسی (89% برای طاسی مردانه با 30 درصد از آنها در 40s خود را). حدود 3 درصد از پیوند مو انجام شد بر ابرو حدود 1% بر سبیل/ریش 0.35% بر روی مژه 0.34% در ناحیه زهار و 0.06% بر روی قفسه سینه.

در واقع اولین پیوند مو انجام شده توسط یک متخصص پوست Dr. Okuda در سال 1939 بود برای بازگرداندن مو در ابرو و مژه از بیماران سوختگی با استفاده از گرافت کوچک از پوست سر.

مزایای استفاده از پیوند مو

بزرگترین و بیشتر قابل لمس استفاده از کاشت مو این است که شما باید خود را در محصول جدید از موهای منم وجود دارد برای نگه می دارد! بر خلاف یک کلاه گیس وجود دارد بدون ترس از پیوند مو در حال حرکت در اطراف و یا تغییر موقعیت هر چه فعالیت است. و پس از پیوند مو برداشت از خود پوست سر نیز وجود دارد که بدون ترس از بافت رد یا جسم خارجی واکنش همانطور که در دیگر پیوند اعضا. نیز وجود دارد هیچ سردرد از تطبیق رنگ و بافت است که شما در حالی که خرید یک کلاه گیس.

پیوند مو می تواند shampooed و مدل دهید درست مانند موهای طبیعی چرا که آنها خود را طبیعی مو. کاشت مو می تواند بلافاصله دور از 10 سال خود را قابل مشاهده سنی است. آن را می سازد خود را به نظر می رسد جوان و افزایش اعتماد به نفس خود را.

چه گران است و پیوند مو

هر چند در نگاه اول کاشت مو روش ممکن است به نظر می رسد گران در دراز مدت از آن می تواند تبدیل به مقرون به صرفه تر از خرید کلاه گیس. با توجه به رقابت سختی در کاشت مو در بازار نرخ کاهش یافته است از اوایل US $15 در هر گرافت به US $3 در هر گرافت. البته تعداد گرافت مورد نیاز بستگی به منطقه طاس پچ اندازه گرافت های مورد نیاز مو و تراکم و غیره. در کل هزینه کاشت مو می تواند متفاوت باشد از US $4000 به $15,000.

به هر صورت با توجه به افزایش و انرژی مثبت آن را می افزاید: به روح و روان یک پیوند مو است که ارزش هر صد. پس از همه, آن موها امروز نه فردا رفته.

[ad_2]