مغازه لوازم ورزشی – ویرگول

این محصول از یک نمایشگر LCD برخوردار است که اطلاعات مهمی مثل سرعت حرکت، شیب ، زمان تمرین، مسافت طی شده از ابتدای تمرین، سطح کالری مصرفی و تعداد ضربان قلب در دقیقه را نمایش میدهد. این دوچرخهها سرعت بالاتری دارند و باعث کالری و چربی سوزی بیشتر میشوند و برای افرادی که میخواهند دوچرخهسواری شبیه به واقعیت در خانه یا باشگاه انجام دهند مناسب است. این دوچرخه با وزن 31 کیلوگرمی و ابعاد 145x100x50 سانتی متری ، و با توجه به داشتن چرخ ، جهت جابجایی بسیار آسان می باشد.

ابعداد این دوچرخه 145x100x50 سانتی متر است که با توجه به کوچک بودن آن بسیار برای محیط های خانگی مناسب خرید دوچرخه ثابت مبلی است. این نوع دوچرخه ثابت نیز تقریبا عملکردی مشابه با دوچرخه معمولی دارد با این تفاوت که صندلی بسیار مناسب تر و راحت تری نسبت به صندلی ثابت نشسته معمولی دارد و محل پدال آن هم در جلوی زین قرار گرفته که خود سبب میشود با استفاده از این نوع دوچرخه ها تمرینات سطح بالاتری را انجام داد. پایههای اصلی دوچرخه ثابت پاورمکس مدل Efit 61805B هم، قابل تنظیم، طراحی شدهاند تا در صورت ناهموار بودن سطح محل استقرار نیز بتوان از آن استفاده کرد.

در زیر کنسول کلیدی دایرهای شکل (تنشن – tension ) نصب شده است که سطح مقاومت این دوچرخه ثابت حرفه ای را میتوان از طریق آن تنظیم کرد، چرا که سیستم عملکرد دستگاه مگنتی بوده و دارای 8 سطح مقاومتی است. وجود یک پنل نمایشی بر روی وسیله ورزشی شما باعث می شود تا به درستی از میزان کالری سوزانده شده، مسافت رکاب زده، شدت ضربان قلب و همچنین سرعتی که در حال تجربه نمودن آن هستید، آگاه شوید و حتی خود را بصورت یک کاراکتر انیمیشنی نیز بر روی نمایشگر دوچرخه تان مشاهده نمایید. پاسخ همۀ این سؤالات، نکاتی است که شما باید قبل از راهاندازی کسب و کارتان بهخوبی بدانید.

جهت اندازهگیری ضربان قلب مذکور، باید از حسگرهای روی دسته کنسول که برای ورزشکاران طراحی شده است استفاده کرد . در سیستم تسمه ای که به مقاومت دوچرخه های معمولی شباهت دارد نوعی دستگیره وجود دارد که با فشار آن تسمه نمدی دستگاه سفت تر شده و باید برای پدال زدن قدرت بیشتری را اعمال کرد. دقایقی برای فراغت دارند؛ اما چگونه میتوانیم از این لحظات استفاده کنیم در حالی که خروج از آن مکانها برای ما مقدور نیست؟ لازم به ذکر است که افراد سالخورده و آن دسته از افرادی که دچار کمر درد و یا پا درد هستند، باید از این نوع دوچرخه ثابت استفاده کنند، زیرا پدال زدن در آن راحت تر و احتمال آسیب دیدگی و صدمه بسیار کمتر است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خرید دوچرخه ثابت کرج لطفا از سایت ما دیدن کنید.