مهاجرت به کانادا

بسیاری از کشورها با بهرهگیری از این صنعت، به نقطه اوج اهداف مورد نظر دست یافتهاند؛ به نحوی که بیشترین درآمد خود را از طریق آن، تأمین میکنند و در زمره کشورهای توسعهیافته جهان مطرح شدهاند. تنها آمریکا و کشورهای اروپایی مانند فرانسه، هلند، ایتالیا و اسپانیا نیستند که در زمینه جذب مهاجر از طریق سرمایه گذاری در کشور خود موفق عمل کردهاند. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری سه دسته مختلف ویزای کسب و کار کانادا برای مهاجران بالقوه که مایل به سرمایه گذاری و یا شروع یک کسب و کار در کانادا هستند را اعمال می کند. برای تحصیل در رشته دکترا، فاند ها و اسکالرشیپ های زیادی ارائه میشود. DEC : جامع ترین نوع دیپلم در کالج های استان کبک که دانشجو میتواند بین ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی و ورود به بازار کار یک روش را انتخاب کند. این روش مهاجرت هم به سود مهاجرت کننده است و هم به نفع دولت کانادا.

{||||||||||||||||}

مهاجرت به کانادا در این روش از مهاجرت که سادهترین و سریعترین راه میباشد، توجه به ۳ مولفه ضروری است. توجه داشته باشید که اگر بصورت خانوادگی قصد دریافت ویزای اقامت موقت کانادا را دارید، انگیزه برگشت شما باید بسیار قوی باشد، درغیراینصورت به احتمال زیاد با درخواست ویزای شما موافقت نخواهد شد.در نهایت سعی کنید با آرامش و حوصله برای آماده نمودن مدارک لازم جهت اخذ ویزای کانادا، وقت بگذارید و در صورت امکان، به هیچ وجه از مدارک جعلی استفاده نکنید، زیرا درصورت آگاهی افسر مهاجرت از جعلی بودن مدارک، ممکن است برای چند سال یا برای همیشه از رفتن به کانادا منع شوید.هزینه اخذ ویزای کانادا چقدر است؟ این قوانین هیچ گونه ممنوعیتی برای افرادی که در دیگر قارهها و در اقصی نقاط جهان ساکن هستند برای مهاجرت کانادا و سکونت در این کشور در نظر نگرفته است و اگر تنها یکی از شرایط قابل قبول را برای مهاجرت داشته باشید میتوانید زندگی جدیدتان را در کانادا به عنوان یک کشور پیشرفته و متمدن آغاز کنید.

مهاجرت به کانادا

نیروهای کار موقت خارجی در شرایط محدودیت سفر مجاز به ورود به کانادا برای کار هستند. فامیلهای درجه یک شهروندان کانادا و افرادی که اقامت دائم کانادا (http://mohajeraat.com/immigrate-to-canada/) را دارند اجازه ورود به کانادا را دارند. ارائه تخفیفات و آفرهای ویژه برای افرادی که موکلین جدید به دفتر ما معرفی می نمایند. برای اخذ این ویزا باید به سفارت کانادا مراجعه کنید تا موفق به اخذ ویزای این کشور شوید. پس از این که پاسخ سفارت را دریافت کردید، در صورتی که این پاسخ مثبت بود باید به سفارت مراجعه کنید. پس از پذیرش گرفتن در یکی از مراکز آموزشی کانادا و اخذ ویزای تحصیلی کانادا میتوانید در این کشور به تحصیل پرداخته و در کنار تحصیل کار کنید. در این حالت واجد شرایط استفاده از ویزای کار پس از تحصیل خواهند بود. پاسخ به این سوال متاسفانه کار ساده ای نخواهد بود چون پاسخ صحیح این پرسش به پارامترهای بسیاری وابسته هست. این شرایط بود که باعث شد حومههایی در سراسر تورنتو بهوجود آیند.

{پروندههای اسپانسرشیپ همسران همانند گذشته بررسی میشود.|دیگر با متقاضیان بهصورت حضوری مصاحبه نخواهد کرد.|به مدت چهارده روز در قرنطینه بمانند.}

از تاریخ 18 مارچ چهار بار برداشت از استخر اکسپرس انتری صورت گرفته است که دو برداشت آن در یک روز انجام شد. کلاس اقتصادی: انتخاب متقاضیان برای اکسپرس انتری و برنامههای استانی ادامه دارد. اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا (IRCC) تأیید کرده است که به انتخاب متقاضی برای اکسپرس انتری و بررسی پروندههای اقامت دائم ادامه خواهد داد. پروندههای اسپانسرشیپ همسران همانند گذشته بررسی میشود. ضمناٌ در بررسی پروندههای پناهندگان، کانادا دیگر با متقاضیان بهصورت حضوری مصاحبه نخواهد کرد. همچنین IRCC اعلام کرده است که ممکن است بررسی پروندههای اقامت دائم متقاضیانی که بعد از 18 مارچ پذیرفته شدهاند با تأخیر انجام شود. 3. متقاضیانی که قصد ورود به کانادا و ارائه خدمات در سازمان حمل و نقل داخلی یا خارجی مانند کشتیهای بینالمللی را دارند. همچنین همه مسافران باید بعد از ورود به کانادا به مدت چهارده روز در قرنطینه بمانند. همچنین IRCC در ثبتنام یا (submit) پروندههای ناقص انعطاف بیشتری نشان میدهد. اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا (IRCC) برای هماهنگی مجدد با متقاضیانی که از قبل روز و ساعت مصاحبهشان مشخص شده بوده، تماس خواهد گرفت. مهاجرت و مسافرت متقاضیانی که در کلاس خانواده هستند بدون محدودیت انجام میشود.

متقاضیانی که در یکی از دستههای ذکر شده بالا قرار میگیرند میتوانند با ارائه مدارک مربوطه برای اثبات رابطه خود با فامیل درجه یک که شهروند کانادا هستند و یا اقامت دائم کانادا را دارند به کانادا سفر کنند. این نیروهای کار خارجی میتوانند با ارائه اسنادی همچون دعوتنامه از یک سازمان مربوطه کانادایی، خود را به خطوط هوایی معرفی کنند. کانادا همچنین فرایند استخدام نیروهای کار خارجی را برای کارفرمایان در صنایعی مانند کشاورزی، فراوری مواد غذایی و کامیونسازی آسانتر کرده است. فرد مهاجر کشوری که روز به روز ارزش داراییهای آن در حال افزایش است و هر روز بیشتر از روز قبل پیشرفت میکند را برای سرمایه گذاری مطمئن جهت چندین برابر شدن سرمایهاش انتخاب کرده است. افرادی که از طریق سرمایه گذاری نسبت به مهاجرت به کانادا اقدام میکنند، این امکان برایشان فراهم شده است که همسر و فرزندانشان زیر ۱۸ سالی که دارند را نیز به این کشور ببرند و اقامت کانادا را برای اعضای خانواده خود هم دریافت کنند. در این مقطع تحصیلی به طور معمول رشته اجرایی MBA با میانگین هزینه ۴۹٫۷۹۸ دلار کانادا (۳۷٫۷۰۰ دلار آمریکا) گرانترین دوره دانشگاهی برای تحصیل در کانادا محسوب میشود، این در حالی است که هزینه تحصیل در سایر رشتههای نرمال MBA کانادا چیزی در حدود ۳۰٫۵۷۰ دلار کانادا (۲۳٫۱۶۰ دلار آمریکا) به طور سالانه است.